Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 111 of 116 FirstFirst ... 11 61 101 109 110 111 112 113 ... LastLast
Results 2,201 to 2,220 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #2201 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Uhm.. jocul chiar e scriptat puternic. Avantaj au aia care apasa butoanele la intamplare ( in special in UT ). Bine ca l-am vandut ca doar imi faceam nervi. Acelasi lucru ti-l recomand si tie @ramusg... cu speranta ca varianta next gen o sa fie cat de cat mai okay.

  2. #2202 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    M-am saturat sa am posesie de peste 55% in fiecare meci si cel putin vreo 8 suturi din care vreo 5-6 pe poarta (bineinteles aparate) iar adversarul are 3 suturi in tribuna si al 4-lea se nimereste sa fie gol in minutul 90 dintr-o faza gen corner...

  3. #2203 SP
    Banned SWTFU's Avatar

  4. #2204 SP
    Senior Member nina's Avatar
    skillul urca daca joci enorm de multe meciuri in seasons si bineinteles joci bine
    pune o poza cu statisticile mele

    liking my vp stats
    EA SPORTS� Football World - Member List

  5. #2205 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Pana una alta uitati-va aici: http://www.consolegames.ro/forum/f60...-a/index7.html

    Va fi UT Legends doar pe XBOX 360 si XBOX One. (Gullit, Bergkamp, poate Hagi, de ce nu?)

  6. #2206 SP
    Member angloma's Avatar
    Hagi e la Legends si chiar ma bucur, credeam ca il vor scoate cu timpul din echipa clasica a lumii

  7. #2207 SP
    Member M4nU370's Avatar
    E normal sa am lag atunci cand joc kick off cu un prieten ( 2 gamepad-uri) ? Se simte atunci cand dau la Team Management inainte de Play, pentru a-mi aranja echipa si e destul de urat.
    Cu transferurile la Fifa 13 ce se mai aude, vor mai aduce actualizari saptamanale ale echipelor sau ne vor baga pe gat Fifa 14 ?

  8. #2208 SP
    Member sollo's Avatar


    se pastreaza banii de la UT13 la UT14 ???nu ca as avea multi, dar dureaza cam 7 zile sa fac iar 100.000 coins

  9. #2209 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by M4nU370 View Post
    E normal sa am lag atunci cand joc kick off cu un prieten ( 2 gamepad-uri) ? Se simte atunci cand dau la Team Management inainte de Play, pentru a-mi aranja echipa si e destul de urat.
    Cu transferurile la Fifa 13 ce se mai aude, vor mai aduce actualizari saptamanale ale echipelor sau ne vor baga pe gat Fifa 14 ?
    Nu este normal sa ai lag la kick-off. Referitor la transferuri, probabil anul asta se vro mai face pentru FIFA 13 si nu mai departe.

    Quote Originally Posted by sollo View Post
    se pastreaza banii de la UT13 la UT14 ???...
    Nu trec banii din 13 in 14, asa cum nu au trecut banii din 12 in 13.

  10. #2210 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Eu tot dau squad roster update, descarc si se salveaza, dar Tevez tot la Man City este.

  11. #2211 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    Eu tot dau squad roster update, descarc si se salveaza, dar Tevez tot la Man City este.
    si acolo va ramane cel putin pana apare noul numar..


  12. #2212 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Acolo ramane pana se termina oficial perioada de transferari. Nu fac update dupa fiecare transfer.

  13. #2213 SP
    Senior Member nina's Avatar
    imi pusesem la custom music si chanturi niste melodii,un playlist de pe hdd
    le stersesem si intrasem in joc.sacada jocul,mai ales pe sus si in 2vs2.offline sacada ceva mai putin.nu m-am prins ca asta chiar are un asemenea impact
    l-a inceput am crezut:serverele ea de rahat,discul zgarait,consola face figuri
    dupa 15 min am intrat in joc si m-am dus la custom music si acolo nu-mi aparea sa editez din playlist in default.arata loading in coltul stanga jos
    atunci mi-am dat seama ca trebuie sa copiez o melodie pe hdd ps3,adica un playlist
    apoi am putut intra in acel meniu ca toate sunetele erau playlist si le-am schimbat in default pe toate

    normal nu trebuia sa aibe acest efect.ma enervasem un pic

  14. #2214 SP
    Member sollo's Avatar
    panarama rau ultimate team, si nu ma refer la gameplay... ajung in semifinale intr-un turneu si se blocheaza cand imi arata echipa adversarului, stau 5 minute, stau 10, stau 30, stau 1 ora si ies intr-un final, dupa reintru si trebuie sa iau turneul de la capat...si multe alte DNF cand iti e lumea mai draga, mereu meciuri decisive, si nu s-a blocat consola sau sa ies eu cand sunt condus cu 7-0, etc...

    de suparare cheltui toti banii pe pachete gold si incep sa joc la seasons

  15. #2215 SP
    Junior Member iamennys's Avatar
    Cine ma invata si pe mine cum sa fac mai repede coins la Ultimate Team ?

  16. #2216 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Cand mai e putin si apare FIFA14, au definitivat si ei si reusesc sa trimita rapotul meciului prin email.
    Dar tot nu au scos sigla FIFA12.
    Attached Images Attached Images fifa13-report.jpg

  17. #2217 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Am jucat si eu 2 meciuri cu Barcelona in seasson. Am impresia ca este destinata sa se intalneasca cu Real Madrid
    In primul meci Eu atacam, el arunca mingea in fata la Ronaldo. Noroc ca era Valdez in forma buna
    Al doilea meci a fost mai deschis.
    Al treilea nu cred ca va mai fi... Raman la Kuban Krasnodar, Dinamo Moscova, Santos, Sao Paolo, Al Hilal...
    Attached Images Attached Images fifa13-barca-real-1.jpg fifa13-barca-real-2.jpg

  18. #2218 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    In seasons, Barca se intalneste cu: Real/ Bayern/ Man UTD. Atat.

  19. #2219 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    si cu Man City

  20. #2220 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    F rar am prins Man city...si mai rar PSG sau Borussia sau Liverpool.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 111 of 116 FirstFirst ... 11 61 101 109 110 111 112 113 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts