Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 101 of 116 FirstFirst ... 51 91 99 100 101 102 103 111 ... LastLast
Results 2,001 to 2,020 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #2001 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by enachesil View Post
    Am cuparat fifa 13 de pe sonyplaystore pana la urma(vanzatorul nu sa mai prezentat)
    Merge perfect am platit 37 de lire.
    dar am doua nelamuriri
    1.in legatura cu echipa Romaniei din joc
    Mi se pare ca romania este configurata foarte ciudat(toti sunt la nivel 85), ca sa nu mai vorbim ca joci direct cu MANU sau Milan
    diferenta care se vede.
    2.Exosta o noua obtiune de joc(pe bani sau puncte daca am inteles eu) am primit invitatia pe mail ma-m inscris si cam atat mai departe.......
    Datimi si mie o idee.
    In rest fifa ruls


    PSN ID : slv-ro
    Sa inteleg ca nu esti din Romania? Ca altfel gaseai pe forum la 150 lei maxim.
    1. Apar jucatorii tuituror echipelor la rating 85 doar cand intri in FIWC -Fifa Interactive World Cup
    2. Intri pe virgingamin(Win Money Playing Video Games on Virgin Gaming) in lobby si setezi meciul acolo. Citeste sectiunea de How It Works (Online Competitive Gaming for All Skill Levels by Virgin Gaming). Dar nu poti juca pe bani daca ai cont de Romania.

  2. #2002 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Multumesc
    Sunt din romania, dar Vanzatorul Initial nu a mai vandut jocul.
    Si asa am cumparat de pe online

  3. #2003 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    Quote Originally Posted by angloma View Post
    De unde ai atatia bani de cheltuit daca clubul este infiintat in februarie 2013?

  4. #2004 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by beasst View Post
    De unde ai atatia bani de cheltuit daca clubul este infiintat in februarie 2013?
    Buy low , sell high + ca s-au cam ieftinit jucatorii in ultimul timp .

    Eu am facut in 1 luna si jumatate 200k si i-am cheltuit ieri pe pack-uri si m-am ales doar cu Cavani si Puyol , restul...ma abtin

  5. #2005 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Quote Originally Posted by angloma View Post
    Vinde-ti echipa cat mai repede,cat mai poti sa scoti cat de cat din banii pe ei,pentru ca dupa luna mai,jucatori ca Ronaldo o sa ajunga sa coste 1 mil coins sau pastreaza echipa si asuma-ti pierderea..

  6. #2006 SP
    Member angloma's Avatar
    probabil ca o sa vand ceva jucatori da, apare TOTS , de aia se ieftinesc oricum am mai schimbat ceva intre timp .
    SERVER | EA SPORTS Football

  7. #2007 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Am si eu o intrebare : in Fifa14 o raman cu coins + jucatorii din Fifa13 ?

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  8. #2008 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Am si eu o intrebare : in Fifa14 o raman cu coins + jucatorii din Fifa13 ?

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    Nu,ramai cu conins-urile si jucatorii din UT13 doar in FIFA 13

  9. #2009 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Deci in Fifa14 o iei de la inceput...pai atunci degeaba mai vand echipa din Fifa13 daca in Fifa14 o iau de la capat

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  10. #2010 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  11. #2011 SP
    Junior Member Gabby95's Avatar

  12. #2012 SP
    Senior Member nina's Avatar
    am dat de un site cu statistica pentru pro club la fifa 13
    stiu ca este fvpa.co.uk un site bun de statistica pentru pro club unde e totul automat dar site-ul asta vp-arena.net are niste chestii diferite
    are un player card:
    -overall este level-ul in fifa 13
    -pozitia este ce pozitie preferi sa joci
    -in functie de ce ai facut in general in fifa 13,in clubul la care esti activ si h2h,primesti o valoare in euro
    -culoarea card-ului o ai in functie de level si/sau valoarea in euro
    la club au un game arena ce arata in timp real scorul(imediat dupa ce s-a terminat meciul,nu chiar in timpul meciului cred) si ce membrii au jucat cu ratingul din acel meci
    naspa e ca trebuie managerul sau ownerul sa faca cerere in forumul lor ca sa-ti faca acest team card
    prostie chestia asta ca nu este automata ca si player card
    cum arata player card-ul meu fara pro club activitate(n-am nici un meci jucat in actualul club,asa nu imi apare sigla clubului si valoarea mi-ar creste la 600.000 euro,as fi gold)
    Attachment 194245
    my player card value ca nu am echipa de club pe site-ul lor ca sa pun link
    Attachment 194248

    acest site de statistica este foarte bun pentru ownerii/managerii de pro club fiindca arata cate meciuri au jucat membrii tai in ultimile 3 zile,ultima saptamana,ultimile 2 saptamani si total,average rating si valoarea lor in euro
    au un suggestion thread unde unele sugestii chiar sunt implementate.deci un site care va oferi in timp si mai detaliat
    aruncati un ochi

  13. #2013 SP
    Senior Member nina's Avatar
    nu pot da edit la postarea de sus

    nu stiu cat de adevarat este dar puteti incerca acest 'trick'


    poate fac cativa romani sa joace pro club ca m-am saturat sa joc cu cate un roman sau 2 romani si in rest cu straini

  14. #2014 SP
    Junior Member dizzspace's Avatar
    salut.am o intrebare in legatura cu freeze-ul de la fifa 13 , din carrer mode. daca poti face cumva sa rezolvi problema?

  15. #2015 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Quote Originally Posted by dizzspace View Post
    salut.am o intrebare in legatura cu freeze-ul de la fifa 13 , din carrer mode. daca poti face cumva sa rezolvi problema?
    Daca te referi la freeze-ul de la sfarsitul sezonului,update-ul il rezolva...daca e vorba despre acel freeze din timpul saptamanii in Career mode,cand nu mai poti face nimic de la controller,nu cred ca s-a gasit rezolvarea pana acum..

  16. #2016 SP
    Member MSlv's Avatar
    incearca sa apesi sau echivalentul la xbox (nu stiu pe ce joci), mie de multe ori imi intra intr-un meniu legat de contul online EA si dupa aia pot sa revin la cariera si sa joc mai departe. Trebuie sa fii logat la PSN si EA ca sa functioneze, daca nu ai net nu poti decat sa iesi din joc. nu functioneaza decat in modul cariera dintre meciuri, daca ti se blocheaza cand vrei sa faci o schimbare in timpul unui joc nu functioneaza trick-ul asta.

  17. #2017 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    My profile thanks to demonikul 87

  18. #2018 SP
    Member Nightfly's Avatar
    nu stiu de ce inca ma joc. senzational:

  19. #2019 SP
    Member showman's Avatar
    Urat din partea lor! asa pack?

  20. #2020 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    n-am intalnit pack-uri bune pana acum

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 101 of 116 FirstFirst ... 51 91 99 100 101 102 103 111 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts