Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 71 of 116 FirstFirst ... 21 61 69 70 71 72 73 81 ... LastLast
Results 1,401 to 1,420 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1401 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar

    Re: Fifa 13

    Eu am la trading -235k...deci sunt praf la acest capitol .
    Tocmai ce am cumparat un jumbo pack si n.a picat nimic bun .

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  2. #1402 SP
    Junior Member Villy's Avatar

    Re: Fifa 13

    Joc 4-3-3 si ii am mijlocasi pe yaya toure, santi cazorla si luis suarez , LW este nani iar RW wallcot. Daca il iau pe falcao va scadea mult chemistry?

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2

  3. #1403 SP
    Member Iasmin90's Avatar
    eu am trading -700.000 deci la mine nici atat nu se pune problema!joc foarte multe meciuri am aproape 700 meciuri in UT
    Decat sa il pui pe falcao acolo mai bine incerci prima data pe balotelli,torres,aguero unu din astia 3,dar mai bine iti recomand pe balotelli sau torres iti trebe unu cat de cat sa fie inalt daca joci 4-3-3 adic ataci pe flancuri

  4. #1404 SP
    Junior Member Villy's Avatar

    Re: Fifa 13

    L-am luat pe Falcao si a meritat. Un super jucator ce isi merita overall-ul. Lovituri de cap miraculoase si executii spectaculoase.

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2

  5. #1405 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Tocmai ce am terminat echipa de baza,BPL+LIGA BBVA,poate o sa mai fac modificari..
    SERVER | EA SPORTS Football
    Si a doua echipa ce o folosesc pentru a-mi odihni unii jucatori din echipa de baza..
    SERVER | EA SPORTS Football
    Pareri?

    ---------- Post added 13-01-2013 at 09:58 PM ----------

    Quote Originally Posted by Fizzl3 View Post
    Tocmai ce am terminat echipa de baza,BPL+LIGA BBVA,poate o sa mai fac modificari..
    SERVER | EA SPORTS Football
    Si a doua echipa ce o folosesc pentru a-mi odihni unii jucatori din echipa de baza..
    SERVER | EA SPORTS Football
    Pareri?
    Voiam sa incerc formatia 4-1-2-1-2,asa ca am creat si a 3-a echipa..
    SERVER | EA SPORTS Football

  6. #1406 SP
    Junior Member Villy's Avatar
    Da ai avut ceva coinsuri nu gluma

  7. #1407 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Am avut,inca mai am...

  8. #1408 SP
    Ω Pira's Avatar
    O intrebare: si voua va merge in meniul din UT lagguit? Adica, se incarca sigla EA de jos o gramada pana imi arata ceva cand dau la cautare, sau cand vreau sa fac o manevra in UT... tot incarca si incarca si dureaza cateva secunde pana face procedura.

  9. #1409 SP
    Junior Member standardul987's Avatar
    Mie nu mai imi merge de aseara fifa 13 online.Imi zice ceva de genul : sony entertainment network under maintenance.Imi zice cineva ce este de facut?Sunt 24 de ore de la acest mesaj.

  10. #1410 SP
    Ω Pira's Avatar
    PSN e in mentenanta pana pe la 12 noaptea... nu te poti loga la cont, deci nu poti juca online niciun joc.

  11. #1411 SP
    Junior Member standardul987's Avatar
    Am inteles.mersi mult,am cautat pe google intre timp si am vazut ca ceva de genul:
    In order to continue to deliver you the best online games experience, we will be performing maintenance to upgrade the software for the PlayStation Store on Thursday, January 17th. This maintenance will start at approximately 8:00 am PDT (9:00am MDT / 10:00am CDT /11:00am EDT) and end around 9:00pm PDT (10:00pm MDT / 11:00pm CDT / 12:00am EDT) Friday January 18th.
    Cred ca dupa calculele mele inseamna vreo 6 dimineata.

  12. #1412 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    S-a mai intamplat cuiva sa i se blocheze consola dupa fiecare meci in *** divisions single player?Mie mi se blocheaza dupa fiecare meci ce-l termin,in divizia 3,mai nou iar au revenit problemele cu serverele in seasons din cate vad pe FB,deja a trecut aproape o jumatate de an de la lansare si tot nu le-au facut sa functioneze....oare merita sa-l mai cumparam la lansare sau cel mai bine este sa asteptam pana de sarbatori cand este mai ieftina teapa marca EA.

  13. #1413 SP
    Ω Pira's Avatar
    Fifa-i ca un meniu complet de McDonalds/KFC: Stii ca e poison dar mananci in draci.

  14. #1414 SP
    Junior Member LuigiSADU's Avatar
    Quote Originally Posted by standardul987 View Post
    Mie nu mai imi merge de aseara fifa 13 online.Imi zice ceva de genul : sony entertainment network under maintenance.Imi zice cineva ce este de facut?Sunt 24 de ore de la acest mesaj.
    S-a lucrat la Playstation Network.

    FIFA 13 cineva?

  15. #1415 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar

    Re: Fifa 13

    Am si eu o intrebare : Din ce cauza au crescut preturile la contracte ?

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  16. #1416 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Pentru ca odata cu aparatia jucatorilor TOTY in pack-uri preturile au scazut foarte mult(contracte,fitness,jucatori),cum foarte rar se intampla,de aceea daca iti vindeai echipa inainte ca piata sa scada si o cumparai cand au aparut jucatorii din echipa anului in pack-uri faceai profit destul de mare..Daca cumparai atunci contracte cu 150,acum le vindeai lejer cu 250,faceai asta cu 60 de contracte,6000 de coins...
    Am cumparat pe atunci 40 squad fitness cu 1200,le-am vandut saptamana asta cu 2000,fiecare..era un mod usor de a face coins,nu foarte profitabil,dar totusi...
    La fel si cu jucatorii..

  17. #1417 SP
    Junior Member Villy's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Am si eu o intrebare : Din ce cauza au crescut preturile la contracte ?

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    Daca esti rapid gasesti de 28 cu 300 coinsuri.

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2

  18. #1418 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by Villy View Post
    Daca esti rapid gasesti de 28 cu 300 coinsuri.

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2
    Cred ca glumesti.

  19. #1419 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar

    Re: Fifa 13

    Pretul minim la un contract de 28 este de 500-600 coins iar cele de 13 sunt intre 250-350 coins .
    Mi-am vandut si eu echipa inainte si am economisit ceva coins dupa.ce mi-am recumparat-o .
    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  20. #1420 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Parca sunt din ce in ce mai dese...
    Attachment 186943

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 71 of 116 FirstFirst ... 21 61 69 70 71 72 73 81 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts