Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 116 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 67 ... LastLast
Results 321 to 340 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #321 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    ...
    Cumpar doar jucatori cu care sa joc meciurile.

    ....
    Aia tot trading se numeste.

  2. #322 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    mie mi se pare ca au exagerat rau cu controlul mingiei..adica jucatori precum Aguero,Tevez fac preluari de toata jena..da..ok..te ajuta in unele faze sa-ti faci mingea ptr o pozitie viitoare..sau sa depasesti adversarul direct din preluare...dar e mult prea mult ce-au facut ei...pasele cu lungi cu Triunghi se duc de cele mai multe ori prost..iar dueluriile umar la umar sunt in 90% din cazuri pierdute..

    apoi mai sunt probleme de arbitraj....mi s-a intamplat si mie..

  3. #323 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    mie mi se pare ca au exagerat rau cu controlul mingiei..adica jucatori precum Aguero,Tevez fac preluari de toata jena..da..ok..te ajuta in unele faze sa-ti faci mingea ptr o pozitie viitoare..sau sa depasesti adversarul direct din preluare...dar e mult prea mult ce-au facut ei....[/video]
    Uite aici referitor la first touch:

    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    cu first touch control nu e asa aiurea. toata ideea este sa nu tineti pe run in timp ce preluati mingea, atunci o sa sara ca naiba. daca tineti L2/LT, cand vine mingea la picior, va fi control ok.
    l....

  4. #324 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    am si eu o intrebare.....ce reprezinta jucatorii aratati in timpul meciului in stanga sus????

  5. #325 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu2008 View Post
    am si eu o intrebare.....ce reprezinta jucatorii aratati in timpul meciului in stanga sus????
    fii atent la ce spun comentatorii cand arata respectivii jucatori..de cele mai multe ori spun ca au fost lasati pe banca pentru ca vor fi vanduti

  6. #326 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    si nu numai. Daca joci cu Juventus iti spune ca e cel mai probabil ultimul an al lui Buffon. Daca joci cu Bayern iti spune de forma proasta prin care trece Robben. In comentariu ti se aduc informatii din viata reala

  7. #327 SP
    Member nomak2008's Avatar
    stie cineva ce e cu "ea live" de pe psn store ? sunt cam nedumerit .....ms de ajutor

  8. #328 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

    Re: Fifa 13

    am jucat si eu aseara fifa 13 demo, mi se pare o schimbare mare fata de fifa 11, fida 12 nu am jucat niciodata pe xbox, astept versiunea full akum

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  9. #329 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pregateste-ti crampoanele, poti fi in locul lui Messi pentru o zi - PC Garage

    https://docs.google.com/document/d/1...6_M/edit?pli=1

    Da' nu am gasit pe ce se tine concursul (PC, PS3, XBOX...)

    ---------- Post added 18-09-2012 at 01:31 PM ----------

    Am aflat. E pe PC.
    PC Garage Buna ziua, Se va desfasura pe PC-uri
    acum 2 minute

  10. #330 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Tare, bafta multa celor care concureaza

  11. #331 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Salut domnilor sper sa fie un fifa 13 demential astept si eu sa-mi cumpar a-4-a consola xbox pentru a ma juca cu voi fifa,pentru cine ma cunoaste fostul id este( mihai84 live si forum ) jucam cu dumy,ionxxl,chechi,dragos,mogo pe live in club etc.. sper sa joc si cu voi intr-un club asta daca va face placere sa jucati in echipa....SA VINA FIFA 13!!!! ID MESS-mihai_bogdan1984

  12. #332 SP
    Ω Pira's Avatar
    voiam sa specific si aici pt cine e nelamurit. am facut precomanda la pc garage de fifa 13 ps3 in urma cu 2 saptamani, si tocmai mi s-a confirmat acum 5 minute ca jocul va ajunge la mine in ziua lansarii, pe 28. cost total: 252 lei, transport inclus.
    recomand pc garage, am cumparat multe de la ei si sunt foarte seriosi.

  13. #333 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Astazi se da drumu la Web App pentru Ultimate Team, sa vedem ce surprize vor fi.

  14. #334 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Am intrat in Ultimate Team (http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team).
    Am primit 5 packuri: 1 bronze cu de toate(12 itemuri), 2 gold cu de toate(12 itemuri), si 2 silver cu cate 12 jucatori(gold si silver)
    Toata lumea a primit acelasi lucru?

  15. #335 SP
    Member mukiki's Avatar
    Nu merg serverele, care este cel mai bun jucator primit?

  16. #336 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Voronin - CF - 79
    Muntari - CM - 79
    Ilicici - CAM - 79
    Roberto - GK - 79
    Leno - GK - 79

  17. #337 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Mi-a picat Dzeko, in rest numai cu overall sub 80

  18. #338 SP
    Member mukiki's Avatar
    Stai bine, cel mai bun al meu este Lulic (80 overall) in rest petarde

  19. #339 SP
    Junior Member cipi95's Avatar
    mi-a picat Gerrard cam de 3-5-2

  20. #340 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    mie nu imi merge, dar am revazut niste reluari salvate

    Chimia FC 1 � 0 Tottenham | EA SPORTS Football

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 116 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 67 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts