Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 104 of 116 FirstFirst ... 4 54 94 102 103 104 105 106 114 ... LastLast
Results 2,061 to 2,080 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #2061 SP
    Member angloma's Avatar
    ce s-a intamplat cu serverele de la fifa? le-au spart astia iar? nu ma lasa sa ma loghez si nici pe forum nu ma lasa sa intru, da eroare )

  2. #2062 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nici la mine nu merge.
    aseara au anuntat pe twitter
    "EA SPORTS FIFA ‏@EASPORTSFIFA 13h ago
    We are aware of the connectivity issues and are investigating the situation. Apologies for the inconvenience and thanks for your patience."

  3. #2063 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    am o intrebare la care nu cred ca stiu raspunsul.
    Cum apar cartonasele negre/albastre/portocalii...etc, ale jucatorilor din TOTS TOTW.samd...?
    Le lanseaza EA la un pret standard sau le distribuie prin Packs si cine are noroc gaseste un astfel de jucator...
    Cum poti avea in echipa un jucator cu card special, in afara de achizitie prin licitatie?

    Alta chestie, Falcao are 2 carduri Gold Rare unul cu 88, altul cu 89. N-am inteles de ce...

    ---------- Post added 28-05-2013 at 12:03 PM ----------

    gol (autogol) cu noroc Avant RS 1 – 2 Avant RS | EA SPORTS Football

  4. #2064 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Am si eu o problema . Am intrat in creation centre online pe ea.com pentru a adauga campionatul nostru iubit in fifa 13, toate bune am dat bookmark la ce am ales, am intrat in fifa am dat la customize, mi-a descarcat cateva chestii (probabil echipele pentru ca scria 3/18, 4/18 etc) apoi la sfarsit mi-a zis ceva de genul : "a part of the content was filtered off, because..." . Acum la customize, apare bifat , ca si cand ar fi activat, dar nu mi-a aparut nimic in fifa, la kick off, nicaieri . Am dat restart si tot nu gasesc nici Creation Centre, nu gasesc nimic ! Ma poate ajuta cineva ? Ma gandesc ca poate mai trebuie sa bifez sau sa mai fac ceva...

  5. #2065 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    patch 1.06 (61 MB) instalat astazi.
    info: EA Forums

  6. #2066 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cred ca e singurul joc unde apare un update intai pe PS3 si abia apoi pe Xbox360.

  7. #2067 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by M4nU370 View Post
    Am si eu o problema . Am intrat in creation centre online pe ea.com pentru a adauga campionatul nostru iubit in fifa 13, toate bune am dat bookmark la ce am ales, am intrat in fifa am dat la customize, mi-a descarcat cateva chestii (probabil echipele pentru ca scria 3/18, 4/18 etc) apoi la sfarsit mi-a zis ceva de genul : "a part of the content was filtered off, because..." . Acum la customize, apare bifat , ca si cand ar fi activat, dar nu mi-a aparut nimic in fifa, la kick off, nicaieri . Am dat restart si tot nu gasesc nici Creation Centre, nu gasesc nimic ! Ma poate ajuta cineva ? Ma gandesc ca poate mai trebuie sa bifez sau sa mai fac ceva...
    Creation Center apare la kick off doar daca treci pe modul OffLine (apesi pe )

  8. #2068 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Creation Center apare la kick off doar daca treci pe modul OffLine (apesi pe )
    Mersi mult ! Am reusit ! gvingi76 in weekend poate facem un meci doua

  9. #2069 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Weekend-ul asta nu am cum... Nu sunt langa consola...

  10. #2070 SP
    Member MSlv's Avatar
    au scos cumva online pass-ul?

  11. #2071 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    FIFA13 nu e pe lista EA Online Pass Content Now Free - IGN
    Poate la FIFA14...

  12. #2072 SP
    Member MSlv's Avatar
    atunci de ce mie, care joc orice pe contul de RO, nu imi mai apare mesajul ala enervant cu online pass? Si cum de pot sa joc meciuri online? Codul clar nu l-am folosit, nu prea ma intereseaza online-ul.

  13. #2073 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    atunci de ce mie, care joc orice pe contul de RO, nu imi mai apare mesajul ala enervant cu online pass? Si cum de pot sa joc meciuri online? Codul clar nu l-am folosit, nu prea ma intereseaza online-ul.
    Nu ai instalat codul pe alt cont de pe consola?

  14. #2074 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Daca omul a spus ca nu a folosit acel cod... ?

  15. #2075 SP
    Member MSlv's Avatar
    nu, pentru ca ma joc numai in Career Mode si pastram codul pentru revanzare (mai multi $$$).

  16. #2076 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Salut
    Am o nedumerire.
    De vreo 2_3 saptamani joc Fifa 13 in virgin games Free Tournament
    Problema vine la conectare.
    Foarte greu In conectare cu ceilalti jucatori.
    Mai are cineva problema asta

  17. #2077 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Au reinceput gift packurile pe webapp.
    http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team

  18. #2078 SP
    Member showman's Avatar
    pot sa spun ca m-am distrat in Fifa 13

  19. #2079 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    intereseaza pe cineva un turneu de fifa 13? ma uitam pe threadurile unde s-au desfasurat celalale campionate si m-a apucat nostalgia . dupa ce termin sesiunea, adica in iulie, as fi dispus sa organizez un campionat de fifa 13 pe CG.ro, dar probabil ca va fi fara premii, dar macar vom juca intre noi. sa-mi spuneti cum preferati, de tip campionat tur-retur sau de tip turneu cu faze eliminatorii? si as avea nevoie de un user care sa ma ajute cu niste detalii, ca eu nu am consola deocamdata si nu stiu cand voi face rost . va rog sa-mi dati un thanks daca vreti un campionat si scrieti un post cu ce ati dori si cum ati vrea sa se desfasoare campionatul . va multumesc

  20. #2080 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pentru PS3 este deja un campionat.
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...tml#post992534
    Daca vrei sa te implici in organizare, ia legatura cu Spike. Oricand este binevenit un ajutor.

    La momentul de fata am impresia ca 2 campionate pe PS3 ar fi cam mult... (este doar parerea mea)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 104 of 116 FirstFirst ... 4 54 94 102 103 104 105 106 114 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts