Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 107 of 116 FirstFirst ... 7 57 97 105 106 107 108 109 ... LastLast
Results 2,121 to 2,140 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #2121 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Au tot pus oamenii in trecut.
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...tml#post891651

    Best team now:
    Attachment 200222

  2. #2122 SP
    Member tdkftw's Avatar
    Au pus dar nu mai merg linkurile vechi nu stiu de ce.

  3. #2123 SP
    Member sollo's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    sollo iti dau eu add dar eu vreau sa jucam online friendlies
    vreau sa imi fac achivementul cu titlul in online friendlies
    multi nu mai joaca dupa 1 sau 2 meciuri cu mine

    de fapt oricine vrea sa jucam online friendlies sa-mi dea add
    jucam cum vrei tu, eu joc de placere si jucam cate meciuri vrei...faza e ca sunt cam paralel cu chatul de la ps3 si nu ma pricep sa vorbim acolo sau sa ne sincronizam, daca e imi lasi pe privat mai multe informatii

    in legatura cu ultimate team...cum e mai bine?: sa cumpar jucatori sau sa cumpar pachete???mentionez ca fac ban din meciuri+ cumpar jucatori cu 300 si dau cu 400-450
    pe calculator imi facusem echipa de jucatori de culoare, rupeam cu ei, dar totusi eram limitat cand dadeam de super jucatori...

    si o faza pe ps3, am dat sa joc turneu cu jucatori de bronz, ajung in finala, merge un pic sacadat, imi iau 3-0 in 40 minute si dau sa schimb tactica, si dupa ingheata consola si pierd meciul fara sa incerc sa revin sau sa-l duc pana la capat...sa nu mai zic ca am luat DNF si cica primesc monede mai putine data viitoare

  4. #2124 SP
    Member tdkftw's Avatar
    Nu iti cumpara pachete, e cea mai mare teapa din partea fifa, o sa tragi un jucator bun la 30-40 de pachete si nu e bine. Incearca sa cauti jucatori in atack cu sut bun si pace, la mijloc pase 80+ si sut. Sa stii ca overallul nu e un criteriu dupa care sa iti alegi jucatorii.

  5. #2125 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Sa-i cumperi pe Hernandez si Muriel ca rupi cu ei pe viteza in atac.

  6. #2126 SP
    Senior Member nina's Avatar
    sollo e simplu
    iti trimit friend request,invitatie care o accepti
    apoi dupa vei vedea cand sunt online sau nu
    online friendlies pot juca doar oamenii care se au in lista de prieteni

    cand esti de exemplu azi liber,mi-ar placea sa joc

  7. #2127 SP
    Member sollo's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    sollo e simplu
    iti trimit friend request,invitatie care o accepti
    apoi dupa vei vedea cand sunt online sau nu
    online friendlies pot juca doar oamenii care se au in lista de prieteni

    cand esti de exemplu azi liber,mi-ar placea sa joc
    eu tocmai plec la munca, intru la 16...o sa fiu schimbul 2 toata saptamana asta si cred ca si saptamana viitoare tot 2
    daca e jucam maine intre 11-14...o sa te accept diseara sau maine la prieteni, nu stiu sigur la cat ajung azi acasa

    PS: ne auzim pe privat si pe ps3...

  8. #2128 SP
    Member tdkftw's Avatar
    Il are cineva pe di natale sau buffon si nu are ce face cu ei?

  9. #2129 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by tdkftw View Post
    Il are cineva pe di natale sau buffon si nu are ce face cu ei?
    Te sfatuiesc sa nu-l iei pe Buffon, deoarece nu e long thrower, ia-l pe Handanovic, deoarece e long thrower (arunca cu mana pana la jumatatea terenului).

  10. #2130 SP
    Member tdkftw's Avatar
    Sunt plin de nervi, sunt unii care se misca cu jucatorii de zici ca sunt acolo pe teren, au un joc de pase de nota 1000, nu ai cum sa le iei mingea...

  11. #2131 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    tu abia acum te enervezi? multi dintre noi ne enervam din septembrie 2012 la fifa13
    stai sa vezi sistemul din UT unde nimeresti echipe cu chem de 50..sau rating foarte mic..si iei bataie grav desi tu ai jucatori de top
    sau meciurile pe zapada...unde mingea reactioneaza ca si cum ar fi pe gheata...penibil
    si multe altele

  12. #2132 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by tdkftw View Post
    Sunt plin de nervi, sunt unii care se misca cu jucatorii de zici ca sunt acolo pe teren, au un joc de pase de nota 1000, nu ai cum sa le iei mingea...
    La UT se joaca pe fitness si pe moral. E cu totul altceva decat restul jocului. Daca jucatorii tai au moralul scazut, iar jucatorii adversi au moralul la maxim te face adversarul de nu te vezi. Acelasi lucru si cu fitness-ul.

  13. #2133 SP
    Member ramusg's Avatar
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    La UT se joaca pe fitness si pe moral. E cu totul altceva decat restul jocului. Daca jucatorii tai au moralul scazut, iar jucatorii adversi au moralul la maxim te face adversarul de nu te vezi. Acelasi lucru si cu fitness-ul.
    Asa se joca? Si eu care credeam ca de fapt fac astia abuz de pasele asistate 100% cu L1 si orice buton, x, triunghi, patrat, ca se alearga pe aripi si se dau centrari perfecte la care fundasii tai se duc in fata in loc sa urmareasca basica..., la fel si cu basicile lansate in adancime pe un jucator gen Bold care alearga de face sant ,iar fundasul tau se repede inspre centrul terenului parca spunand:" oare o sa dea asta gol daca il las liber"... eu asa am crezut ca mai castiga si cei ( f multi) care nu stiu sa faca un dribling pt ca nu e asistat si trebuie sa manevrezi cu ceva pricepere manetica de ps3 ,doar sa apesi pe X imediat ce ajunge basica la urmatorul jucator.

    Da cred ca ai dreptate, e de la moral, daca sunt fundasii tristi, alearga spre centru nu spre poarta lor cand ataca adversarul, da ,ai dreptate. De fitness, ce sa mai zic, cred ca toti care mai luam bataie jucam cu echipa la 30 medie de fitness, acum am realizat.

  14. #2134 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Ce vrei sa faci daca FIFA online e pe nivelul de amator?

  15. #2135 SP
    Member ramusg's Avatar
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    Ce vrei sa faci daca FIFA online e pe nivelul de amator?
    Aici iti dau dreptate, e lasat sa special pt cei care au in caracterul lor dorinta de a castiga cu orice pret si prin orice mijloc, sant genul ala de oameni care vin cu o gasca de 5 sa te bata pe tine , singur, si apoi se lauda cat de bun luptator e el si ce calitati de pugilist aree el, " uitand" ca de fapt e o maimuta ( sunt unele mult mai inteligente decat multi juc. de fifa, scuze maimutelor) care fara ajutor nu face nici o ceapa degerata, cam asa e si la gameplay-ul UT, o sa se ajunga sa fie ca la simulare, dai start meci si joaca aia singuri, apoi ii spui prietenului cat de bun esti tu la Fifa

  16. #2136 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Ca sa nu-ti faci nervi, mai bine joci 2 vs 2 sau x vs y la online team play.

  17. #2137 SP
    Member tdkftw's Avatar
    Joc *** 13 din septembrie insa nu m-am enervat in halul asta pana acum. Parca mai rau se strica jocul asta


    Sent from my iPhone using Tapatalk 2

  18. #2138 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Ce se aude cu transferurile ? Il aveam pe Navas, Falcao si inca cativa transferati la noile lor echipe, insa de vreo doua saptamani nu mai sunt .

  19. #2139 SP
    Member sollo's Avatar
    am vazut ca este o competitie de fifa13 pe acest forum...vreau sa ma bag, dar timpul nu-mi permite sa joc meciurile la orele stabilite asa ca vreau sa propun un turneu tip ladder...joci cand vrei, cu cine te sincronizezi si cand ai chef

    e interesat careva de aceasta idee???am gasit un site unde iti poti creea propriul ladder privat si ne organizam acolo...astept pareri

  20. #2140 SP
    Member angloma's Avatar
    dc nu merge sa intru pe UT in web browser?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 107 of 116 FirstFirst ... 7 57 97 105 106 107 108 109 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts