Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 116 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 ... LastLast
Results 1,981 to 2,000 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1981 SP
    Member angloma's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Barca?
    am avut, dar se speriau aia cand vedeau barca si ieseau pana sa incepem meciul , treb ceva fara nume sonor

  2. #1982 SP
    Member wampirash's Avatar
    Quote Originally Posted by angloma View Post
    Ceva sugestii pentru o emblema si echipament asemanator Stelei?

    Pt echipament, vezi cel de la Genoa, seamana bine.

  3. #1983 SP
    Member angloma's Avatar
    mi-a disparut un jucator de la watch list. A mai patit cineva ceva de genul? am trimis email celor de la support dar vad ca inca nu au raspuns

  4. #1984 SP
    Member MSlv's Avatar
    ai primit mail ca jucatorul respectiv e urmarit si de alte echipe?

  5. #1985 SP
    Member angloma's Avatar
    nu... dar s-a rezolvat, mi-a aparut jucatorul

  6. #1986 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Salut.
    Am si eu o problema!!
    Cumpar un FIFA 13 pentru PS3.
    Problema este ca acest joc a fost desfacut iar vanzatorul spune ca nu a folosit codul pentru online.
    Site cineva cum pot face o verificare.

    Multumesc mult

  7. #1987 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Dai redeem code. Dupa ce bagi codul si dai continue, iti zice ce contine codul si te intreaba daca vrei sa continui, sau iti zice ca a fost deja folosit.
    Atentie! Codul trebuie bagat pe un cont din zona jocului, altfel iti va spune ca nu este bun chiar daca este bun.

  8. #1988 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Multumesc pentru informarie.
    Nu am dat toate detaliile
    Cumpar jocul dar in acel moment nu am la diapozitie Consola
    Doar Tableta cu Internet


    Multumesc

  9. #1989 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Poti face redeem de aici:
    https://account.sonyentertainmentnet...?&category=psn
    daca merge pe tableta...

  10. #1990 SP
    Member TheSpider's Avatar
    ma enerveaza cand dai pasa cu un jucator in spate si jucatorul care da pasa pleaca repede in fata sa se demarce pentru a ramane singur cu portarul, dar este blocat de fundas si se loveste si cade. teoretic ar trebui sa fie ori fault ori sa ocoleasca naibii imbecilul ala de jucator

  11. #1991 SP
    Member sollo's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Dai redeem code. Dupa ce bagi codul si dai continue, iti zice ce contine codul si te intreaba daca vrei sa continui, sau iti zice ca a fost deja folosit.
    Atentie! Codul trebuie bagat pe un cont din zona jocului, altfel iti va spune ca nu este bun chiar daca este bun.
    pai si cum verifici codul, ti-l da inainte?si daca iti da codul inainte nu poti sa-l activezi la FIFA13 al tau si sa nu-l mai platesti? asta nu inteleg...ca daca platesc inainte sa verific codul, poate nu e valabil, si viceversa...

  12. #1992 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Pai cumpar un joc fifa 13 dar este desfacut propiterul spuna ca Nu a activat codul.
    Eu vreau sa verific.

  13. #1993 SP
    Member TheSpider's Avatar
    nu prea ai cum, iti dai seama ca daca iti da codul, vorba ta poti sa iei codul si sa numai platesti. iar el nu prea are cum sa demonstreze. la asta merge doar pe incredere. nu cred ca exista ceva gen verifici codul si iti spune daca e folosit sau nu (doar daca il activezi), EA n-ar avea nici un interes sa faca asta pentru ca ei vor sa vanda cat mai mult.

  14. #1994 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Am gasit pe sonyentertaimentnetwork sectiunea cont
    Verificare rendeem Prepaid card
    Am sa incerc
    Daca merge, anunt
    Ar fi o varianta tinand cont ca poate fii accesat de pe un smartphone

  15. #1995 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by sollo View Post
    pai si cum verifici codul, ti-l da inainte?si daca iti da codul inainte nu poti sa-l activezi la FIFA13 al tau si sa nu-l mai platesti? asta nu inteleg...ca daca platesc inainte sa verific codul, poate nu e valabil, si viceversa...
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    nu prea ai cum, iti dai seama ca daca iti da codul, vorba ta poti sa iei codul si sa numai platesti. iar el nu prea are cum sa demonstreze. la asta merge doar pe incredere. nu cred ca exista ceva gen verifici codul si iti spune daca e folosit sau nu (doar daca il activezi), EA n-ar avea nici un interes sa faca asta pentru ca ei vor sa vanda cat mai mult.
    Avand din vedere ca este desfacut poate solicita verificare, la vanzator sau la cumparator(asta presupune intalnire). Omul a zis ca are tableta si i-am dat linkul de SEN unde poate face redeem code.

    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Poti face redeem de aici:
    https://account.sonyentertainmentnet...?&category=psn
    daca merge pe tableta...

  16. #1996 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Da, merge situl
    Am verificat contul meu de psn

  17. #1997 SP
    Member angloma's Avatar

  18. #1998 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Am cuparat fifa 13 de pe sonyplaystore pana la urma(vanzatorul nu sa mai prezentat)
    Merge perfect am platit 37 de lire.
    dar am doua nelamuriri
    1.in legatura cu echipa Romaniei din joc
    Mi se pare ca romania este configurata foarte ciudat(toti sunt la nivel 85), ca sa nu mai vorbim ca joci direct cu MANU sau Milan
    diferenta care se vede.
    2.Exosta o noua obtiune de joc(pe bani sau puncte daca am inteles eu) am primit invitatia pe mail ma-m inscris si cam atat mai departe.......
    Datimi si mie o idee.
    In rest fifa ruls


    PSN ID : slv-ro

  19. #1999 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    greu....

  20. #2000 SP
    Ω Pira's Avatar
    Horror.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 116 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts