Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 62 of 116 FirstFirst ... 12 52 60 61 62 63 64 72 112 ... LastLast
Results 1,221 to 1,240 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1221 SP
    Member TheSpider's Avatar
    chestiile astea se intampla si in realitate. asa e fotbalul iti vine sa te dai cu capul de pereti. si pe mine ma enerveaza uneori de imi vine sa arunc televizorul pe geam dar am stat si am analizat si mi-am dat seama ca se mai intampla si lucruri dinastea ceea ce face jocul sa fie mai realist.

  2. #1222 SP
    Member Sepy's Avatar
    mai realist ? ....omule , fazele astea se intampla fff rar in viata reala ..... dar in jocul asta se intampla de 3 ori in 5 meciuri

  3. #1223 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Eu unul sunt foarte multumit de cum a ajuns fifa sa fie jucat, fata de cum era inainte. Mi se pare din ce in ce mai realist, mai bug-free, mai frumos etc. Faptul ca noi suntem din ce in ce mai pretentiosi este partea a doua... adu un somalez care joaca fotbal in picioarele goale si care n-a vazut joc electronic in viata lui si da-i un controller... o sa fie cu zambetul pe buze si daca primeste 10 goluri in ultimele 2 minute dintr-un meci.
    Oamenii sunt din ce in ce mai egoisti, mai orgoliosi (toti se asteapta sa castige, nu doresc sa auda de situatii random, vor sa dormine de la cap la coada fara nici-o problema) si nu mai vad placerea jocului in sine...
    Am avut si eu problemele mele cu Fifa 13 si cu EA, dar in mare parte s-au rezolvat, mai ales bug-urile. N-am mai intilnit nici-o problema de la ultimul patch. Am vazut ca n-a specificat nimeni lucrul asta.

  4. #1224 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by Seryaph View Post
    Eu unul sunt foarte multumit de cum a ajuns fifa sa fie jucat, fata de cum era inainte. Mi se pare din ce in ce mai realist, mai bug-free, mai frumos etc. Faptul ca noi suntem din ce in ce mai pretentiosi este partea a doua... adu un somalez care joaca fotbal in picioarele goale si care n-a vazut joc electronic in viata lui si da-i un controller... o sa fie cu zambetul pe buze si daca primeste 10 goluri in ultimele 2 minute dintr-un meci.
    Oamenii sunt din ce in ce mai egoisti, mai orgoliosi (toti se asteapta sa castige, nu doresc sa auda de situatii random, vor sa dormine de la cap la coada fara nici-o problema) si nu mai vad placerea jocului in sine...
    Am avut si eu problemele mele cu Fifa 13 si cu EA, dar in mare parte s-au rezolvat, mai ales bug-urile. N-am mai intilnit nici-o problema de la ultimul patch. Am vazut ca n-a specificat nimeni lucrul asta.
    E absolut normal si foarte logic sa si pierzi, poate mai mult decat sa castigi, pt ca dai de fel si fel de adversari, gen copii care nu au in cap decat Fifa 8 ore pe zi si scoala. Insa, situatia se schimba cand pierzi meciul pe baza scripting-ului si nu pe mana ta, sau a celui impotriva cui joci, se pierde din farmec si devine frustrant si mai bine iti alegi alt joc. Eu chiar sunt chill defel am mai zis, si am PS3 pt buna relaxare si timp liber, sa am libertatea mea de-a ma bucura de jocuri, si cand unu' imi da de-mi sar capacele la Fifa (pe merit), atunci jos palaria! Chiar ma bucur cand joc contra skilleri si jucatori foarte buni care abia le faci fata, pt ca atunci devine mai palpitant jocul si te zbati mai mult... iar daca pierd si cu 7-0 e ok, pt ca e bun omul si e meritul lui si poate ca invat si eu cate ceva de la el. Eu si dupa update-ul al doilea am probleme cu mingea invizibila, si in Online Friendlies si in Seasons, in rest nu am intalnit bug-ul asta, si 2-3 freeze-uri de atunci. Dar trebuie sa apara zilele astea urmatorul patch, poate elimina toate probleme inca nerezolvate.

  5. #1225 SP
    Member asteptau's Avatar
    A jucat cineva ultimate team astazi? Pe mine ma tot scoate in timpul meciurilor, imi spune ca pierd conexiunea cu serverele. Ma mir ca n-am spart nimic pana acum, am DNF 0.50% din cauza asta.

  6. #1226 SP
    Ω Pira's Avatar
    Ceva de genu'...

  7. #1227 SP
    Member showman's Avatar
    doamne.. ma dispera! mai pateste careva? o fi de la internet?! joc ce joc .. apoi imi da "internet cable is not conected" desi si el este conectat si nu imi pica netul am pierdut la greu meciuri asa. acum am 10 puncte ultimul meci prin min 70(aveam 3-0) si imi apare cable is not conected.. meci pierdut si am obsv ca nu mi a dat nici 3400 (sub 12 puncte)cat e!

  8. #1228 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    esti wired sau wireless? banuiesc ca wired, si ti-as recomanda sa incerci alt cablu UTP.

  9. #1229 SP
    Member Harilip's Avatar
    spre surpirnderea mea, azi dimineata cand am intrat pe Web App, am vazut ca aveam ceva la Unnasigned. Cei de la EA mi l-au dat inapoi pe Van Persie Am fost socat intr-un mod placut

  10. #1230 SP
    Junior Member Villy's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    spre surpirnderea mea, azi dimineata cand am intrat pe Web App, am vazut ca aveam ceva la Unnasigned. Cei de la EA mi l-au dat inapoi pe Van Persie Am fost socat intr-un mod placut
    Ai avut noroc eu inca il mai astept pe Podolski))

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2

  11. #1231 SP
    Member Harilip's Avatar
    Quote Originally Posted by Villy View Post
    Ai avut noroc eu inca il mai astept pe Podolski))

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2
    ai incercat sa intri pe chat, sa vorbesti cu un ,, adviser,, ? eu asa am facut, mi a cerut mailul, platforma, numele echipei si informatiile despre jucatorul pierdut

  12. #1232 SP
    Member TheSpider's Avatar
    s-a schimbat cumva Borussia Dormund de la 4 stele la 4,5? ca am observat ca imi tot da adversari de 5 stele la seasons gen Man United, Barca, Chelsea..si diferenta de valoare e foarte mare mai ales pe flancuri defileaza aia n-am nici o sansa sa-i opresc.
    app exista vreo posibilitate sa bagi un fault din spate prin alunecare? sa-i rupi picioarele bulangiului? ca mereu ii dau sa intre si nu nimereste sau cand ii da peste picioare e ca si cum ar fi trecut prin el.

  13. #1233 SP
    Junior Member Villy's Avatar

    Re: Fifa 13

    UT devine o mizerie. Cum se poate ca Reyes sa treaca in viteza pe langa Jesus Navas si sa scape singur? Este fenomenal acest joc

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2

  14. #1234 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    Fifa 13

    Am achizitionat si eu astazi acest joc. Imi puteti da add pe PSN : baciu91. Va anunt de pe acum ca e prima data cand joc Fifa pe PlayStation 3 asa ca sunt un amator, asta asa ca sa nu radeti prea mult de mine .

  15. #1235 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    s-a schimbat cumva Borussia Dormund de la 4 stele la 4,5? ca am observat ca imi tot da adversari de 5 stele la seasons gen Man United, Barca, Chelsea..si diferenta de valoare e foarte mare mai ales pe flancuri defileaza aia n-am nici o sansa sa-i opresc.
    app exista vreo posibilitate sa bagi un fault din spate prin alunecare? sa-i rupi picioarele bulangiului? ca mereu ii dau sa intre si nu nimereste sau cand ii da peste picioare e ca si cum ar fi trecut prin el.
    Eu stiu ca Dortmund a avut mereu 4,5 stele, ci nu 4.

    ---------- Post added 02-12-2012 at 08:47 PM ----------

    Quote Originally Posted by Villy View Post
    UT devine o mizerie. Cum se poate ca Reyes sa treaca in viteza pe langa Jesus Navas si sa scape singur? Este fenomenal acest joc

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2
    Pai uite asa poate: ala cu Reyes tine apasat butonul de viteza si tu cu Jesus Navas tii apasat butonul de contain. Cand tii apasat butonul de contain jucatorul nu are viteza lui maxima, trebuie sa alergi cu el fara sa tii apasat pe contain. Acum depinde si cat de obosit era Navas in acel moment. Si mai e posibil ca Reyes sa fi avut un card de pace aplicat.

  16. #1236 SP
    Member TheSpider's Avatar
    k. credeam ca s-a schimbat pt ca tot primesc adversari cu cele mai puternice echipe ceea ce pana acum nu s-a intamplat.

  17. #1237 SP
    Junior Member Villy's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Eu stiu ca Dortmund a avut mereu 4,5 stele, ci nu 4.

    ---------- Post added 02-12-2012 at 08:47 PM ----------



    Pai uite asa poate: ala cu Reyes tine apasat butonul de viteza si tu cu Jesus Navas tii apasat butonul de contain. Cand tii apasat butonul de contain jucatorul nu are viteza lui maxima, trebuie sa alergi cu el fara sa tii apasat pe contain. Acum depinde si cat de obosit era Navas in acel moment. Si mai e posibil ca Reyes sa fi avut un card de pace aplicat.
    Faza cu cardul este exclusa deoarece era un adversar slab , iar faza se intampla minutul 5 deci erau odihniti. Anyway , tot Seasons ramane baza.

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2

  18. #1238 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Villy View Post
    Faza cu cardul este exclusa deoarece era un adversar slab , iar faza se intampla minutul 5 deci erau odihniti. Anyway , tot Seasons ramane baza.

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2
    In UT pot fi obositi jucatorii inca din primul minut, daca nu ii odihnesti... La finalul fiecarui joc iti arata cu cat s-a modificat fitnessul si moralul(si asta este important pentru forma jucatorului)

  19. #1239 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Vezi ca poti schimba acolo la conditiile de joc, cand iti cauta tipul de adversar.(cu acelasi dnf etc) Ai o optiune care se numeste ceva de genul strict si astfel iti cauta adversari cu echipe de valoare extrem de apropiata fata de a ta. By default se poate intampla cum ai zis tu.

    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    k. credeam ca s-a schimbat pt ca tot primesc adversari cu cele mai puternice echipe ceea ce pana acum nu s-a intamplat.

  20. #1240 SP
    Member Iasmin90's Avatar

    Fifa 13

    Intr-un final dupa cel putin 10 sezoane in divizia 1 la UT si cel putin 20 de meciuri in care credeam ca ea este impotriva mea,sa nu castig divizia!
    Am castigato si ce meci de finala a fostAttachment 183005
    Binentales la gold pack mi-a dat portar italian+fundas de argint+atacant de 77(((((

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 62 of 116 FirstFirst ... 12 52 60 61 62 63 64 72 112 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts