Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 116 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 60 110 ... LastLast
Results 181 to 200 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #181 SP
    Member Sepy's Avatar
    ziceti si mie un site Romanesc de unde sa dau preorder la Fifa 13 ps3 .,si sa il am in mana in ziua aparitiei sau cel mult cu 1-2 zile de intarziere ....multumesc

  2. #182 SP
    Member Seryaph's Avatar
    altex, o sa-l ai in prima clipa

  3. #183 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Sepy View Post
    ziceti si mie un site Romanesc de unde sa dau preorder la Fifa 13 ps3 .,si sa il am in mana in ziua aparitiei sau cel mult cu 1-2 zile de intarziere ....multumesc
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...tml#post860328

    http://www.consolegames.ro/forum/f60...tml#post861075

    http://www.consolegames.ro/forum/f60...tml#post862281

  4. #184 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Eu am vorbit cu cei de la ventum.ro care au sediul in Cluj si la ei fifa 13 (standard si ultimate) va fi disponibil din data lansarii, cu livrare in aceiasi zi. Acuma depinde ce varianta de livrare alegeti, eu am ales posta romana si imi vine in 3 zile de la lansare in Bucuresti, varianta ultimate 299 lei + 9 Lei livrare posta romana.
    Daca vrei doar varianta standard si sa o ai cat mai repede, o gasesti la Altex din ziua lansarii, 259 lei ( La ventum e acelasi pret)
    Daca vrei o varianta mai ieftina, vorbeste cu cei care aduc din Anglia,Sua etc. dar o sa-ti ajunga mai tarziu.

  5. #185 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Fifa 13 a aparut la gameshop.
    Noutati

  6. #186 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

    Fifa 13

    Quote Originally Posted by horatiu25air View Post
    Fifa 13 a aparut la gameshop.
    Noutati
    Degeaba a apărut dacă e cu 50 lei mai scump ca pe alte site-uri din afara.

  7. #187 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Cred ca este o confuzie, eu pe afara pe site-uri care nu prea trimit in Romania vad un pret in jur de 245 lei + transport. Aici cu cod de membru este 250 lei, transport gratuit. Poate ai vrut sa spui 5 lei, care oricum se anuleaza cand se pune si transportul si diferenta de curs valutar a bancii...

  8. #188 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Am crezut ca vor avea o oferta buna , prefer sa cumpar fifa 13 de unde e mai ieftin.



    ---------- Post added 04-09-2012 at 08:06 AM ----------

    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Cred ca este o confuzie, eu pe afara pe site-uri care nu prea trimit in Romania vad un pret in jur de 245 lei + transport. Aici cu cod de membru este 250 lei, transport gratuit. Poate ai vrut sa spui 5 lei, care oricum se anuleaza cand se pune si transportul si diferenta de curs valutar a bancii...
    La gameshop cu cod de membru e 252 de lei.

  9. #189 SP
    Member Seryaph's Avatar
    pacat ca nu au si varianta ultimate

  10. #190 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    E teribil de scump la gameshop. Anul trecut a fost in jur de 180 daca imi aduc bine aminte. E si standard edition.

  11. #191 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Cred ca este o confuzie, eu pe afara pe site-uri care nu prea trimit in Romania vad un pret in jur de 245 lei + transport. Aici cu cod de membru este 250 lei, transport gratuit. Poate ai vrut sa spui 5 lei, care oricum se anuleaza cand se pune si transportul si diferenta de curs valutar a bancii...
    ShopTo trimite in Romania?
    ShopTo.Net - Search Product
    Varianta simpla este 39,85 Lire(227 ron) , adaugam si transport 3 lire (18 ron) ajunge la 245 ron cu tot cu transport.

    Probabil el facea diferenta dintre pretul fara transport si pretul pentru clientii normali(nefiind membru) ai gameshop => 279.9 - 227 = 52.9

    Ce inseamna membru la GameShop. Care sunt conditiile?

  12. #192 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Pentru 7 lei parca nu merita sa astepti o saptamana dupa el... poate se si pierde pe drum... poate mai platesti si vama.

  13. #193 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Si pe ventum e tot atat:
    Fifa 13 Ps3 - Fifa 2013 Ps3 - Jocuri Sport Simulator De Fotbal PlayStation 3

    webpredator zice ca aduce la 220 ron:
    http://www.consolegames.ro/forum/f88...tml#post861498
    Nu stiu daca ajunge in prima zi.

    Eu am facut precomanda de pe ShopTo(Ultimate Edition). Oare va ajunge tarziu?
    E mai ieftin (cu transport cu tot) decat ce se gaseste in Romania.
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Jocul va ajunge la tine acasa in ziua lansării
    DanTe23 zice ca ajunge in data lansari... Banuiesc ca a mai facut precomanda de afara... De vama .. nu stiu.. pana acum nu am platit asa ceva cand am comandat de afara.
    Daca esti membru GameShop si poti lua la 252 ron, atunci intradevar, pentru 7 lei mai bine dai comanda aici... Daca nu te intereseaza varianta Ultimate Edition

    Ramane intrebarea: Cum poti deveni membru GameShop?
    Quote Originally Posted by Seryaph View Post
    Pentru 7 lei parca nu merita sa astepti o saptamana dupa el... poate se si pierde pe drum... poate mai platesti si vama.

  14. #194 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    E teribil de scump la gameshop. Anul trecut a fost in jur de 180 daca imi aduc bine aminte. E si standard edition.
    180 lei promo weekend, varianta in engleza si araba (bles 01382)

  15. #195 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    DanTe23 zice ca ajunge in data lansari... Banuiesc ca a mai facut precomanda de afara... De vama .. nu stiu.. pana acum nu am platit asa ceva cand am comandat de afara.
    Daca esti membru GameShop si poti lua la 252 ron, atunci intradevar, pentru 7 lei mai bine dai comanda aici... Daca nu te intereseaza varianta Ultimate Edition

    Ramane intrebarea: Cum poti deveni membru GameShop?
    Poti sa pui intrebarea si pe topicul "ghidul cump. cons." sunt mai multe persoane care au facut precomanda in trecut si nu au avut probleme, nu se plăteşte vama

  16. #196 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post

    Ramane intrebarea: Cum poti deveni membru GameShop?
    Club GameShop.ro

  17. #197 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by horatiu25air View Post
    180 lei promo weekend, varianta in engleza si araba (bles 01382)
    Cand e promo weekend? Asta da diferenta... Este doar pentru membri?
    Ca m-am obisnuit cu araba la comentariu. FIFA 12 de la GameShop l-am luat si tot varianta in engleza si araba.
    A costa doar 199 ron si nu am devenit membru

  18. #198 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Pretul la fifa 12 a fost de 180 lei in mai 2011, fifa 13 cum a aparut pe 4 septembrie pe site, nu prea are avantajele unei precomenzi.

  19. #199 SP
    Ω Pira's Avatar
    nu va mai complicati fratilor, luati-l de la altex, e 259 transport inclus si-l primesti in ziua lansarii. am prieteni care din comoditate isi iau doar de la altex si chiar sunt mega seriosi.
    eu de exemplu am facut precomanda la ei pe site de fifa 13, si dupa nici macar 2 minute m-au si sunat sa-mi dea detaliile care le-am cerut la comanda. le specificasem ca, confirm comanda doar daca primesc jocul in ziua lansarii, cel tarziu a doua zi. si mi-au spus ca ei oricum jocurile le primesc cu 2 zile, sau cel tarziu 1 zi inaintea lansarii si vor face tot posibilul sa am jocul in ziua lansarii. cam asa a fost si anul trecut la gameshop cand am precomandat fifa 12. ca si chestie, la ventum se plateste 18 lei curieratul rapid, pt cine nu stie.

  20. #200 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    nu va mai complicati fratilor, luati-l de la altex, e 259 transport inclus si-l primesti in ziua lansarii. am prieteni care din comoditate isi iau doar de la altex si chiar sunt mega seriosi.
    eu de exemplu am facut precomanda la ei pe site de fifa 13, si dupa nici macar 2 minute m-au si sunat sa-mi dea detaliile care le-am cerut la comanda. le specificasem ca, confirm comanda doar daca primesc jocul in ziua lansarii, cel tarziu a doua zi. si mi-au spus ca ei oricum jocurile le primesc cu 2 zile, sau cel tarziu 1 zi inaintea lansarii si vor face tot posibilul sa am jocul in ziua lansarii. cam asa a fost si anul trecut la gameshop cand am precomandat fifa 12.
    Am avut precomanda la max payne 3 de la altex, jocul a aparut vineri 18.05.2012 iar la mine ajungea marti 22.05.2012.La altex e 259,9 nu 259.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 116 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 60 110 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts