Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 116 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 ... LastLast
Results 1,201 to 1,220 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1201 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Tu ce zici?
    EA: "We'll keep you updated as soon as we have additional information throughout the coming days"

  2. #1202 SP
    Ω Pira's Avatar
    Gata, merge pt moment...

  3. #1203 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Acum sunt picate serverele EA...

  4. #1204 SP
    Senior Member adibose's Avatar

  5. #1205 SP
    Member Sepy's Avatar
    pana acum am fost multumit de fifa .... nu sunt pretentios la jocuri , dar acest joc este destul de puscat ...conduc meciul din min 1 pana in min 85 ...75 % posesie 25 de suturi pe poarta 4 goluri ...si in 5 min primesc 3 goluri pana atunci adversarul a avut o singura ocazie si nici aia nu a fost sut pe porta am patit asta in mai multe partide nu stiu ce sa fac in ult 5 min ...eu zic ,adica sper ca in fifa 14 sa se rezolve problemele astea ...este chiar enervant sa primesti gol aproape in fiecare meci in ultimele 5 min ...salutari

  6. #1206 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Asa m-a dominat unu' pe mine tot meciul, ma conducea cu 5-1 si in ultimele 10 minute am ajuns la 5-4, eu unul nu am avut impresia ca m-am trezit la realitate si mi-a venit brusc inspiratia de fotbalist pur si simplu imi ieseau atacurile...iar lui nu-i mai mergea defensiva. Cred ca daca lasa controllerul din mana nu reuseam sa marchez 3 goluri in 10 minute.
    dar asta e FIFA13..super realistic

  7. #1207 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by Sepy View Post
    pana acum am fost multumit de fifa .... nu sunt pretentios la jocuri , dar acest joc este destul de puscat ...conduc meciul din min 1 pana in min 85 ...75 % posesie 25 de suturi pe poarta 4 goluri ...si in 5 min primesc 3 goluri pana atunci adversarul a avut o singura ocazie si nici aia nu a fost sut pe porta am patit asta in mai multe partide nu stiu ce sa fac in ult 5 min ...eu zic ,adica sper ca in fifa 14 sa se rezolve problemele astea ...este chiar enervant sa primesti gol aproape in fiecare meci in ultimele 5 min ...salutari
    Clisee.

  8. #1208 SP
    Member Harilip's Avatar
    tocmai mi-a disparut RVP dupa ce l-am castigat la un BID
    era la stadiul ala ,, completing.. ,, cand mi-a dat o eroare si a trebuit sa restartez aplicatia web

  9. #1209 SP
    Junior Member Villy's Avatar

    Re: Fifa 13

    Tipic EA

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2

  10. #1210 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

    Re: Fifa 13

    aseara Ai si-a facut de cap, am condus cu 3-1 si castigam div 1 in Ut, si din min 85 mi.am luat 2 goluri , si am dat si eu o bara, si nu am castigat cupa, imi trebuia o victorie, am facut spume

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  11. #1211 SP
    Ω Pira's Avatar
    FIFA 13 Ultimate Team - Locul unde alergi de tampit pe flancuri cu jucatori de 107 pace si centrezi "on and on" in careu pt un bulan de gol. Yeey!

  12. #1212 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Asa Daily Gift mai zic si eu.

  13. #1213 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Asa Daily Gift mai zic si eu.
    Tre' sa faci cinste.

  14. #1214 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    aseara Ai si-a facut de cap, am condus cu 3-1 si castigam div 1 in Ut, si din min 85 mi.am luat 2 goluri , si am dat si eu o bara, si nu am castigat cupa, imi trebuia o victorie, am facut spume

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    exact asta mi s-a intamplat mie, conduceam cu 1 - 0 in min 84 si 88 am primit 2 goluri scurte ...tot meciul ala a dormit pe el, l-am dominat in posesie si pase clar...si la sfarsit si-a desteptat maxim
    Acum nu stiu ce sa zic...dar am jucat un city vs real si in min 12 era 3-2 pentru mine...atacul si golul, atat la el cat si la mine. Nu-mi explic

  15. #1215 SP
    Member Sepy's Avatar
    va zic eu , acest fifa este facut in graba ....poi daca testeau un pic jocul vedeau in pana mea problemele astea

  16. #1216 SP
    Member Iasmin90's Avatar
    Mdea frumos cadou,eu cel mai mult am primit 1000 coins!si in 28 de ziua mea cu toate ca am primit mail de la origin ca am nush cat discount la achizitii web app-ul mi-a dat 250 coins

  17. #1217 SP
    Ω Pira's Avatar
    Sa nu va mai spun si eu ca aseara l-am dominat pe unu' in Divizia 1, din min 1 pana in 90. Posesie undeva la 70% pt mine. Am avut 23 suturi pe poarta din 27 parca, el a avut 3 din 5 si din alea 3 mi-a puscat 3 goluri. Meciul s-a terminat 3-1 pt el, evident, nu stia deloc sa se apere, scotea portarul haotic din afara careului, parca isi batea joc de mine, eu cu scarite, torpile, finesse shot, tot tacamul... dar nu intra in poarta nici cu matanii... mingea o luat tot aiurea. Pur si simplu jocul nu m-a lasat sa inscriu mai mult de 1 gol si sa bat, desi omul era praf in comparatie cu altii din Divizia 1. Am avut ocazia de 2 ori cu poarta goala sa o bag in plasa, ai mei ratau... script ordinar nu alta. Foarte curand cred ca decid sa renunt la jocul asta, pt ca nu-mi vine sa cred in ce coleric de om m-a transformat idiotenia asta de joc, eu fiind defel doarte chill, ardelean pur-sange. In 12 nu era chiar asa, nici 50% din ce e in 13... Nu exista cuvinte sa descriu ce simt fata de jocul asta.

  18. #1218 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    mare dreptate! io zic sa ne intorcem la party-urile din NFS...macar acolo era mai distractiv

  19. #1219 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    mare dreptate! io zic sa ne intorcem la party-urile din NFS...macar acolo era mai distractiv
    Acum privesc cu alti ochi cam tot ce e marca "EA".

  20. #1220 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    Acum privesc cu alti ochi cam tot ce e marca "EA".
    Si cu toate astea fifa 14 va stabili un nou record

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 116 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts