Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Pastrati sau nu salvarile?

Voters
148. You may not vote on this poll
  • Da,la toate jocurile.

    110 74.32%
  • Nu,nu vad rostul.

    12 8.11%
  • Doar la jocurile in care sunt necesare(Mass Effect,Persona etc.)

    26 17.57%
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 44

Thread: Pastrati sau nu salvarile?

  1. #21 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    save-urile de pe fostul gaming pc le am pe un DVD. am pierdut totusi caracterul de level 99 la Diablo 2 si save-uri la alte approx 30 de jocuri terminate pe PC cand mi s-a ars hard disk-ul.
    Atunci am inceput chiar sa fac backup la save-uri desi unele jocuri nu le-am rejucat niciodata.

    Cel mai dureros a fost cand i-am vandut PSP-ul, culmea chiar... unui prieten in speranta ca i-l dau si cand ajunge acasa imi trimite save-urile sa le am pe mail. Formatase din metrou omul ca sa fie sigur

  2. #22 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Le pastrez,nu se stie niciodata ...

  3. #23 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Eu le pastrez. Daca vreau sa joc un anumit nivel dintr-un joc nu joc tot jocul pentru acel nivel.

  4. #24 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Logic ca le pastrez,e munca mea.Exceptie face PS2 pt ca salvarile ocupa mult si nu incap toate pe 8mb.

  5. #25 SP
    Member cloud's Avatar
    ar mai trebui sa fie o optiune. ex. am terminat gow si am continuat cu re4. cand am terminat re4 am luat gow pe nivel de dificultate maxim la jucat. la fel si la re4. deci le pastrez. am votat pentru ultima, dar daca exista as fi votat optiunea: "le pastrez pentru o eventuala rejucare".

  6. #26 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    La Gears of War 1 & 2 e altfel. Se salvează pe profil. Eu n-am nicio salvare din Gears of War 2 pe HDD (l-am formatat) și tot am opțiunea de a �ncepe ce act vreau pe ce dificultate vreau (etc).

    E o chestie super tare asta

  7. #27 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    le pastrez doar pe cele necesare

  8. #28 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Le pastrez.

  9. #29 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Formatase din metrou omul ca sa fie sigur
    Life is cruel!

    On topic: Le donez celor care nu-si permit sau homeless-ilor...

  10. #30 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Eu am votat: da la toate jocurile, dar in sensul ca eu joc doar jocurile care conteaza (gen mass effect, persona, etc ). Nu am timp de pierdut cu jocuri mediocre. Oricum inca am salvari pastrate de pe PS2 si PSX, transferate pe PC. Nu le voi mai relua niciodata, dar imi place sa le stiu aproape de mine

  11. #31 SP
    Junior Member ArhiTecTu's Avatar
    Pai la ps2...dupa ce terminam jocu la majoritatea le stergeam ca sa am memorie...pastram salvarile doar la jocurile cu care ma jucam cu prieteni...dar acuma cu x-box'ul nu mai am treaba

  12. #32 SP
    Junior Member itallianul21's Avatar
    le pastrez ca nu ocupa mult

  13. #33 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    07-03-2009, 07:23 PM
    A fost acum ceva vreme intrebarea asta italiene

    on topic : odata terminat jocu....sterg salvarile.Inutile si ma induc in eroare uneori,am o obsesie sa fie totu aranjat si la zi.

  14. #34 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by DeadlyGoD View Post
    A fost acum ceva vreme intrebarea asta italiene
    A dezgropat vreo 4 threaduri pe aria asta, nu e panica.

  15. #35 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    In general le pastrez si eu, insa nu chiar la toate jocurile...doar la cele mai importante

  16. #36 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    La jocurile terminate 100% nu mai pastrez , daca vreau sa joc dinnou il iau de la 0 .
    La jocurile abandonate sau la care nu am facut toate Side-mission-urile le pastrez !

  17. #37 SP
    Member octav's Avatar
    le pastrez pe toate

  18. #38 SP
    Banned Overlord73's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Le pastrez.

  19. #39 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Eu le pastrez.Si cele de PS3 si cele de PSP.Nu stiu.Sunt mandru de realizariile mele si imi place sa le arat prieteniilor.

  20. #40 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Am in colectie doar jocuri care imi plac foarte mult(cu 2 sau 3 exceptii). Din acest motiv pastrez de obicei toate salvarile deoarece reiau un joc care imi place si de 4 sau 5 ori.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 2 Last Post: 01-03-2010, 00:18
  2. Replies: 54 Last Post: 24-04-2009, 06:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts