Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 116 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 ... LastLast
Results 1,021 to 1,040 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1021 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    L-ai prins cu minciuna. Cum se face ca eu niciodata nu am pierdut sau castigat 10-20 meciuri la rand?
    10 sau 20 nu...dar 4-5 se poate..am patit-o eu....

  2. #1022 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Se pare ca cobaii sunt mereu cei care au PC-uri.

  3. #1023 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  4. #1024 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Prin urmare, FIFA 13 se ∏ ∏ pe PES 2013.

  5. #1025 SP
    Member Harilip's Avatar
    tocmai am castigat si eu Divizia 1 la UT. A fost ingrozitor
    A reusit cineva sa ia trofeul - In form - ?
    il urmaresc de ceva timp dar nimic

  6. #1026 SP
    Ω Pira's Avatar
    E spectacol Ultimate Team-ul. L-am descoperit si eu cu adevarat anul asta, desi l-am incercat si anul trecut dar din pricina schimbarii apararii din legacy in tactical, mi-a dat batai de cap si am renunat, dar anul asta am zis sa ma ambitionez sa invat tactical si acum imi place la nebunie. Singura belea este ca... am luat 1 miliard de goluri din cornere. Practic, am pierdut meciuri la greu din cauza asta cu oponenti care nu isi creau cine stie ce sanse clare de-a marca, adversari total necreativi, doar alergand pe flancuri si aruncand mingi in careu la bulan, dar la primul corner, pac-cap-gol. Dezamagitor. Poate nu ma credeti dar am luat intr-un meci 5 goluri doar din cornere... e incredibil!

  7. #1027 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Poate folosesc adversari boost pentru Header... sau altele.
    Sunt carduri care le cumperi (sau iti vin in packuri) care fac boost caracteristicilor jucatorilor pentru urmatorul meci.

  8. #1028 SP
    Ω Pira's Avatar
    Stiu despre cardurile alea cu steroizi, cam rar am vazut ca foloseste lumea. Cel putin eu am vazut 2-3 adversari decat si nu in alea cand luam multe goluri din cornere. Oricum, cu sau fara cardurile alea, jocul e overpowered la cornere.

  9. #1029 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    Stiu despre cardurile alea cu steroizi, cam rar am vazut ca foloseste lumea. Cel putin eu am vazut 2-3 adversari decat si nu in alea cand luam multe goluri din cornere. Oricum, cu sau fara cardurile alea, jocul e overpowered la cornere.
    Vezi ca jucatorii trebuie sa aiba moral foarte bun mereu.

  10. #1030 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Vezi ca jucatorii trebuie sa aiba moral foarte bun mereu.
    Da man, stiu. Mereu le dau Moral Card cand scade un pic. Dupa 3-4 meciuri is full iar, ca si fitness-ul dealtfel.

  11. #1031 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    le mai bagi si cate o blonda, o roscata in vestiare si ai toate sanele la victorie

  12. #1032 SP
    Ω Pira's Avatar
    Mi-l cumpar pe Kratos striker si e "ciao" cu toti.

  13. #1033 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    Da man, stiu. Mereu le dau Moral Card cand scade un pic. Dupa 3-4 meciuri is full iar, ca si fitness-ul dealtfel.
    Cumpara-ti fundasi centrali cu pace si jumping mare si eventual cat mai inalti posibil.

  14. #1034 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Cumpara-ti fundasi centrali cu pace si jumping mare si eventual cat mai inalti posibil.
    STIU.
    Am 2 echipe, una de brazilieni si alta de BPL:

  15. #1035 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    STIU.
    Am 2 echipe, una de brazilieni si alta de BPL:
    Nasol doar cu 3 fundasi si te mai si miri cum de te fac oponentii pe benzi cu centrari.

  16. #1036 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Nasol doar cu 3 fundasi si te mai si miri cum de te fac oponentii pe benzi cu centrari.
    Omule, chiar debitezi si cu tot respectul dar deja devi enervant. Vad ca aici pe forum tu le stii pe toate. Nu are legatura formatia, sa stii si tu, pt ca la loviturile de corner sunt toti centralii si fundasii in careu chiar si strike-rii, asa ca ce zici tu e nul. Luam goluri la greu din cornere si cand jucam 4-5-1 sau 4-3-2-1.

  17. #1037 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Pira, incearca si 4-1-2-1-2 , mi se pare cea mai echilibrata asezare.

  18. #1038 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Pira, incearca si 4-1-2-1-2 , mi se pare cea mai echilibrata asezare.
    Este... dar nu este cea mai eficienta la UT. Am inceput si eu cu 4-1-2-1-2 si dupa ce am trecut pe 3-5-2 mi-a fost mult mai usor sa castig. Plus ca sunt mai scumpi jucatorii pe formatia 4-1-2-1-2 si te costa mai mult sa-ti faci echipa.

  19. #1039 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Pira, incearca si 4-1-2-1-2 , mi se pare cea mai echilibrata asezare.
    Nooo... 3-5-2 anul asta e blana. Rupi tot daca ai jucatori buni. Am doua echipe in formatia asta, mai planuiesc una tot asa si eventual inca una in 4-2-2-2, care am auzit ca e buna de tot.

  20. #1040 SP
    Senior Member nina's Avatar
    si eu joc tot 3-5-2,dar eu jucam de anul trecut si aveam echipa premier league cu destul de multi jucatori de la diferite echipe
    anul asta merg pe 2 echipe din bundesliga,dortmund si bayern cu 3 intrusi,schurle de la b.leverkusen si atacantii din rusia eto si doumbia
    div 1 offline titlu si online in div 1 primul sezon mi-am pastrat locul
    e clar ca impotriva formatiilor cu 3 atacanti le dai sanse foarte des sa urce pe flancuri dar ai 3 fundasi centrali in careu cu cel putin 80 head
    eu mi-am luat si staff,ofera un boost dar care de multe ori nu e sesizabil si am bagat 30k in staff

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 116 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts