Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 116 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 92 ... LastLast
Results 821 to 840 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #821 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Eu unul am renuntat la UT, tocmai pt. ca nu respecta realitatea de nicio culoare. Suturi ireale, formatii din anii 70, jucatori mediocrii overrated prin prisma pace-ului... Plin de mizerii. Macar in Seasons normal, oboseste si Ronaldo de exemplu si ai sanse, iar suturile de la distanta nu mai sunt in proportie de 70% goluri imparabile.

    PS: Cum fac sa sterg toate setarile si update-ul?

  2. #822 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    Exact, 3-5-2 foloseste numai si numai in UT, unde iti alegi ca CB doar paceri mari si le dai mereu fitness/moral cards all the time, sa nu scada sub 90. Doar asa iti va merge bine, eu am testat pe pielea mea, iar cand am jucat in Seasons asa, a fost catastrofa, chiar si cu Real sau City.
    Voi folositi fitness? Daca va faceti 3 echipe si puneti rezerve de la celelalte echipe nu va mai trebuie card fitness-uri, deoarece se refac singuri jucatorii.

  3. #823 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    ...

    PS: Cum fac sa sterg toate setarile si update-ul?
    Te duci la Save Data Utility si Game Data Utility si stergi de acolo tot ce ai FIFA13.
    Iti dispar in felul asta si carierele offline salvate...

  4. #824 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by ccheep84 View Post
    mda,se pare ca au facut un lucru bun cei de la EA si au rezolvat problema cu blocatul in arena.Dupa cum spunea mai sus si PiraSword,trebuie sterse absolut toate salvarile jocului inclusiv update-ul,iar apoi reinstalat.Eu personal nu am mai intampinat niciun fel de probleme dupa aceasta procedura.Spor la joaca tuturor.
    eu am ramas asera de 2 ori in arena, o sa incerc si eu metoda de stergele a setarilor.
    am revenit la 4-1-3-2 cu formatia din fifa12 in mare parte si mi-am mai revenit...din 6 meciuri 5 victorii.

  5. #825 SP
    Banned SWTFU's Avatar

  6. #826 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    eu am ramas asera de 2 ori in arena, o sa incerc si eu metoda de stergele a setarilor.
    am revenit la 4-1-3-2 cu formatia din fifa12 in mare parte si mi-am mai revenit...din 6 meciuri 5 victorii.
    La mine mi se intampla sa am un parcurs foarte bun in seasons,jocul imi merge ceas,pana cand "zeul"scripturilor se hotaraste ca am castigat prea mult si trebuie sa las loc si altora,iar din acel moment incepe o succesiune de infrangeri si meciuri incredibil de proaste,in care nu-mi mai iese absolut nimic.Remize obtin foarte foarte rar.E ceva gen alba-neagra;cam frustrant.PS-si eu sunt adeptul formulei 4-1-3-2

  7. #827 SP
    Senior Member nina's Avatar
    am 197k coins ut13 xbox360 de schimbat pe ps3 coins ut13
    cine are jocul pe ambele console si vrea sa schimbam,sa dea un private message
    nu sunt scammer fiindca voi face eu primul pas,eu risc
    nu voi merge decat repetitiv pe sume mici,in cazul in care vrea cineva sa-mi dea teapa,sa fie mica
    sper sa gasesc cativa oameni sau un om ca sa scap de toata suma
    nu incercati tepe

  8. #828 SP
    Member Sepy's Avatar
    azi incep si eu manager mode....sunt fff curios cum se prezinta jucatorii dupa 3 luni de joc intens....liga-cupa-supercupa-uefa champions league. Am asteptat pana acum sa vad cat pot ... dar eu zic ca este mai usor ca si fifa 12 pe legendary .... joc exact cu aceleasi setari ... poate din cauza suturilor extrem de bune si spectaculoase portarii apara fff bine si spectaculos :X care ati inceput manager mode daca aveti niste idei si pareri ce si cum se face ...daca aveti timp sa mai scrieti cate un post multumesc

  9. #829 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    De departe 4-2-2-2 este cea mai buna formatie,cel putin pentru stilul meu de joc,smecheria la formatia asta este ca cdm-urile vin in mijloc la atac si dau pasa de gol cu ei,daca merge fac layoff cu striker-ul cu R1(pentru cei care nu stiu) si raman singur cu goalkeeperul,in cele mai multe cazuri scrie gol,totusi in 13 nu mai merg skill moves cum mergeau in 12 care mi-au adus 9 titluri de div1,cea mai buna schema ramane ca si in 12 desi nu mai este la fel de eficienta :L2+fake left and go right sau fake right and go left sau L2+OX si analogul stang in directia care vrei sa o faci,doar jucand pro clubs inveti sa driblezi bine,pacat ca nu merge in 13 pro clubs,am pro de 84,termin meciul si in dressing imi apare 75.....este stricat rau de tot jocul asta,de aici si zicala:cand e varza nu-i butoi.....cand e ***** nu-i un coi

  10. #830 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Care poate sa joace FIFA 13 pe PS3 cu un controller cu fir?

  11. #831 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Eu... Cand se termina bateria la DS3 in timpul meciului...

  12. #832 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Eu... Cand se termina bateria la DS3 in timpul meciului...
    La online?

  13. #833 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Si online si offline. Cand ma anunta ca se termina bateria la DS3, ii pun cablu(adica il pun la incarcat)... si joc in continuare cu el...


  14. #834 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Daca incerci sa joci FIFA 13 pe PS3 cu un controller cu fir altul decat cel SONY DS3 nu te lasa deloc, pe cand cu alt controller wireless te lasa (Thrustmaster). La XBOX360 merge sa joci FIFA 13 cu controller cu fir.

    Se plange si lumea pe net: GameTrailers | Forums • View topic - FIFA 13 problem . logitech gamepad won't work

  15. #835 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu am powerA si la fel ca si gvingi, cand ma anunta ca raman fara baterie ii bag cablul si joc in continuare fara probleme

  16. #836 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Mai baieti sa nu va mai aud ca va plangeti ca FIFA 13 e scriptat pe minutele 45 si 90 cu luatul de goluri.
    Este exact ceea ce s-a intamplat aseara in realitate. Uitati aici dovada, ca doar cu dovezi lucram.


  17. #837 SP
    Member ramusg's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Mai baieti sa nu va mai aud ca va plangeti ca FIFA 13 e scriptat pe minutele 45 si 90 cu luatul de goluri.
    Este exact ceea ce s-a intamplat aseara in realitate. Uitati aici dovada, ca doar cu dovezi lucram.

    Esti cam greut de cap, scuza-mi expresia dar asta e concluzia. In Fifa 13 exceptia a devenit regula, in realitate ,procentajul cu care se marcheaza in ultimele minute, 45 si 90 este infim, in FIFA trece de 60% cel putin, SESIZEZI sau E MAI GREU PT TINE? Imi cer scuze, nu vreau sa jignesc dar ma termini intelectual .

  18. #838 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Depinde cine joaca... La mine in FIFA e procentaj 0,1% de goluri in 45 si/sau 90. Ai facut o statistica cu golurile? Sa inteleg ca 2 din 3 goluri sunt in 45 si/sau 90 in meciurile tale? Cum se intampla? Cand se face minutul 45 se duce mingea in poarta?
    Banuiesc ca golurile alea din 45 si 90 sunt cele primite care se reclama pe aici...

    Asa imi place ca e mai usor sa dai vina pe scriptare...

  19. #839 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    Esti cam greut de cap, scuza-mi expresia dar asta e concluzia. In Fifa 13 exceptia a devenit regula, in realitate ,procentajul cu care se marcheaza in ultimele minute, 45 si 90 este infim, in FIFA trece de 60% cel putin, SESIZEZI sau E MAI GREU PT TINE? Imi cer scuze, nu vreau sa jignesc dar ma termini intelectual .
    Eu joc FIFA aproape in fiecare zi si in weekend. Nu mi s-a intamplat ce ti s-a intamplat probabil tie cu golurile in minutele 45 si 90, decat foarte rar, exact cum e in realitate. Eu spun ce am vazut cu ochii mei, adica la jocul meu.
    Mai inainte v-am mai oferit un link catre un articol din prosport cu echipa din Severin care a luat o gramada de goluri in minutul 90.
    60% o fi in cazul tau, la mine e maxim 5% sa iau goluri in acele minute. Probabil cei de la EA SPORTS te-au scriptat de cand ai introdus online pass-ul.

  20. #840 SP
    Member ramusg's Avatar
    Eu am vorbit de toate jocurile, nu numai ale mele, eu am deja peste 500 de jocuri numai in UT, normal ca la mine sa se mareasca procentajul, imi place cand vin pareri din partea celor care joaca 3 jocuri si nu au intalnit nici freez, nici minutele 45 si 90.

    Daca intr-un joc video se intampla ceva cu precadere ,atunci acel lucru a fost voit de cei ce au concepul jocul, e greu de inteles? Procentajul de 60% inseamna 6 jocuri din 10, in cele sase gasesti goluri in minutul 45 sau in prelungirile lui sau in min 90 si poate in unele situatii in ambele, si eu vb de UT, acolo e adevarata provocare, celelalte tipuri de joc, sesons sau altele sunt floare la ureche pe langa stilul si viteza din UT si SCRIPTAREA

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 116 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 92 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts