Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 122 of 141 FirstFirst ... 22 72 112 120 121 122 123 124 132 ... LastLast
Results 2,421 to 2,440 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #2421 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ-InFeRnO- View Post
    me!

    ---------- Post added 03-05-2010 at 10:33 AM ----------

    Am mai facut un Montage sper sa va placa.

    YouTube - Modern Warfare 2 Sniper Montage "The Inferno"
    E ok, dar incearca sa te concentrezi pe faze unde ai 2+ kills ca altfel ajungi sa faci un film cu random sniper kills care nu sunt la fel de impresionante.
    Legat de muzica: great chioce!

  2. #2422 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

  3. #2423 SP
    Diesel k1du's Avatar

  4. #2424 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Aici era threadul pentru MW2
    Nu il vedeam la PS3 si credeam ca nu se joaca deloc pe la noi.
    Ma gasiti pe PSN daca aveti nevoie de un compatriot pe langa voi, am si Stimulus package asa ca sariti cu add'uri

    PSN id: ZdrutZ

  5. #2425 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    According to Robert Bowling’s twitter (better known as @fourzerotwo), the Call of Duty: Modern Warfare 2 Stimulus Package DLC has broken records on PlayStation Network.
    The DLC that was released on May 4 has broken both day-one and week-one records, reaching over 1 million downloads. This should be a strong indication to have the next DLC package release simultaneously for all systems. But I guess that won’t be happening.


  6. #2426 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Era o gluma daca nu te-ai prins si nu, nu o sa-l mai joc niciodata.
    Stiam eu ca ai promis mai de mult ca nu o sa mai joci Mw2 niciodata (mi-a luat ceva timp sa gasesc postul tau) pe motiv ca e cel mai idiot joc care l-ai jucat si totusi de vreo 2 zile te-am tot vazut din nou pe front in acest joc lol...e bine ca te-ai intors la vechea "'iubire"...doar e un joc super nu?

  7. #2427 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    mw2 is stupid.. numa' gl-uri peste tot, de la toti noobii.. (cel putin in ffa)

  8. #2428 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Problema in MW 2 nu mai este de mult cea cu "glitch-urile". Perk-urile si Noob Toob-urile sunt problema. Si Deathsreakurile.

  9. #2429 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Jacobi View Post
    Problema in MW 2 nu mai este de mult cea cu "glitch-urile". Perk-urile si Noob Toob-urile sunt problema. Si Deathsreakurile.
    Doar aveti si voi asa ceva...folositi-le ca sa nu va mai plangeti atat

  10. #2430 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Tu nu intelegi DELOC!

    Cum ar fi jocul daca TOATA LUMEA ar juca cu clase de genul:

    OMA+Noobe Toobe+Danger Close

    sau

    Marathon+Lightweight+Commando

    sau

    Pur si simplu Commando

  11. #2431 SP
    Member Xristina's Avatar
    Noob-Tube + Scavanger + Darkness

    Eu mor destul de mult, dar nu am auzit vreodata pe unul sa se planga ca folosesc deathstreaks. Painkiller e bun atunci cand exista posibilitate sa faci respawn fix unde ai murit si sa te ia din nou. Martydom useless, Last Stand useless, Copy Cat useless. (cel putin pe PC, dar cred ca e aceeasi chestie pe fiecare platforma, if not my bad)

    Pentru cei care se joaca pe console se intampla sa fiti omorati de wallshots? De exemplu: Afghan mergi pe drumul acela catre snipping hill, stai culcat in spatele zidului si cineva trage your dead, am crezut ca e wallhack dar mi s-a mai intamplat si in alte locuri.

  12. #2432 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Quote Originally Posted by Xristina View Post
    Noob-Tube + Scavanger + Darkness

    Eu mor destul de mult, dar nu am auzit vreodata pe unul sa se planga ca folosesc deathstreaks. Painkiller e bun atunci cand exista posibilitate sa faci respawn fix unde ai murit si sa te ia din nou. Martydom useless, Last Stand useless, Copy Cat useless. (cel putin pe PC, dar cred ca e aceeasi chestie pe fiecare platforma, if not my bad)

    Pentru cei care se joaca pe console se intampla sa fiti omorati de wallshots? De exemplu: Afghan mergi pe drumul acela catre snipping hill, stai culcat in spatele zidului si cineva trage your dead, am crezut ca e wallhack dar mi s-a mai intamplat si in alte locuri.
    Eu cred ca pain killerul este destul de bun pentru toti noobi care mor tot timpul.
    Wallshot este si pe console si eu cel putin la search and destroy mereu omor cate 1 la inceput de runda.
    asta e din COD4 nu gases nimic cu MW2 dar e la fel.

  13. #2433 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Pai-killer-ul trebuia sa-l faca astfel:
    Nu viata dubla ci invincibilitate
    Nu 10 secunde ci 30
    Dar sa nu poti folosi armele/cutitul in acele 30 de secunde.

  14. #2434 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by Jacobi View Post
    Pai-killer-ul trebuia sa-l faca astfel:
    Nu viata dubla ci invincibilitate
    Nu 10 secunde ci 30
    Dar sa nu poti folosi armele/cutitul in acele 30 de secunde.
    Si atunci la ce te ajuta? Iei pietre de pe jos si le arunci in cap adversarilor?

  15. #2435 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Si atunci la ce te ajuta? Iei pietre de pe jos si le arunci in cap adversarilor?
    Puteai sa te plimbi fara sa mori timp de 30 de secunde

  16. #2436 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Jacobi View Post
    Pai-killer-ul trebuia sa-l faca astfel:
    Nu viata dubla ci invincibilitate
    Nu 10 secunde ci 30
    Dar sa nu poti folosi armele/cutitul in acele 30 de secunde.
    Aia ar fi fost cea mai useless si enervanta chestie posibila. Imagineaza-ti ca in 30 de secunde ajungi la vreun steaga de Domination sau ceva si tu te pui bine mersi acolo si astepti sa il iei in timp ce echipa adversa te impusca la greu si tu n-ai nimic.

  17. #2437 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Si sa-ti dea si speed pe langa toate cele de mai sus dar sa il ai la 6 deaths in a row.
    Ca sa iesi din spawnkill. Pentru asta a fost gandit pain-killer-ul insa a fost gandit prost.

  18. #2438 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar



  19. #2439 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Si atunci la ce te ajuta? Iei pietre de pe jos si le arunci in cap adversarilor?
    Asta e cea mai buna. Cred ca alta solutie pt Jacobi nici nu ar fi atata timp cat ar fi vrut sa nu poata folosi nici armele nici cutitul

  20. #2440 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    DOUBLE NUKE! Am luat doua nuke-uri intr-un joc!
    Domination
    Rundown

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 122 of 141 FirstFirst ... 22 72 112 120 121 122 123 124 132 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts