Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 72 of 116 FirstFirst ... 22 62 70 71 72 73 74 82 ... LastLast
Results 1,421 to 1,440 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1421 SP
    Ω Pira's Avatar
    Anul asta e teroare! Duminica noapte nu mergea trading-ul, azi-noapte te deconecta de la server din senin, azi la fel, in timpul meciului...

  2. #1422 SP
    Junior Member Villy's Avatar
    Echipa mea in acest moment , nu stiu pe cine sa mai iau sa o imbunatatesc.

  3. #1423 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar

    Re: Fifa 13

    Am observat ca au bagat jumbo pack-uri cu sanse duble de a castiga jucatori in-form sau man of the match . A cumparat cineva ?

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  4. #1424 SP
    Junior Member kazi's Avatar
    Vand 520k Fifa coins (Ps3), detalii pe privat!

  5. #1425 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu mai avem bazar?

  6. #1426 SP
    Junior Member Gabby95's Avatar
    Ce sa aleg dintre Fernando Torres si Balotelli (UT) ?

  7. #1427 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by Gabby95 View Post
    Ce sa aleg dintre Fernando Torres si Balotelli (UT) ?
    Balotelli, insa in locul vostru n-as mai investii coins-uri cu carul in jucatori care nu fac mare-branza fata de altii la 1,5K, 2K, gen Kone, Mirallas, D. Bent. Eu de cand am ales sa joc cu jucatori slab cotati, parca totul e mult mai ok in gameplay... s-a mai dus din scripting/handicap, fata de atunci cand aveam echipe puternice cu super-jucatori.

  8. #1428 SP
    Member Harilip's Avatar
    in career mode, nu imi mai apar deloc stiri despre clubul meu. inainte zicea ca X e interesat de jcuatorul X, ca am oferit lui Y un nou contract etc
    acum nimic. ce s-a intamplat?

  9. #1429 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    M-am lasat pacalit de monotonia din Seasons si am incercat si eu pt prima data meniul Ultimate Team.
    mi-a dat un pack, am mai vandut am mai cumparat jucatori pe acolo, am jucat 2 campionate single player (sunt niste cupe acolo, le iei la rand) si dupa 6 meciuri castigate toate la scor. am ajuns deja cu o ehipa destul de bunicica. Faza e ca mi se pare cam prea usor, am ajuns la o echipa cu jucatori "gold" din 6 meciuri jucate.

    Ceva sugestii? sa strang coins pt contracte? pt fitness...etc? contractele am vazut ca sunt de mai multe tipuri, de 20+ meciuri sau de 2-5, ori 10-13..preturi diferite evident. Mai rentabile sunt cele mari dar il aplic unui singur jucator si raman fara bani de contracte pt altii.

    cam asta e "realizarea"

    PS: apropo de meciuri...intra niste suturi aici incredibile, in Seasons nu aveam parte de asa ceva desi jucam cu City.

  10. #1430 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Joaca Seasons Online in Ultimate Team. Acolo castigi mai multi bani la fiecare final de sezon.
    Strange antrenori care au +% la "contracts", sa aduni pana la 50%. Cand vei aplica un card de contract se va pune 1 data si jumatate (foarte eficient la cele de 28)
    Fitness-ul se reface cand sta jucatorul de banca la un meci. (vezi in paginile anterioare ale threadului tipsuri)

  11. #1431 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Daca nu joc cu echipa doua zile, banuiesc ca nu influenteaza deloc la fitness. ?
    Trebuie sa joc meciuri, dar cei care au nevoie de fitness sa ramana pe banca.

    O sa vad care e treaba si cu % la antrenori. Nu stiam ca influenteaza treaba asta la jucatori. tks

  12. #1432 SP

  13. #1433 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Merci! o sa imi fac timp sa studiez pas cu pas

  14. #1434 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  15. #1435 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Dupa ce strangi coins incearca sa-ti faci o echipa cu chemistry 100%,jucatorii in pozitile lor,daca vrei din acelasi campionat,nationalitate..etc..
    Inca ceva,incerca sa cumperi contracte miercuri dupa ora 20:00,pentru ca sunt mai ieftine,atunci apare echipa saptamanii in pack-uri,s-ar putea ca EA sa-l adauge pe Ronaldo IF sau Messi IF in pack-uri...

  16. #1436 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Ronaldo IF ? ce de la ce vine "IF" ?
    Pe asta cu ora 20:00 nu o stiam, merci de pont o sa caut atunci. (oricum numai dupa 22:00 deschid PS3-u)
    Am schimbat antrenorul, am pus un manager bun pe formatia mea (4231) si am inlocuit un jucator care nu era chiar pe pozitia lui, i-am mutat pe un stadion mai pompos, le-am cumparat si o minge noua ) si am ajuns la 95% chem. Cred ca vor si tzoale noi pt 100%
    O sa incep la indicatiile lui gvingi76 Seasons Online sa vedem care e miscarea.

    PS: adevarul e ca ma plictisisem de clasicul Seasons.

    tks guys!

  17. #1437 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  18. #1438 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Bun, i-am facut de 100% diseara ii bag in teren

  19. #1439 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    good luck , o sa te cam umple de nervi, te atentionez !

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  20. #1440 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ms!
    curiozitatea m-a impins sa incerc F.UT, insa "plinul" de FIFA mi l-am cam facut. Daca e asa cum zici, in momentul ala il las in pace

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 72 of 116 FirstFirst ... 22 62 70 71 72 73 74 82 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts