Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 116 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 107 ... LastLast
Results 121 to 140 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #121 SP
    Member showman's Avatar
    ha ha ha amuzantilor.. Sigur o sa l cumparati!

  2. #122 SP
    Ω Pira's Avatar
    eu chiar o sa-l cumpar, nu inteleg unde bati.

  3. #123 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fifa 13

    Eu nu, sunt prea dezamagit de seria fifa, astept sa cumpere licenţa pt uefa champ league si europa league

  4. #124 SP
    Member stefipsy's Avatar
    dante , ti cu dinamo ? ( if you know what i mean )

  5. #125 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Eu nu, sunt prea dezamagit de seria fifa, astept sa cumpere licenţa pt uefa champ league si europa league
    man, eu is dezamagit de ambele serii, atat de fifa cat si de pes, dar am ales fifa for fun acum, desi eram impatimit cu pes-ul pana la 11 incoace... well, life sucks sometimes.

  6. #126 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by stefipsy View Post
    dante , ti cu dinamo ? ( if you know what i mean )
    Sunt fan Steaua in Romania, iar din străinătate tin cu Liverpool, deci nu pot sa ma pregătesc ca Borcea pt Champ. League

  7. #127 SP
    Ω Pira's Avatar
    nu mai trebuie sa se pregateasca pt champions league, ci mai degraba pt o inima noua.

  8. #128 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    nu mai trebuie sa se pregateasca pt champions league, ci mai degraba pt o inima noua.
    bag ceva..in inima lui de butelist khazar!Free Dinamo !Free Dacia(Romania)!sorry de..

    rev la subiect:le iau pe amandoua.. fifa si pes!nu sunt perfecte ca in caz de.. sa fim corecti ce rost ar mai avea o fifa 14,15.. so pes 14,15

  9. #129 SP
    Ω Pira's Avatar
    ce n-are unu, are celalalt, vorba aia.

  10. #130 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fifa 13

    Pt mine cel mai bun fifa este fifa 11, pira daca il ai si vrei sa jucam da-mi add toghy23

  11. #131 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Pt mine cel mai bun fifa este fifa 11, pira daca il ai si vrei sa jucam da-mi add toghy23
    Same here.Fifa 11 rocks.

    Sent from my X8 using Tapatalk 2

  12. #132 SP
    Member adicodlea's Avatar
    Noi glumila, pe tine cum sa te strigam, modila sau hackerila?
    cum vrei tu glumila.

  13. #133 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Pt mine cel mai bun fifa este fifa 11, pira daca il ai si vrei sa jucam da-mi add toghy23
    Deoarece are LAN PLAY?

  14. #134 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Deoarece are LAN PLAY?
    Nu deoarece el este ultimul fifa care a adus ceva cat de cat nou in franciza.

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  15. #135 SP
    Ω Pira's Avatar
    da, a fost o schimbare majora trecerea de la 10 la 11. cel putin la controlul balonului.

  16. #136 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Nu deoarece el este ultimul fifa care a adus ceva cat de cat nou in franciza.

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
    Cum poti sa zici asta din moment ce FIFA 12 a schimbat complet modul in care jucam FIFA ? Tactical defending-ul pot spune ca este cel mai important. Dar sa nu uit nici de Impact Engine care schimba complet orice duel (lasand glitch-urile laoparte).

    Diferenta dintre FIFA 11 si 12 este incredibil de mare. Parca este alt joc.

  17. #137 SP
    Ω Pira's Avatar
    iti spun eu ca deaia le-a placut 11-le. miscarea jucatorului, dribbling, skills, grafica putin mai sharp... chiar a fost o schimbare fata de 10. dar de acord cu tine, pt mine 12-le a fost mai presus in schimbari majore ca 11, de la control la impact engine.

  18. #138 SP
    Member mukiki's Avatar
    Fifa 12 este excelent, Fifa 13 cu siguranta va fi mai bun decat Fifa 12, jocul se imbunatateste de la an la an intr-un ritm bun si sanatos pentru joc. Cu siguranta o sa avem un Impact Engine mai bine reglat, atacantii in alergare nu vor mai fi placati de fundasi....etc. Incercati sa va bucurati de toate modurile jocului, pentru mine Fifa 09 a insemnat foarte multe jocuri HEAD to Head, FIFA 10 nopti pierdute cu virtual Pro-ul intr-un club de romani (cele mai frumoase amintiri), Fifa 11 Ultimate Team + Club iar FIFA 12 a fost un mix de Ultimate team cu Head to head. Cine nu a jucat niciodata intr-un club cu virtual pro-ul cred ca au pierdut 50% din frumusetea jocului. Salut fostii colegi de club care isi fac veacu pe aici .....sa vina FIFA 13

  19. #139 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by mukiki View Post
    Fifa 12 este excelent, Fifa 13 cu siguranta va fi mai bun decat Fifa 12, jocul se imbunatateste de la an la an intr-un ritm bun si sanatos pentru joc. Cu siguranta o sa avem un Impact Engine mai bine reglat, atacantii in alergare nu vor mai fi placati de fundasi....etc. Incercati sa va bucurati de toate modurile jocului, pentru mine Fifa 09 a insemnat foarte multe jocuri HEAD to Head, FIFA 10 nopti pierdute cu virtual Pro-ul intr-un club de romani (cele mai frumoase amintiri), Fifa 11 Ultimate Team + Club iar FIFA 12 a fost un mix de Ultimate team cu Head to head. Cine nu a jucat niciodata intr-un club cu virtual pro-ul cred ca au pierdut 50% din frumusetea jocului. Salut fostii colegi de club care isi fac veacu pe aici .....sa vina FIFA 13
    you're kidding,right?

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  20. #140 SP
    Member mukiki's Avatar
    Nu glumesc, domnule englez

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 116 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 107 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts