Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 116 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 107 ... LastLast
Results 1,121 to 1,140 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1121 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    foarte misto jucaria de la Wii U, dar probabil ca in realitate jocul de FIFA online nu e chiar asa nu cred ca vei putea face vreo schimbare de tactica, formatie etc...fara sa pui jocul in modul pause. ca si pe celelalte console.

  2. #1122 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pai faci in felul urmator: jucatorul tine controlerul si antrenorul tableta
    Jucati 2 odata, unu cu tactica si unu cu miscarea.

  3. #1123 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu seara cand joc acasa din canapea nu vad niciun antrenor langa mine, voi aveti?

  4. #1124 SP
    Ω Pira's Avatar
    Pt asta s-au inventat nevestele.

  5. #1125 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Asta la PS3 si Xbox, dar la Wii de obicei se strang mai multi in aceeasi camera la joc.
    Intotdeauna e bine sa ai un antrenor langa tine... Attachment 181919Attachment 181920

  6. #1126 SP
    Member TheSpider's Avatar
    nu prea inteleg la ce iti mai trebuie televizor? si cum te uiti la ambele odata?

  7. #1127 SP
    Member asteptau's Avatar
    Am ajuns in divizia 1 online la ultimate team si astia dau un premiu mai mic pentru championship decat in divizia 2! Era 10000 coins in 2 si doar 8500 in 1. Dupa ce ca am un rahat de echipa de 10000 coins toata si tre sa ma oftic la fiecare meci cand ii vad pe aia cu van persie etc, nici macar nu se premiaza mai de doamne-ajuta.

    Stie cineva, daca e sa retrogradez, premiul din divizia 2 ramane la fel, adica tot 10000 de coins? Am observat parca la o cupa, dupa ce-am castigat-o, ca premiul se injumatatise, daca as fi intrat din nou.

    le: acuma tocmai ce intrasem sa joc ultimul meci din divizia 1. Il castigam si luam titlul. A inceput jocul, am dat doua pase si m-a scos, si mi-a dat infrangere. Parca stiam ca daca iesi in primele 5 min nu se considera meci jucat. Doamne ce tare e fifa asta, sa ma *** pe ei.

    le2: am inceput alt sezon, si-n primul meci imi iese adversarul la prima atingere de minge pe care a avut-o in min 5:50 si nu s-a considerat infrangere pt el. Ba ce draq se intampla?

  8. #1128 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by asteptau View Post
    si-n primul meci imi iese adversarul la prima atingere de minge pe care a avut-o in min 5:50 si nu s-a considerat infrangere pt el. Ba ce draq se intampla?
    Stai chill, la mine a iesit unu' in min '87-'88 si tot asa am patit, nu mi s-a dat castig, practic nu s-a considerat ca am jucat meciul. Iei 8000 de coins in divizia 1 dar si un super gold pack pe langa, din cate am inteles cu mai multe sanse de-a prinde jucatori scumpi.

  9. #1129 SP
    Member asteptau's Avatar
    Mda, mersi, ca sa ma simt si mai bine cand ma gandesc cum am "pierdut" meciul decisiv.

  10. #1130 SP
    Member showman's Avatar
    Super gold pack?) am luat de 4 ori titlu in divizia 1 si numai ciurucuri
    ps. si la single player iti da un gold pack ) numai sa faci 28de puncte in 10 meciuri.. 9 victorii si cel putin un egal

  11. #1131 SP
    Member Iasmin90's Avatar
    Deci dau astazi frumos sa ma loghez in web app sa imi iau premiu zilnic!si teroare vad ca nu pot sa ma loghez imi zice ca parola e gresita,merg sa o schimb dupa cand incerc din nou tot asa,am schimbat de 10 ori parola si tot nu am reusit sa ma loghez
    Any ideas?

  12. #1132 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

    Re: Fifa 13

    vezi daca ai primit ceva pe mail, ca sa confirimi schimbarea parolei :d

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

    ---------- Post added 18-11-2012 at 01:18 PM ----------

    stiti cumva , daca gasesc o lista cu toti jucatorii din UT, sa vad pace,shoot,etc?

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  13. #1133 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Aici ai incercat: The Ultimate Database ?

    ---------- Post added 18-11-2012 at 01:31 PM ----------

    sau Chuzzz UT13 Preview

    ---------- Post added 18-11-2012 at 01:33 PM ----------

    sau FUTWIZ - Find a player on Fifa 13 Ultimate Team

  14. #1134 SP
    Member showman's Avatar
    Iasmin90@ eu am in loc de [email protected] / [email protected]

  15. #1135 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    Nu sunt eu organizatorul dar fata care se ocupa cu pr-ul mi-a spus sa postez eu anuntul ca-si prinde urechile pe CG,premiile editia trecuta au fost asa : locul 1- 450lei,locul 2- nu mai stiu....,locul 3 am fost eu - 150 lei,locul 4 - 50 lei,cel mai bine este sa sunati care doriti sa va inscrieti sau ii gasiti pe FACEBOOK la gamespot sibiu,eu sunt de parere ca conditiile sunt bune,mai multe poze gasiti pe FB

  16. #1136 SP
    Member ramusg's Avatar
    dintre acele gold pack-uri primite la castigarea diviziei , unul a fost cu noroc si l-am primit pe Kompany 4-1-2-1-2, cel mai scum pe care l-am primit pana acum

  17. #1137 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    dintre acele gold pack-uri primite la castigarea diviziei , unul a fost cu noroc si l-am primit pe Kompany 4-1-2-1-2, cel mai scum pe care l-am primit pana acum
    E chestie de bulan.

  18. #1138 SP
    Member Seryaph's Avatar

    Re: Fifa 13

    Da... Dar la alea castigate pica mai des juc buni

    Sent from my ST18i using Tapatalk 2

  19. #1139 SP
    Banned SWTFU's Avatar

  20. #1140 SP
    Member TheSpider's Avatar
    am jucat aseara un meci la head to head si dau de unu care joaca cu Barcelona si are atacul format din Rooney , Ronaldo , Messi... si dupa pauza ii baga si pe Ozil si Neymar .wtf? nu stiam ca se poate sa-ti editezi echipa pe online.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 116 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 107 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts