Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 110 of 116 FirstFirst ... 10 60 100 108 109 110 111 112 ... LastLast
Results 2,181 to 2,200 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #2181 SP
    Junior Member Magnum1's Avatar
    Marchetti IF is the best pt mine...e si long thrower si are 89 reflexes...il bate pe Gigi Buffon la poponetul gol

  2. #2182 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Marchetti are coeficientul la kicking (degajarea cu piciorul) scazut, chiar si IF. Mai bine il luai pe Handanovic (e mai inalt decat Marchetti).

  3. #2183 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    L-am cumparat pe Guilherme IF1 (5-2-2-1) cu 26750 coins plus o formatie de jucator de 4-2-2-2 cu 2000 coins.

  4. #2184 SP
    Junior Member Magnum1's Avatar
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    Marchetti are coeficientul la kicking (degajarea cu piciorul) scazut, chiar si IF. Mai bine il luai pe Handanovic (e mai inalt decat Marchetti).
    L-am avut pe Handanovic IF, nu m-a incantat deloc...a avut niste greseli fantastice....amandoi sunt big throw, doar ca Marchetti este si puncher, ceea ce imi place ca la cornere loveste puternic mingea cu pumnul..... stiu ca Handanovic are cu 4 cm in plus, dar nu este foarte mult.....

  5. #2185 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Handanovic e Penalty Saving.

  6. #2186 SP
    Junior Member Magnum1's Avatar
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    Handanovic e Penalty Saving.
    Asta in cazul in care te duci pe coltul care trebuie

  7. #2187 SP
    Member dragosbc's Avatar
    inceractil si o sa fiti uimiti multi ma injura din cauza lui pe begoviciprimesc cam 10 suturi pe meci si daca iau un gol .
    1 vs1 nu e foarte stralucit dar din careu sau din afara e exceptional, cred ca am luat in 50-60meciuri 2-3 goluri de la distanta

  8. #2188 SP
    Junior Member Magnum1's Avatar
    Quote Originally Posted by dragosbc View Post
    inceractil si o sa fiti uimiti multi ma injura din cauza lui pe begoviciprimesc cam 10 suturi pe meci si daca iau un gol .
    1 vs1 nu e foarte stralucit dar din careu sau din afara e exceptional, cred ca am luat in 50-60meciuri 2-3 goluri de la distanta

    Nu cred ca Begovic e peste Marchetti si nici peste Handanovic.....dar la o formatie de seria A nu cred ca se va comporta prea bine acest bosniac....

  9. #2189 SP
    Member Striker09's Avatar
    Il are cineva pe Maicon, merita cumparat pt o formatie de PL?

  10. #2190 SP
    Member dragosbc's Avatar
    pt seria a, clar nu , dar pt barclay este cel mai bun , poate ceh toty este mai bun

  11. #2191 SP
    Member tdkftw's Avatar
    Pe mine m-ai pierdut dragosbc, ce treaba are maicon cu cech?

  12. #2192 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    dragosbc a raspuns postului #2189 al lui Magnum1.

  13. #2193 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    Nu avem cine stie ce record dar noi jucam NUMAI cu ANY.

  14. #2194 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Astia de la EA sunt redusi mintal? De ce arbitrul e imbracat in echipament asemanator cu al adversarului in foarte multe situatii?

  15. #2195 SP
    Senior Member nina's Avatar
    pai fara any cand joci in 2-3,vei pierde majoritatea meciurilor ca adversarii vor avea any

  16. #2196 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Titlu castigat in Divizia 1 din UT cu "doar" 19 puncte.

  17. #2197 SP
    Junior Member Magnum1's Avatar
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    Titlu castigat in Divizia 1 din UT cu "doar" 19 puncte.

    Cum dracu'??? ) Asta chiar e tare.....eu in 2 zile am castigat 2 titluri Div 1, cu 21 de pct...si tot timpul la ultimul meci ....dar am zis sa il iau din nou pe SIF Handanovic, ca a inceput sa ma enerveze IF Marchetti...si vreau sa iti spun ca a rupt tot Handa....poate si sistemul folosit l-a avantajat...joc un 3-4-1-2 hulit de multi...dar care dupa un timp a inceput sa imi dea satisfactie maxima....si mai o chestie : l-am pus pe NIF Di Natale sa joace CF in loc de ST...deci vreau sa spun ca de mult nu am vazut player asa bun pe CF...rupe tot..pase, suturi perfecte..... THX SWTFU pt. tip in legatura cu Handa...poate nu il luam din nou daca tu nu ziceai de bine

  18. #2198 SP
    Senior Member nina's Avatar
    se baga careva la pro club?
    clubul meu se numeste brasil12
    am nevoie doar de 1 om

  19. #2199 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Se gaseste Ogbonna la UT transferat la Juventus.

  20. #2200 SP
    Member angloma's Avatar
    sunt curios daca au pus si romanii ultimii transferati , gen Maxim

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 110 of 116 FirstFirst ... 10 60 100 108 109 110 111 112 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts