Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 116 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 ... LastLast
Results 2,021 to 2,040 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #2021 SP
    Member showman's Avatar
    Foarte rar pic un jucator de doamne ajuta! Macar in turnamentele astea onlinen ai cu cine.. ea ****

  2. #2022 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu inteleg inca ce anume vreti voi de la pack-uri.
    Este o selectie aleatorie de de carduri care sa intruneasca anuminte conditii (minim 3 rare, minim x jucatori, ...) Asa cum au existat acele PM-uri cu coduri de 10$/GBR, nu toata lumea primeste crema, pentru ca sunt putine care contin crema. Cand primesti un pack trebuie sa te astepti la ce zice acel pack ca va oferi (12 items, mostly gold, 3 rare) nimic altceva. Nu zice nicaieri ca cele 3 Rare sunt Players...

  3. #2023 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    E vorba de noroc pana la urma,desigur daca incepi sa cumperi pack-uri cu bani reali,ai sanse putin mai mari...
    Cea mai mare proastie ar fi ca atunci cand apare Team Of the Season sa deschizi pack-uri in prostie..mai bine iti folosesti banii aia si cumperi jucatori care oricum vor fi foarte ieftini.

  4. #2024 SP
    Member showman's Avatar

    Gvingi, de ce in pack`urile premium gold pica jucatori silver? si nu pica in pack`urile silver playeri gold?

  5. #2025 SP
    Junior Member xbox 360's Avatar
    Salutare tuturor. Nu vreau sa fiu nesimtit, dar am un cd fifa 13 zona 1 fara online pass, daca e cineva bun poate sa faca share cu mine contul lui pentru a-mi descarca si eu passul?

  6. #2026 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by showman View Post
    Gvingi, de ce in pack`urile premium gold pica jucatori silver? si nu pica in pack`urile silver playeri gold?
    In packurile gold iti zice mostly gold nu all gold. Nu iti zice nimic de jucatori ci de items.
    Packurile cu all gold sunt mai scumpe si mai rare.
    Eu nu am gasit packuri silveri cu ITEM-uri gold, ceea ce mi se pare si normal, doar cumperi pack silver.In ele poti gasi ITEM-uri bronz in schimb.

  7. #2027 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ce ma astept atunci cand cumpar un pack? pai...sa pice macar un jucator bun sau niste items mai rare...dar pica niste chestii pe care daca vrei sa le vinzi nu scoti nici macar 25% din pretul dat pe pack. In fine, dupa 20 de pack-uri deschise tot nu-ti pica vreunul mai semet.
    Bine ca m-am dezobisnuit sa cumpar pack-uri. Banii ii cheltui numai pe licitatii.

  8. #2028 SP
    Member angloma's Avatar
    au aparut echipele sezonului , sa va dau un pont sa faceti bani gramada. Cumparati pe Mangala ,CB,francez de la Porto , si vindeti-l cu cel putin 6,5k la fel si cu Castro CF , Real Betis . Eu ieri am vandut 5 bucati . Pe Mangala l-am cumparat cu 500-700 si l-am vandut cu 7,1k si pe Castro l-am cumparat cu 300-400 si vandut cu 4,1k , e sansa sa faceti bani multi

  9. #2029 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    am si eu o curiozitate, de ce ar da cineva pe Mangala 6.5k atat timp cat sunt zeci de bucati la sub 1000 disponibili?
    La fel si cu Castro...sunt zeci de jucatori disponibili la sub 600...

  10. #2030 SP
    Member angloma's Avatar
    mangala mai sunt vreo 5 cu 2k , eu am cumparat restul

  11. #2031 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    am si eu o curiozitate, de ce ar da cineva pe Mangala 6.5k atat timp cat sunt zeci de bucati la sub 1000 disponibili?
    La fel si cu Castro...sunt zeci de jucatori disponibili la sub 600...
    angloma vorbeste de xBox...
    Quote Originally Posted by angloma View Post
    mangala mai sunt vreo 5 cu 2k , eu am cumparat restul

  12. #2032 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    aha, probabil din motivul asta, acolo se invart alte preturi...

  13. #2033 SP
    Member ramusg's Avatar
    Deci, O FURACIUNE de joc in UT:

    dupa multe analize, slow-motion , reluari pot spune ca jocul de atac e 90% "furt" in favoarea celui din atac.

    1. Pasele de un- doi, aici un jucator aflat la recuperare se repede la cel care da pasa si al lasa pe cel care primeste liber ca pasarea cerului, nu tu ai selectat ca jucatorul la recuperare sa faca presing la pasator, tu esti "in anticipatie" dar nu poti controla impulsul dat de AI, si e situatie naspa.

    2. Pase date cu L1si triunghi, aici furtul e si mai grosolan, jucatorul din defensiva pur si simplu se opreste din alergare si renunta sa mai urmareasca basica care aterizraza la cel din atac ramas singur singurel, situatiile sunt majoritare , rar sunt cele in care reusesti sa opresti basica si asta doar daca cel care da pasa e un NOOB total. Am trait faze in care jucatorul din defensifa s-a infipt cu picioarele in pamant a stata pana a primit atacantul pasa si abia apoi a schitat o noua alergare dar... prea tarziu.

    3. alergatul in banda sau oblic, nu reusesti sa deposedezi, zici ca se sfideaza fizica.

    4. portari care ies perfect la deposedare, aici e o majoritate de iesiri mai mult ca perfecte ( ca la conjugare) iar in realitate e invers sunt in minoritate absoluta.

    5. pasele super asistate, doar apesi x si iar x si iar x , f greu, cere f multa pricepere

    5.s-a renuntat la dribling si apoi pasa pt ca ti-ai facut culuar de pasa sau sut, putin utilizatori, f puitini, toti plimba mingia in stil Barca, cel mai plitisitor stil de joc.

    7.duelurile de cap, aici in majoritatea cazurilor jucatorul aflat in spate castiga duelul, punct

    Lista poate continua, aveam o gramada in cap dar le-am uitat, cert e ca jocul e bazat pe FURT, sa nu mai spun de pase lungi fara camera si adversarul e scapat la poarta sau henturi colosale , intrari cu 0 la deposedar de care si Newton cred ca se mira cum de permite fizica asa ceva si PACE< PACE<PACE.
    UN JOC MINUNAT, problema e ca multi nu au sesizat aceste lucruri pt ca pe ei ii ajuta sa castige , un joc bazat mai mult pe control neasistat si cu skills nu e avantajos pt NOOBI.

    Sa nu credeti ca daca jucati demo de la 14 si pare bun si jocul full o sa fie la fel, se fura si la gameplay, in full il schimba dar tu ai cumparat deja jocul, tapa, nu? Asa a fost la 13, demo f bun full total schimbat, BAFTA.

  14. #2034 SP
    Member sollo's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    Asa a fost la 13, demo f bun full total schimbat, BAFTA.
    mare dreptate ai...fifa13 demo bun, fifa13 full foarte aiurea...chiar daca nu am apucat sa joc fifa13 pe ps3, aceeasi dezamagire este si pe pc cu jocul original...

  15. #2035 SP
    Member angloma's Avatar
    un pret corect pt 500 000 coins la fut13 pt xbox360?

  16. #2036 SP
    Member florent's Avatar
    Ce tip de camera este mai avantajos pentru voi ? Eu folosesc Tele Broadcast , unpic ridicata fata de cea default

  17. #2037 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Au reinceput Gift Pack-urile pe webapp.

  18. #2038 SP
    Member angloma's Avatar
    m-am hotarat sa vand coins pt UT in Fifa13, deci care doreste sa lase un PM . Persoana serioasa , accept si diverse schimburi. Motivul pt care vand coins , este ca vreau sa vand sau sa schimb si Fifa13 pt Black Ops2
    http://www.consolegames.ro/forum/f93...coins-xbox360/

  19. #2039 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by florent View Post
    Ce tip de camera este mai avantajos pentru voi ? Eu folosesc Tele Broadcast , unpic ridicata fata de cea default
    Tele cu zoom-0, high-10. La Tele se vede mai mult teren decat la Tele Broadcast. Cea mai buna e Co-op (se vede cel mai mult din teren).

    ---------- Post added 13-05-2013 at 12:55 PM ----------

    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    Sa nu credeti ca daca jucati demo de la 14 si pare bun si jocul full o sa fie la fel, se fura si la gameplay, in full il schimba dar tu ai cumparat deja jocul, tapa, nu? Asa a fost la 13, demo f bun full total schimbat, BAFTA.
    Pai UT 13 a fost in demo? In demo a fost doar kicK-off single player.

  20. #2040 SP
    Senior Member nina's Avatar
    am nevoie de romani pentru pro club
    iar m-am saturat de straini
    dati-mi mesaj pe psn

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 116 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts