Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 116 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 75 ... LastLast
Results 481 to 500 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #481 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    pe forumul EA se raporteaza tot felul de probleme, sa speram ca in 2 saptamani rezolva totul.
    Pu am avut probleme si cu Online Pass-ul, insa l-am reintrodus si download-at de trei ori pana l-a ceritficat.
    Cu freez-urile inca n-am incercat workaround-ul cu "central app" o sa vad diseara.
    Pentru problema cu blocarea in arena inainte de inceperea meciului am rezolvat-o prin workaround-ul cu sign off sign on ca sa nu mai dau Quit Game.
    Avand in vedere ca 90% joc numai Seasons..nu am intampinat si alte probleme.

    probleme sunt multe... aici o parte din ele

  2. #482 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Nasol daca sunt probleme...sper sa le remedieze

  3. #483 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdan-1984 View Post
    Dar pasele cum merg? merge sa dai din prima pase ? suturile merg cu rb? sa dai cu finete?ms
    Merge sa dai suturi plasate, dar mai greu ca la FIFA 12.

  4. #484 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Razvanrazy, presupun ca vorbesti de singleplayer. Incearca sa te joci cu slide-urile din Settings - User/CPU, pana ti se pare echilibrat.
    am scazut de la 50 la 45 si parca joc pe amator...Nu prea inteleg

  5. #485 SP
    Ω Pira's Avatar
    incearca astea. pe ceva de genul am jucat eu la 12 si s-a schimbat gameplayul, parea mai echilibrat.

    USER SETTINGS
    Sprint Speed- 50
    Acceleration - 50
    Shot Error - 56
    Pass Error - 47
    Shot Speed - 50
    Pass Speed - 56
    Injury Frequency.- 77
    Injury Severity - 51
    Goalkeeper Ability - 68
    Positioning:Marking - 60
    Positioning:Run Frequency - 55
    Positioning: Line Height - 46
    Positioning: Line Length - 54
    Positioning: Line Width - 48
    Positioning: Fullback Positioning - 55
    Power Bar - 60 - (Recommended but down to user preferences)

    CPU SETTINGS
    Sprint Speed - 48
    Acceleration - 48
    Shot Error - 53
    Pass Error - 68 - (Can really see the difference in passing quality between teams)
    Shot Speed - 50
    Pass Speed - 56
    Injury Frequency.- 77
    Injury Severity - 51
    Goalkeeper Ability - 46
    Positioning:Marking - 65
    Positioning:Run Frequency - 55
    Positioning: Line Height - 46
    Positioning: Line Length - 54
    Positioning: Line Width - 48
    Positioning: Fullback Positioning - 55

  6. #486 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Tks. O sa incerc la 48 la viteza la CPU. La 50 are o viteza in plus iar la 45 ii depasesc si fara sa accelerez

  7. #487 SP
    Member asteptau's Avatar
    Tin minte ca atunci cand aveam fifa 11, parca, intrasem pe un site care-mi arata toate statisticile mele, gen meciuri jucate, impotriva cui, goluri, etc. Stie cineva cum se chema site-ul ala? Banuiesc ca are acum si pt fifa 13. Sau unul asemanator.

  8. #488 SP
    Junior Member vladdy22's Avatar
    La online la Fifa interactive world cup ce se intampla? ce competitie e?

  9. #489 SP
    Member bogdan-1984's Avatar

  10. #490 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  11. #491 SP
    Member asteptau's Avatar
    Nu merge frate. Sau sunt eu prost. Nu-mi arata decat ce lvl sunt si cati banuti d-aia am.

    edit: eram prost. am gasit.

  12. #492 SP
    Ω Pira's Avatar
    la mine tot 0 e... si la fifa 12 tin minte ca tot asa era, desi nu am umblat in nici o setare...

  13. #493 SP
    Member Iasmin90's Avatar
    La mine din pacate cand intru in seasons si fifa world cup se blocheaza toata consola,de 2 zile e asa,in world cup nu am jucat deloc si in seasons 2 meciuri si alea intrerupte!

  14. #494 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    E un joc jegos.imi pare rau ca l-am cumparat.EA FC este ca lumea dar gameplay-ul este de ***,in pro clubs cel putin este jalnicccccc

  15. #495 SP
    Ω Pira's Avatar
    hai ma terminati ca nu e chiar asa nasol cum il descrieti.

  16. #496 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    hai ma terminati ca nu e chiar asa nasol cum il descrieti.
    E mai nasoltroll

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  17. #497 SP
    Member Yanciu's Avatar

    Fifa 13

    Prost rau de tot făcut.Trebuie sa scoată update ca merge ca o **** pe net.Te umpli de nervi.Am �ncercat in seara asta sa mai joc dar este imposibil.pt a mia oară se blochează in arena.Aleg Dortmund si in arena mi-l da pe diaby de la arsenal si stop joc

  18. #498 SP
    Ω Pira's Avatar
    Nu stiu, mie nu mi s-a blocat decat in meniu o data si in skill games, in rest merge blana mai ales online, fara lag.
    Adevarat ca mai da freeze... si 12-le dadea dar totusi merge bine, plus ca e mai fluent si mai optimizat fata de 12. Probabil aveti probleme cu netul.

  19. #499 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    La mine in 9 nu face... Dar in acelasi timp in FIFA Interactive World Cup in ultima divizie face...

    ---------- Post added 01-10-2012 at 12:26 AM ----------

    Why do i get stuck on the loading screen playing FIFA 13 on PS3? / Freeze while loading - Answer HQ
    workaround-ul cu EA Sports CEntral app, cred ca este valabila doar pt userii pe USA, nu si europa..
    eu la mine nu gasesc acea aplicatie

  20. #500 SP
    Member Yanciu's Avatar

    Fifa 13

    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    Nu stiu, mie nu mi s-a blocat decat in meniu o data si in skill games, in rest merge blana mai ales online, fara lag.
    Adevarat ca mai da freeze... si 12-le dadea dar totusi merge bine, plus ca e mai fluent si mai optimizat fata de 12. Probabil aveti probleme cu netul.
    Nu am probleme cu netul.Am tot citit pe forumuri si toată lumea se pl�nge de faptul ca se blochează jocul.Crede-mă este incomparabil FIFA 12 cu asta la blocare.Nu știu daca mi se bloca de doua ori pe luna si il jucam aproape zilnic o ora doua.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 116 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 75 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts