Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 116 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 ... LastLast
Results 381 to 400 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #381 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    e varianta full dar ziceam mai sus ca nu se stie sigur daca e si varianta finala a jocului...
    @asperas: cred ca am aflat raspunsul la intrebarea ta. acum in fifa 13 in afara de XP points cum era in 12, mai primesti si FIFA Coins si EFC, tot ceva coins si astea, cu care deblochezi fel si fel de abilitati speciale pt joc, gen pack ultimate team packs sau coins, celebrari noi, ghete smechere si fel si fel de nebunii. fiecare optiune de acolo costa un numar anume de coins, care le strangi castigand meciuri. si apropo de ghete, am vazut cateva speciale pe acolo, posibil ca asta sa fie buba, de ce nu apareau direct in joc.
    Multumesc mult pt raspuns,stiu de treaba cu eafc catalogue dar din pacate nici acolo nu sunt acelea din demo, gasim intradevar unele ''smechere'' dar nu seria clash.. de aceea intrebam si din cate observ lacomii astia le-au cam dat afara ca sa aibe loc pt acelea generice( ea awful boots)! Ms inca o data pt rasp si spor la joaca!

  2. #382 SP
    Junior Member bambu81's Avatar
    am inteles . Multumesc ptr informatie

  3. #383 SP
    Ω Pira's Avatar
    ok, dupa 3 zile de jucat, mi-am facut o parere generala si am zis sa revin cu un update de detalii despre fifa 13.
    gameplayul e mai bun din toate punctele de vedere fata de predecesorul sau. meniul e smooth, in-game la fel, pare mult mai optimizat fata de 12. insa am descoperit niste bug-uri: 1#. orice ai selecta la viteza jocului, fie ca-i slow, normal sau fast, jocul ramane in normal oarecum, adica nu se schimba nimic. 2#. cateodata la inceputul meciului comentatorul nu mai intra, abia dupa 10 min isi face aparitia. si 3#. personal, nu-mi place atunci cand sunt 2 echipe de 5 stele pe teren. jocul prinde o dinamica incredibila, totul se desfasoara la o viteza nebuna, inclusiv mingea care se duce ca o racheta, fie ca e din pase sau din sut. jucatorii alearga foarte repede si pare putin nerealist la faza asta, insa daca sunt 2 echipe de 3/4 stele, jocul arata mai real pe teren, totul se desfasoara mai slow si e ok.
    am zis sa fac o mica analiza pt cei pasionati de fifa si cei ce urmaresc thread-ul, sa aibe o idee despre joc.

  4. #384 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    ok, dupa 3 zile de jucat, mi-am facut o parere generala si am zis sa revin cu un update de detalii despre fifa 13.
    gameplayul e mai bun din toate punctele de vedere fata de predecesorul sau. meniul e smooth, in-game la fel, pare mult mai optimizat fata de 12. insa am descoperit niste bug-uri: 1#. orice ai selecta la viteza jocului, fie ca-i slow, normal sau fast, jocul ramane in normal oarecum, adica nu se schimba nimic. 2#. cateodata la inceputul meciului comentatorul nu mai intra, abia dupa 10 min isi face aparitia. si 3#. personal, nu-mi place atunci cand sunt 2 echipe de 5 stele pe teren. jocul prinde o dinamica incredibila, totul se desfasoara la o viteza nebuna, inclusiv mingea care se duce ca o racheta, fie ca e din pase sau din sut. jucatorii alearga foarte repede si pare putin nerealist la faza asta, insa daca sunt 2 echipe de 3/4 stele, jocul arata mai real pe teren, totul se desfasoara mai slow si e ok.
    am zis sa fac o mica analiza pt cei pasionati de fifa si cei ce urmaresc thread-ul, sa aibe o idee despre joc.

    Probabil ca problema cu comentariul sportiv se va rezolva printr-un viitor patch, probabil si faza cu viteza. Multumim pt informatii PiraSword.

  5. #385 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by Seryaph View Post
    Probabil ca problema cu comentariul sportiv se va rezolva printr-un viitor patch, probabil si faza cu viteza. Multumim pt informatii PiraSword.
    da, pai s-a anuntat deja ca jocul retail va avea patch 1.01 direct, ca si anul trecut. au obtinut intr-un final si licenta la napoli si trebuie inlocuite kiturile si emblema echipei.

  6. #386 SP
    Member Yanciu's Avatar

    Fifa 13

    Știe cineva daca vineri vom găsi jocul la Altex?

  7. #387 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by Yanciu View Post
    Știe cineva daca vineri vom găsi jocul la Altex?
    Da, o sa il gasesti sigur

  8. #388 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Viteza jucatorilor apreciezi ca e mai mare ca la 12? Deoarece din punctul meu de vedere acolo toata lumea isi facea in Ultimate Team echipa de pace-ri ca sa zic asa.
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    ok, dupa 3 zile de jucat, mi-am facut o parere generala si am zis sa revin cu un update de detalii despre fifa 13.
    gameplayul e mai bun din toate punctele de vedere fata de predecesorul sau. meniul e smooth, in-game la fel, pare mult mai optimizat fata de 12. insa am descoperit niste bug-uri: 1#. orice ai selecta la viteza jocului, fie ca-i slow, normal sau fast, jocul ramane in normal oarecum, adica nu se schimba nimic. 2#. cateodata la inceputul meciului comentatorul nu mai intra, abia dupa 10 min isi face aparitia. si 3#. personal, nu-mi place atunci cand sunt 2 echipe de 5 stele pe teren. jocul prinde o dinamica incredibila, totul se desfasoara la o viteza nebuna, inclusiv mingea care se duce ca o racheta, fie ca e din pase sau din sut. jucatorii alearga foarte repede si pare putin nerealist la faza asta, insa daca sunt 2 echipe de 3/4 stele, jocul arata mai real pe teren, totul se desfasoara mai slow si e ok.
    am zis sa fac o mica analiza pt cei pasionati de fifa si cei ce urmaresc thread-ul, sa aibe o idee despre joc.

  9. #389 SP
    Banned Venom's Avatar
    Il am si eu la download de 2 ore: 40%. Probabil ca dupa ora 23.00 o sa-l joc si eu. Jocul are 6,24 Gb.

  10. #390 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by Venom View Post
    Il am si eu la download de 2 ore: 40%. Probabil ca dupa ora 23.00 o sa-l joc si eu. Jocul are 6,24 Gb.
    Incearca faza cu pauza si apoi resume, o sa iti mearga mai repede, eu am luat RDR in 90 de min si parca are vreo 7-8 giga

  11. #391 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    ori asta ori pune-l pe pause si restarteaza consola..

  12. #392 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by Venom View Post
    Il am si eu la download de 2 ore: 40%. Probabil ca dupa ora 23.00 o sa-l joc si eu. Jocul are 6,24 Gb.
    ciudat, nu stiu de ce difera la marime varianta us de cea uk. al meu are 9406 mb si l-am dat jos in 2 ore 50, cu ceasul in fata. dar am pus pause si resume in unele momente cand stagna si apoi isi revenea brici.
    @x2z: da, e semnificativ mai mare. prima data am crezut ca is eu cu capu' dar am pus imediat fifa 12 demo sa testez pe aceleasi echipe si... 13-le chiar are speed nu gluma. jucatorii alearga putin mai repede, dar in schimb mingea e teroare. sare ca din pusca daca e ronaldo/messi la ea, iar pasele merg prea repede si bine, prea "arcade" fata de 12. nu stiu, eu asa il simt, avand in vedere ca am jucat fifa 12 inca din ziua lansarii pana acum in vara si am jucat la greu. dar repet: poate nu e chiar varianta 100% finala fata de cea retail.

  13. #393 SP
    Member TheSpider's Avatar
    se va organiza vre-un eveniment pentru lansare?

  14. #394 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Patch-ul face toata diferenta, varianta retail cu cea digitala este aceiasi, desi varianta digitiala a aparut inainte pe piata, variantele retail sunt scrise pe bd-uri din timp. Ganditi-va ca dureaza ceva pana ajunge pe rafturile magazinelor din toata lumea.

  15. #395 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Incearca faza cu pauza si apoi resume, o sa iti mearga mai repede, eu am luat RDR in 90 de min si parca are vreo 7-8 giga
    Pe Xbox merge faza asta ca nici acolo nu sunt viteze prea mari?

    Sent from my E15i using Tapatalk 2

  16. #396 SP
    Ω Pira's Avatar
    normal ca jocul e gata cu mai bine de 1 luna inainte de lansare, dar ideea e ca pana la varianta finala de ardere pe discuri, jocul a trecut prin multe versiuni de teste. uita-te la demo, e build foarte vechi. acum depinde ce ne da noua inainte de lansare, asta e intrebarea... nu ca jocul nu ar fi fost gata.
    totusi sunt curios cand o sa am discul ce va fi. un fifamanic de pe youtube, american, a zis ca varianta de pe disc e putin diferita. si aici se refera la finest shot care i-au mai luat din perfectiune.

  17. #397 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Pe Xbox merge faza asta ca nici acolo nu sunt viteze prea mari?

    Sent from my E15i using Tapatalk 2
    Nu stiu, nu am xbox

  18. #398 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    ShopTo m-a anuntat ca FIFA 13 Ultimate Edition este Dispatched
    Sunt curios cand ajunge...

  19. #399 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  20. #400 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Shaolin Soccer

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 116 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts