Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 116 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... LastLast
Results 81 to 100 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #81 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Interesant. Ma asteptam sa fie acelasi Fifa 12, dar aduce destul de multe noutati si probabil la fel de multe imbunatatiri.

  2. #82 SP
    Member Sepy's Avatar
    arata ffff bine din ultimul trailer....la gazon ar trebui schimbat un pic......adica sa se vada iarba altfel......sa intre mingea un pic in iarba.....sa fie stadione unde gazonul sa fie tuns mai scurt in alte locuri lasat mai lung.......si la suporteri......sa rezolve .....adica sa nu aplaude toti in sincron cate un meci in ceata.......la derby-uri sa mai intre un pic de fum pe teren ....poate pentru voi nu sunt chestiile astea asa de importante......dar eu cred ca ar fii mult mai realistic jocul.....la accidentari de ex sa intre dupa el daca este chiar asa de grav.....oamenii vor spectacol.....mai ales gamerii astia inraiti cum sunt eu la fifa ...salutari.......

  3. #83 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    Hype-ul de la EA..sunt satul de el,joc demo-ul sa ma conving cat de bun este,daca este la fel de scriptat ca 12,i'll pass this year,12 mi-a mancat destul nervii,de patesc si in 13 la fel,de craciun ma leaga astia de la nr. 3 (sectia agitati,rupti in intersectie,cu ochii injectati).Totusi dati add pt. FIFA12 sau 11 si un eventual FIFA13. PSN:Cerberussb85

  4. #84 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Se stie cand va aprea demo-ul?

  5. #85 SP
    Ω Pira's Avatar
    arata al drac' de bine. precomanda direct!
    demo-ul apare intr-o luna.

  6. #86 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    filmuletele astea de prezentare erau si la fifa 2000. din video-urile cu gameplay de pe youtube, jocul arata la fel ca la 12. nu stiu de unde atata entuziasm.

  7. #87 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Voi unde dati precomanda?

  8. #88 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fifa 13

    Sper ca o sa apară si un bundle cu un controller de xbox sau ps3, prietenii stiu de ce

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  9. #89 SP
    Ω Pira's Avatar
    dante, te fac o fifa la sfarsitu' lu' septembrie?

  10. #90 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    dante, te fac o fifa la sfarsitu' lu' septembire?
    nu cred ca o sa il mai cumpar, sunt dezamagit de el, dar cine stie...mi-a placut ft mult fifa 11, te anunt daca il cumpar

    ---------- Post added 14-08-2012 at 06:22 PM ----------

    the demo comes out September 11, Europe on Sept. 28 and NA on Sept. 25.

  11. #91 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    For the first time in the history of the FIFA Interactive World Cup, we are conducting a worldwide poll of all FIWC players. Be part of this historic event and cast your vote!
    FIFA Interactive World Cup: FIWC13 Grand Final: Vote for the host! - FIFA.com

  12. #92 SP
    Ω Pira's Avatar
    si totusi un full gameplay cand vedem si noi? mai e 1 luna si nu am vazut un meci intreg prezentat oficial...

  13. #93 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    si totusi un full gameplay cand vedem si noi? mai e 1 luna si nu am vazut un meci intreg prezentat oficial...
    Pe 11 sept

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  14. #94 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

  15. #95 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Pe 11 sept

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
    Pe 11 septembrie apare demo-ul ce rost mai are.

  16. #96 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by DiablQ View Post
    Pe 11 septembrie apare demo-ul ce rost mai are.
    Cred ca aia a fost gluma.

  17. #97 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Quote Originally Posted by FPS Marius View Post
    Stie cineva cum se numeste piesa dupa fundal(de la minutul 2.00 ) pls!

  18. #98 SP
    Member sevir's Avatar
    3DNOW - I will kill you si 3DNOW - Double the Trouble

  19. #99 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    e acelasi gameplay ca la 12...

  20. #100 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Primele impresii hands-on - comparatie cu FIFA 12: animatiile sunt mai fluide (nu e o surpriza, dar e bine ca se intampla), acest "first touch" chiar se simte, se vede la preluari, jucatorii slabi au o zona mai larga in care "imblanzesc" mingea si prin urmare sunt imediat deposedati de fundasi, sper ca se va putea controla si in mod pozitiv (preluare pe pozitie viitoare la jucatorii tehnici). In timpul ecranului de loading se fac acele mini-jocuri de antrenament.

    Este o imbunatatire vizibila per total, nu una radicala, dar destul de mare incat sa nu se confunde cu predecesorul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 116 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts