Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 116 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 ... LastLast
Results 1,461 to 1,480 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1461 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Cei RARE au si valoare in club mai mare decat cei normal.
    I Love This Club Achievement in FIFA 13

    FIFAAddiction.com

    ---------- Post added 30-01-2013 at 12:22 PM ----------

    Uite si aici mai multe:
    FIFA Ultimate Team Players' Cards Explained*| FIFA Ultimate Team

    ---------- Post added 31-01-2013 at 12:44 AM ----------

    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Acasa tot nu-mi functioneaza webapp.
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Foarte ciudat. La servici functioneaza siteul... (Login | EA SPORTS Soccer)
    Cred ca era de la ruter... dupa ce l-am restartat de cateva ori a mers.

    ---------- Post added 31-01-2013 at 10:14 AM ----------

    Am reusit sa fac echipa spaniola de 85.
    FIFA Ultimate Team - My Shared Squad | EA SPORTS Football

  2. #1462 SP
    Ω Pira's Avatar
    Sa te """ pe ele pack-uri cu dume de X2 chances, Happy Hour si alte balarii. Am spart 350K pe pack-uri aseara si doar Neuer si Jesus Navas mi-au intrat. Si de banii castigati am luat pack-uri si nimic... So... cum fac trofeul cu IN-FORM?

  3. #1463 SP
    Junior Member goguxxl's Avatar
    Isi merita banii Di Natale?

  4. #1464 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    Sa te """ pe ele pack-uri cu dume de X2 chances, Happy Hour si alte balarii. Am spart 350K pe pack-uri aseara si doar Neuer si Jesus Navas mi-au intrat. Si de banii castigati am luat pack-uri si nimic... So... cum fac trofeul cu IN-FORM?
    Este pur noroc. Dar incearca sa te axezi pe packuri cu mai multe itemuri rare. Cele care apar mai rar si au 7 itemuri rare, parca 15.000 costa. Si important: achizitionate miercurea dupa ce intra TOTW.

  5. #1465 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    pana si fifa 13 pe iphone e manarit exemplu la mine
    3 goluri in min 90

  6. #1466 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    Sa te """ pe ele pack-uri cu dume de X2 chances, Happy Hour si alte balarii. Am spart 350K pe pack-uri aseara si doar Neuer si Jesus Navas mi-au intrat. Si de banii castigati am luat pack-uri si nimic... So... cum fac trofeul cu IN-FORM?
    Practic sunt sanse de 1 la 1.000.000 sa-i gasesti pe Ronaldo,Messi in vreun pack,totul este o strategie bine pusa la punct de EA pentru a face bani,insa din ce am vazut nu s-au mai deschis atat de multe pack-uri ca alta data,semn ca lumea a inceput sa realizele ca nu au sanse sa gaseasca vreun IF Messi sau Ronaldo...
    Am deschis si eu vreo 7 pack-uri,Ramires,2 formatii 433,deci destul de binisor fata de alte dati,mi-am recuperat o parte din coins..

    ---------- Post added 01-02-2013 at 12:12 AM ----------

    Quote Originally Posted by goguxxl View Post
    Isi merita banii Di Natale?
    Isi merita din plin banii,daca ai mai multi bani incearca varianta In Form,unul dintre cei mai buni atacanti din FIFA...
    Daca nu vrei sa-l cumperi pe Di Natale,poti sa-l cumperi pe Miccoli,varianta mai ieftina...

  7. #1467 SP
    Junior Member Villy's Avatar
    O intrebare : Isi merita Bassong ( CB ) banii? As vrea sa imi fac o echipa mai ciudata ( jucatori din africa ) si vreau sa stiu daca merita 35.000 coins.

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2

  8. #1468 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Fizzl3 View Post
    Practic sunt sanse de 1 la 1.000.000 sa-i gasesti pe Ronaldo,Messi in vreun pack,totul este o strategie bine pusa la punct de EA pentru a face bani,insa din ce am vazut nu s-au mai deschis atat de multe pack-uri ca alta data,semn ca lumea a inceput sa realizele ca nu au sanse sa gaseasca vreun IF Messi sau Ronaldo...
    Am deschis si eu vreo 7 pack-uri,Ramires,2 formatii 433,deci destul de binisor fata de alte dati,mi-am recuperat o parte din coins..[COLOR="Silver"]
    Pentru IN FORM nu trebuie sa-l gasesti pe Messi sau Ronaldo. Ajunge sa gasesti un jucator bronze din TOTW. Este adevarat ca sunt mult mai multi jucatori gold in TOTW decat silver si bronze.
    Eu am facut trofeul cu Pienar gasit intr-un pack de 15.000

  9. #1469 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Quote Originally Posted by Villy View Post
    O intrebare : Isi merita Bassong ( CB ) banii? As vrea sa imi fac o echipa mai ciudata ( jucatori din africa ) si vreau sa stiu daca merita 35.000 coins.

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2
    Poti sa-l cumperi linistit,este destul de rapid,puternic,la fel daca tot creezi echipa respectiva poti sa-l incerci si pe Mariappa,fundas silver din BPL...

    ---------- Post added 01-02-2013 at 12:52 AM ----------

    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Pentru IN FORM nu trebuie sa-l gasesti pe Messi sau Ronaldo. Ajunge sa gasesti un jucator bronze din TOTW. Este adevarat ca sunt mult mai multi jucatori gold in TOTW decat silver si bronze.
    Eu am facut trofeul cu Pienar gasit intr-un pack de 15.000
    Nu ma refeream la trofeul IN FORM,ci la IF Messi sau Ronaldo,care sunt aproape imposibil de gasit in pack-uri..
    Eu,inca n-am reusit sa fac trofeul,n-am avut noroc la IF in pack-uri

  10. #1470 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by Fizzl3 View Post
    Practic sunt sanse de 1 la 1.000.000 sa-i gasesti pe Ronaldo,Messi in vreun pack,totul este o strategie bine pusa la punct de EA pentru a face bani,insa din ce am vazut nu s-au mai deschis atat de multe pack-uri ca alta data,semn ca lumea a inceput sa realizele ca nu au sanse sa gaseasca vreun IF Messi sau Ronaldo...
    Am deschis si eu vreo 7 pack-uri,Ramires,2 formatii 433,deci destul de binisor fata de alte dati,mi-am recuperat o parte din coins..
    Nu mi-l trebuia pe Messi sau Ronaldo, orice IN-FORM pt trofeu.

  11. #1471 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Mi-am facut si eu doua echipe. ( cea de brazilieni e la inceput, acum o construiesc )

    Momentan sunt intr-un losing streak enervant.. cu oricine as juca, jocul face tot ce e posibil ca sa pierd.

  12. #1472 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by thedeadman14 View Post
    Mi-am facut si eu doua echipe. ( cea de brazilieni e la inceput, acum o construiesc )

    Momentan sunt intr-un losing streak enervant.. cu oricine as juca, jocul face tot ce e posibil ca sa pierd.
    Pentru ca ai Chemestry prost la jucatori, afara din pozitie/formatie.

  13. #1473 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    thedeadman14 incearca sa pui in echipa jucatori specifici pe formatie. Sa cumperi carduri de formatie e cam costisitor la ce ai ales. Daca ei au alta formatie pe card decat ce ii pui sa joace isi pierd orientarea in teren (nu e gluma).
    Conteaza foarte mult si legaturile intre jucatori. La echipa de brazilieni sunt cam dezbinati...
    Fiind poza nu se vede fitnesul si moralul. Cum le faci "odihna"?

  14. #1474 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    La moral nu am jucator sa fie sub High, iar fitness-ul il fac cu carduri sau ii tin pe banca. Am rezerve pentru fiecare, deci ii pot odihni cate un meci, doua.
    O sa incerc sa caut carduri cu formatii atunci. Da e interesant ca pana acum m-am descurcat foarte bine si am peste 200 de meciuri.

  15. #1475 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Depinde si ce formatii intalnesti.
    Referitor la formatia de joc, cred ca e mai putin costisitor sa schimbi jucatori... Un card cu formatia care o joci tu 4-1-2-1-2 este de la 6000 in sus..

    ---------- Post added 01-02-2013 at 05:08 PM ----------

    Cu noroc gasesti si la 4800-5000.

    ---------- Post added 01-02-2013 at 05:10 PM ----------

    Eu joc 3-4-1-2 si imi permit sa cumpar carduri de formatie ca le iau cu 150...

    ---------- Post added 01-02-2013 at 05:20 PM ----------

    Cu 6.000 iti cumperi 5 jucatori brazilieni gold pe formatia asta. Si pe pe posturi. Am cautat pe webapp si am gasit un LB cu 400, RM cu 600, CAM cu 1000, 2x ST cate 2000

  16. #1476 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Urata gafa am facut. Credeam ca nu au importanta formatiile de pe cardurile cu jucatori

  17. #1477 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Si eu la formatia mea cea mai buna (vezi finalul postului asta) trebuie sa schimb CF-ul. O sa-l cumpar pe Cesc Fabregas pentru ca este tot din BBVA, la fel ca restul echipei. Iar urmatoarea tinta este Ramos in aparare. (greu de tot ca este 160.000)

  18. #1478 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by thedeadman14 View Post
    La moral nu am jucator sa fie sub High
    E gresit! Tine-i intotdeauna pe VH, sa fie full, ajuta mult boost-ul asta in UT... si fitness-ul sa nu fie sub 90. Joci maxim 2 jocuri cu echipa si repaus.

  19. #1479 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Quote Originally Posted by thedeadman14 View Post
    Mi-am facut si eu doua echipe. ( cea de brazilieni e la inceput, acum o construiesc )

    Momentan sunt intr-un losing streak enervant.. cu oricine as juca, jocul face tot ce e posibil ca sa pierd.
    Eu zic sa-ti vinzi toti jucatorii din echipa braziliana,din moment ce toti sunt in positii,formatii gresite,n-are rost sa cauti card-uri pentru fiecare,dupa daca tot vrei sa incerci 41212,o formatie foarte echilibrata,de altfel,cea mai buna poate...si ai coins n-ai decat..
    Poti sa incerci un 352: Pato+Welliton in atac,combinatia perfecta,nu i-am folosit impreuna dar de cate ori i-am intalnit am avut probleme,CAM-Lucas,Carlos Eduaro si mai sunt cateva optiuni bune,CDM:Luiz Gustavo,Felipe Melo;RM:J.Enrique..LM:Bastos sau Emerson,Cei 3 CB:Santana,Dede,David Luiz...
    Daca tot vrei o echipa cu care sa castigi,poti s-o incerci..

  20. #1480 SP
    Junior Member goguxxl's Avatar
    Mai pun intrebarea odata....isi merita Di Natale banii...l-a avut cineva?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 116 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts