Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 105 of 116 FirstFirst ... 5 55 95 103 104 105 106 107 115 ... LastLast
Results 2,081 to 2,100 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #2081 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu stiam nu vreau neaparat sa ma implic in organizare, era ceva de genul campionatul oficial al forumului cum era in trecut dar din pacate fara premii ca nu cred ca mai exista, dar daca exista deja unul care vad ca se desfasoara de mult timp cred ca este ok stiu ca nu s-a mai facut unul de mult, care sa fie pe front-page si sa se bucure de popularitate si nici eu nu l-as fi facut singur . putem incerca cu o taxa de indcriere daca ar fi lumea de acore si astfel am avea si premii si oameni seriosi

  2. #2082 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Este bine sa revina si campionatul oficial al CG. Consider ca momentul este nefericit. Probabil la toamna ar fi mai popular. Dupa cum ai vazut in editia curenta s-au strans participanti doar pentru o liga. Speram ca in editia urmatoare sa fie mai multi.

  3. #2083 SP
    Member Clau23's Avatar
    Vreau sa ma joc fifa 13 cu un prieten in offline mod .. Se poate sa controlam fiecare cate un jucator si sa fim in aceiasi echipa(ca la be a pro)? Parca la Pes se putea asta, se poate si la fifa?

  4. #2084 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Nu ai 2 controllere sa probezi?

  5. #2085 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Asta da gift pe webapp
    Primit pe contul de US
    Attachment 198233

  6. #2086 SP
    Member enemigo's Avatar
    La Fifa 13 mai e nevoie de online pass? Stiu ca EA a inceput sa scoata passurile la toate jocurile, dar n-am gasit nici unde un raspuns exact legat de Fifa. L-am scos la vanzare si nu as vrea sa-i spun vreunui viitor cumparator prostii.

  7. #2087 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    incearca sa cumperi un OP de pe store si vezi daca e gratis

  8. #2088 SP
    Member showman's Avatar
    Niste ratari in Fifa 13


  9. #2089 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Off: Daca are cineva de vanzare Fifa 13 @ 360, va rog trimiteti pm cu detalii.

  10. #2090 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  11. #2091 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Salut.
    Am o nelamurire.
    De vreo 3 zile am inceput sa joc fifa13 seson.
    Toate bune si frumoase,promlema intervine la nivelul de joc .
    Mai exact am juns in divizia 7 dar dar am pierdut 5 meciuri.
    Ma asteptam ca pana in divizia 4 sa nu pierd nici un meci, deoarece in fifa12 am ajuns pana in Divizia 2.
    Si acum intrebarea:
    Algoritmul de cautare a oponentilor sa schimbat pentru Fifa13, sau eu joc mai prost.

  12. #2092 SP
    Senior Member nina's Avatar
    joci tu slab

    am chef iar de fifa 13 pro club
    cerberus mai joci pro club?

  13. #2093 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    Nu mai joc pro clubs,doar otp,sa cresc pro-ul si seasons,momentan sunt pe 5146,cu lvl 32 in seasons,la lvl 35 in seasons deja esti 1 of the best,criiteriile de cautare al adversarului sau schimbat fata de 12,este mult mai greu sau faci plus victorii fata de 12,chestia cu diviziile este doar sa ai un tel de atins,in rest cautarea se face dupa ce lvl ai in seasons,ca sa aflii ce lvl ai in seasons du-te la custom games intra intr-o camera de 1vs 1 si cu L1 sau R1 sorteaza dupa skill level,o sa scrie in dreptul tau,lvl mai mare de 35 jur ca nu am vazut si ala care avea 35 era un francez cu vreo 400 de W si vreo 20 de L.In FIFA12 aveam lvl 31 in seasons cu +150w, in FIFA13 am +83w cu lvl 32,este mult mai greu sa inscrii in 13 decat in 12.Club este nasol in 13,eu oricum nu joc fara ANY,care vrea sa joce friendly :ich spiele taglich FIFA13

  14. #2094 SP
    Senior Member nina's Avatar
    am testat si la acest "skill" conteaza si numarul de meciuri
    sunt oameni care nu joaca 500 meciuri sau 1000 meciuri in seasons
    eu am level 21 la 95 de meciuri

    am cautat dupa skill in custom
    greu am gasit pe cineva cu level mare si conexiune buna
    level 26 un austriac hostase
    l-am killarit cu 1-6 minutul 72 si dase quit looserul

  15. #2095 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Era prea ciudat, in fifa12 divizia 4 defilam, iar acum in divizia 7 pierd 3 meciuri
    Eu am level 53 si am jucat cam 40 meciuri jucate in fifa13.

    Psn id- slv-ro

  16. #2096 SP
    Senior Member nina's Avatar
    ionut vorbea de skill level
    il vezi in meciurile custom game,lobbies,head to head apasand L1
    acolo poti aranja oponentii dupa nume,conectivitate,skill....
    nu vorbea de levelul de experienta care nu conteaza deloc.plus cu ala vii din fifa 12.acel level de experienta te ajuta cu deblocatul unor chestii in catalogul ea.n-are absolut nici o treaba cu performantele tale

    ---------- Post added 14-07-2013 at 10:01 ----------

    mi-am gasit cluburi tari de pro club
    ce misto e in 8-10 insi.aparare super solida ca fiecare avea overall vp cel putin 86
    dar stilul de joc nu era unul eficient.adica nu cream ocazii de gol multe.4-5 vp in apararecu ovr 85-89 greu le dai gol

  17. #2097 SP
    Senior Member adibose's Avatar

  18. #2098 SP
    Member sollo's Avatar
    mi-am luat si eu fifa13 pentru ps3...l-am luat sigilat, pentru a avea codul online valabil

    bag dvd-ul in ps3, isi face el update si nu stiu ce, si ma pune sa ma loghez sau sa-mi fac cont pe origin ea pe ps3, bag contul dupa pc si dintr-o data ma vad cu level 52 si ca pot juca fifa13 online, fara sa mai activez codul de a juca online... daca stiam ca imi da voie sa joc online cu contul dupa pc, nu mai cumpar fifa13 sigilat si luam unul sh mai ieftin...oricum e foarte bun si asa...ce parere aveti? voi ati mai intalnit asa ceva???

    PS: am jucat un meci la head to head, deci a mers online fara sa mai bag eu codul, 5-1 i-am dat la adversar si a iesit
    PS2: am si actualizat lotul de jucatori, am intrat si la seasons si merge perfect

    PSN: solloCosmin - care vrea sa ia bataie, glumesc ... care vrea sa joace

  19. #2099 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu doar tu ai intalnit asa ceva, s-a discutat aici pe forum, nu este o intamplare ci a fost eliminat acel pass.
    info: EA SPORTS Online Pass

  20. #2100 SP
    Member sollo's Avatar
    totusi daca dau acolo la informatii zice ca, cu contul de origin pot juca online si altele...si tot acolo zice ca online pass nu-l am activat, dar daca am contul de origin pot juca online...oricum e mai bine asa

    si eu stiam ca de la urmatoarele jocuri EA o sa se elimine pass-urile

    pana la urma ce fac???adica eu vreau sa vand contul de origin cu fifa12+fifa13 de pe pc, dar daca ma conectez cu el la ps3, nu are rost sa-l mai dau daca pot juca online cu el...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 105 of 116 FirstFirst ... 5 55 95 103 104 105 106 107 115 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts