Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 116 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 108 ... LastLast
Results 1,141 to 1,160 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1141 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    am jucat aseara un meci la head to head si dau de unu care joaca cu Barcelona si are atacul format din Rooney , Ronaldo , Messi... si dupa pauza ii baga si pe Ozil si Neymar .wtf? nu stiam ca se poate sa-ti editezi echipa pe online.
    La care head to head te referi? E ala de-l joci de la Custom Games, unranked, sau zici de actualul Seasons? In Seasons categoric nu se poate, in unranked online poti sa le faci si boost jucatorilor pana la 99 ovr, la toate atributiile.

  2. #1142 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ai jucat in Season? Sau in Match Lobbies?
    In Lobbies se joaca doar friendlies, adica apar echipele editate in offline si cele descarcate de pe Creation Center.
    Daca s-a intamplat in Seasons e dubios.

  3. #1143 SP
    Member TheSpider's Avatar
    nu, am jucat in match lobbies.
    inca o intrebare, vi se intampla sa se schimbe uneori camera? nu prea imi dau seama exact ce se intampla dar unoeri se vede altfel fara sa umblu la setari, adica se vede tot cam din acleasi unghi doar ca mai aproape , mai ciudat nu-mi dau seama exact dar e deranjant...

  4. #1144 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    nu, am jucat in match lobbies.
    inca o intrebare, vi se intampla sa se schimbe uneori camera? nu prea imi dau seama exact ce se intampla dar unoeri se vede altfel fara sa umblu la setari, adica se vede tot cam din acleasi unghi doar ca mai aproape , mai ciudat nu-mi dau seama exact dar e deranjant...
    Da, cand e setata camera pe default, fiecare stadion are un standard la hight si zoom.

  5. #1145 SP
    Member Harilip's Avatar
    In sfarsit, dupa ce am economisit o groaza de bani, mi-am indeplinit obiectivul, am creat echipa suprema
    ma gandesc sa il iau si pe Bale
    Pentru oricine care isi face o echipa de BPL, Figueroa este pur si simplu fantastic. Il face lejer pe Luiz de la Chelsea, dupa parerea mea

  6. #1146 SP
    Ω Pira's Avatar
    Fifa mananca ceva. Cum sa-mi ia atata comision la coins?! L-am vandut pe Wallyson cu 168K si mi-au intrat in cont undeva la 159K rotunjit. Fantastic! Daca si la bani virtuali iti ia comision, apai ne-am dat dracu' de tot cu lumea asta.

  7. #1147 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    In sfarsit, dupa ce am economisit o groaza de bani, mi-am indeplinit obiectivul, am creat echipa suprema
    ma gandesc sa il iau si pe Bale
    Pentru oricine care isi face o echipa de BPL, Figueroa este pur si simplu fantastic. Il face lejer pe Luiz de la Chelsea, dupa parerea mea
    Pe Van Piersici cat ai dat?

    ---------- Post added 20-11-2012 at 10:31 AM ----------

    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    Fifa mananca ceva. Cum sa-mi ia atata comision la coins?! L-am vandut pe Wallyson cu 168K si mi-au intrat in cont undeva la 159K rotunjit. Fantastic! Daca si la bani virtuali iti ia comision, apai ne-am dat dracu' de tot cu lumea asta.
    5% e comisionul. Sa manance si pipota lor ceva.

  8. #1148 SP
    Member Harilip's Avatar
    68k bid. finishing extraordinar

  9. #1149 SP
    Member ramusg's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    68k bid. finishing extraordinar

    Nu e extraordinar, l-am avut , l-am dat pe vremea cand era in jur de 80- 90 k si nu mai cumpar jucatori peste 30k pt ca le scade pretul f repede si pierzi f mult. E bine sa astepti ca juc. ca Van P. sa ajunga in jur de 30- 40 k, pt ca acolo o sa se stabilizeze pretul.

    E un jucator cu executii spectaculoase dar si acestea destul de rare, poti sa cumperi un Tores sau Baloteli care sunt mult mai eficienti dupa parerea mea.

  10. #1150 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

    Re: Fifa 13

    un atacant bun pt o echipa spaniola , ce imi recomandati, in jur de 10000 coins?

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  11. #1151 SP
    Member Harilip's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    Nu e extraordinar, l-am avut , l-am dat pe vremea cand era in jur de 80- 90 k si nu mai cumpar jucatori peste 30k pt ca le scade pretul f repede si pierzi f mult. E bine sa astepti ca juc. ca Van P. sa ajunga in jur de 30- 40 k, pt ca acolo o sa se stabilizeze pretul.

    E un jucator cu executii spectaculoase dar si acestea destul de rare, poti sa cumperi un Tores sau Baloteli care sunt mult mai eficienti dupa parerea mea.
    interesant ce zici tu acolo si mi se pare o chestie foarte buna. Am o noua viziune asupra echipei. CAM- Podolski, ST- V.Persie si Balotelli? Iese ceva? Banii nu sunt o problema

  12. #1152 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    interesant ce zici tu acolo si mi se pare o chestie foarte buna. Am o noua viziune asupra echipei. CAM- Podolski, ST- V.Persie si Balotelli? Iese ceva? Banii nu sunt o problema
    Pe Balotelli l-am avut eu in 3-5-2 si cu greu m-am dezlipit de el cand am schimbat formatia/liga si pot sa-ti spun ca e puternic, are strenght mare si torpile bune... la finishing e extraordinar. Dupa mine pana acum mi se pare cel mai bun atacant dintre toti, rar rateaza.

  13. #1153 SP
    Member ramusg's Avatar
    Da, nu suna rau, eu momentan joc 4-4-1-1 si il am pe Podolski Cf ,care e cam acelasi lucru ca si un Cam in spatele varfurilor, si se descurca f bine, vine bine din spate , il ajuta pace-ul si pozitionarea f buna in joc, Balotelli are o eficienta mare, cap ,skills in careu si executii destul de bune. Poti sa incerci varianta asta.

  14. #1154 SP
    Ω Pira's Avatar
    Oameni buni si dragi, deci am ramas fara cuvinte... Deci, Divizia 1 in UT, 18 pct detinute, aveam nevoie de o victorie pt a castiga in sfarsit Divizia 1 dupa nenumarate ghinioane, ba freeze, ba disconnect. Deci intru in ultimul meci, incep eu de la mijloc, ajung in careu in 5 secunde, ratez, apoi surpriza... a iesit ala si apoi sa primesc in jur de 280 de coins si un mesaj cum ca: "You will remain in the curent division"... Ba mai mult, mi s-a pus victorie in RECORD...
    Sa mai zic ceva? Eu zic ca nu are rost sa ma mai agit cu FIFA vietii ca e teribil cati nervi mi-a facut de cand a aparut. Daca o tin tot asa, la vara am toate sansele sa ajung la nebuni. Amin!
    Sa te f*** in el joc!

  15. #1155 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    Doamne ce joc imputit....uite ce formatie avea adversarul meu,n-am putut misca deloc,am luat-o cu 3-0,unde in fotbalul real se gaseste o asa formatie???nici nu cred ca exista.**** U EA si jocul tau de tot ***ul,sa ma pis pe toata EA CANADA si developerii lor si testerii lor,unde draq vad ei realism la faptul ca sare mingea din gheata ca din coltul de la masa plus de asta l-au facut si mai rapid,cum era in 12 era numai bine,mai trebuia reparat un pic...asa l-au stricat de tot.Sa ne sugi **** la toti de aici EA. Hai sictir in ***** ma-tii EA

  16. #1156 SP
    Member Harilip's Avatar
    mi s-a spus pe forum la EA ca optiunea mea cu VPersie si Balotelli in atac iar Podolski CAM nu ar functiona bine deoarece CAM nu are un passing destul de bun, in cazul de fata Podolski cu doar 68. Ce impact are?

  17. #1157 SP
    Member Iasmin90's Avatar
    Eu ti-as zice mai bine un nasri sau silva poate chiar un santi cazorla!

  18. #1158 SP
    Member ramusg's Avatar
    Treaba cu passing-ul poate sta in picioare doar in restul modurilor de joc ,in UT conteaza f f f mult viteza si executia, pasele sunt oricum super asistate , si cel mai prost pasator ( ma refer la jucatorul din teren) reuseste pase miraculoase daca folosesti L1 sau daca joci ping pong. Am observat ca in jocul asta nu prea exista diferente mari intre jucatori, daca inveti assisturile puse la dispozitie de EA , jocul asta se joaca singur

  19. #1159 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    In UT exista o singura diferenta esentiala si anume PACE-ul

  20. #1160 SP
    Ω Pira's Avatar
    E fantastic, JUR! Ieri scrisesem de UT si divizia 1, astazi iarasi am fost kick out din server in ultimul meci care trebuia sa-l castig si iarasi am pierdut sansa de-a castiga odata divizia 1! EA Illuminati is in the Game! Ma las pagubas, am zis, si nu mai postez despre frustarile mele pe thread-ul asta, ca fac bataturi la degete degeaba. E demonic jocul asta...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 116 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 108 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts