Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 135 of 141 FirstFirst ... 35 85 125 133 134 135 136 137 ... LastLast
Results 2,681 to 2,700 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #2681 SP
    Member x F u Z e R's Avatar
    Face cineva niste quickscopes in 10 minute? (9:05)
    Da-ti mesaj pe xbox, x F u Z e R

  2. #2682 SP
    Banned nurv's Avatar
    Sunt relativ nou in FPS gaming pe console, pot sa spun ca joc foarte mult in acest moment MW2 pe Xbox 360 [tphase360 gamertag]. Imi place cum se misca, se misca foarte fluid.

    Intr-o zi am zis ia sa incerc si experienta campaniei single player pe xbox 360, ptr ca multiplayerul imi place foarte mult. Am jucat campania desigur pe PC dar am vrut si experienta terminarii jocului pe xbox 360.

    Acum, posibil sa fiu eu prea pretentios, insa am impresia ca sacadeaza destul de des, mai ales in mijlocul fumului, se misca fluid si cand intru in fum sau scene aglomerate, sacadeaza, iar senzatia asta e suparatoare pentru mine, motiv pentru care nu am considerat o experienta placuta campania single player pe consola.

    La BF BC2 nu am sesizat nici o problema, a fost o experienta placuta campania single player si am jucat-o si pe PS3 si pe Xbox 360.

    Astept parerea voastra, pe voi cum v-a afectat, daca v-a afectat, acest lucru.

  3. #2683 SP
    Member x F u Z e R's Avatar

  4. #2684 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Quote Originally Posted by x F u Z e R View Post
    lam vazut ieri Best editor & awesome gameplay!
    acum asteptam the matrix from grizz!

  5. #2685 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ-InFeRnO- View Post
    lam vazut ieri Best editor & awesome gameplay!
    acum asteptam the matrix from grizz!
    Big OpTic H3CZ, HD PVR on Non Stop si editorii fac clanul OpTic Nation cel mai bun clan din industia clanurilor pentru YouTube.

  6. #2686 SP
    Member x F u Z e R's Avatar
    OpTic =/= cei mai buni
    Cauta XGeN pe youtube. Au batut OpTic si pe ps3 si 360 competitiv gb, si TehScope pe youtube (XGeN) are niste skilluri o_O
    ce teapa mi-am luat cand nu i-am dat add cand m-a rugat ca avea mai putini subberi decat mine =]
    Asta face 5000 cand eu fac 900 =]

  7. #2687 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    I do this when i get bored


  8. #2688 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Quote Originally Posted by x F u Z e R View Post
    OpTic =/= cei mai buni
    Cauta XGeN pe youtube. Au batut OpTic si pe ps3 si 360 competitiv gb, si TehScope pe youtube (XGeN) are niste skilluri o_O
    ce teapa mi-am luat cand nu i-am dat add cand m-a rugat ca avea mai putini subberi decat mine =]
    Asta face 5000 cand eu fac 900 =]
    Nu ai inteles ce am zis,am zis ca sunt cei mai buni din industria clnurilor pentru Youtube nu ca sunt cei mai buni.

  9. #2689 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    New vid

  10. #2690 SP
    Member x F u Z e R's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ-InFeRnO- View Post
    lam vazut ieri Best editor & awesome gameplay!
    acum asteptam the matrix from grizz!
    Gameplay mai slabut, bou' de predator si-a folosit toate clipurile bune in montagele saptamnale si nu a avut ce sa bage in predators

  11. #2691 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by x F u Z e R View Post
    Gameplay mai slabut, bou' de predator si-a folosit toate clipurile bune in montagele saptamnale si nu a avut ce sa bage in predators
    ce bou predator!

  12. #2692 SP
    Member x F u Z e R's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    ce bou predator!
    lol

  13. #2693 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    new stuff Sexy FAL & CL's
    am intrat azi in 11 Challenge Lobbys All VIP its awesome



  14. #2694 SP
    Member reborn2603's Avatar

  15. #2695 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by tphase View Post
    Sunt relativ nou in FPS gaming pe console, pot sa spun ca joc foarte mult in acest moment MW2 pe Xbox 360 [tphase360 gamertag]. Imi place cum se misca, se misca foarte fluid.

    Intr-o zi am zis ia sa incerc si experienta campaniei single player pe xbox 360, ptr ca multiplayerul imi place foarte mult. Am jucat campania desigur pe PC dar am vrut si experienta terminarii jocului pe xbox 360.

    Acum, posibil sa fiu eu prea pretentios, insa am impresia ca sacadeaza destul de des, mai ales in mijlocul fumului, se misca fluid si cand intru in fum sau scene aglomerate, sacadeaza, iar senzatia asta e suparatoare pentru mine, motiv pentru care nu am considerat o experienta placuta campania single player pe consola.

    La BF BC2 nu am sesizat nici o problema, a fost o experienta placuta campania single player si am jucat-o si pe PS3 si pe Xbox 360.

    Astept parerea voastra, pe voi cum v-a afectat, daca v-a afectat, acest lucru.
    mw2 ruleaza la 59.99 fps *CONSTANT* dar cand mergi prin fum sau tragi cu FMJ din apropiere sacadeaza
    si bc2 ruleaza cred ca la 29.99 fps *constant*, si deaia nu vezi ca sacadeaza

    ---------- Post added 08-10-2010 at 08:19 AM ----------

    Quote Originally Posted by DJ-InFeRnO- View Post
    new stuff Sexy FAL & CL's
    am intrat azi in 11 Challenge Lobbys All VIP its awesome

    YouTube - All titles,emblems acolades,cammos and colored calsses
    YouTube - FAL | xSkullz-
    din cate stiu eu se zice 10th prestige lobby

    ---------- Post added 08-10-2010 at 08:20 AM ----------

    reborn te bagi azi la l4d2? stanzor, grassu, tu si eu ?

  16. #2696 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Quote Originally Posted by .raZVan. View Post
    mw2 ruleaza la 59.99 fps *CONSTANT* dar cand mergi prin fum sau tragi cu FMJ din apropiere sacadeaza
    si bc2 ruleaza cred ca la 29.99 fps *constant*, si deaia nu vezi ca sacadeaza

    ---------- Post added 08-10-2010 at 08:19 AM ----------


    din cate stiu eu se zice 10th prestige lobby
    e o mare diferenta intre Prestige10th lobby so challenge lobby in CL ai un mod menu unde poti modifica tot.


  17. #2697 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    e exact la fel doar voi faceti cu usb noi cu jtag 8-)

  18. #2698 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Daca asa jucati voi (ca in filmuletul de mai sus) Mw2, atunci eu prefer sa ma las de jucat shootere...pai ce e aia???...nush dc naiba va trezesc interesul astfel de lucruri...jucati oameni buni asa cum se cuvine si sa vedeti ca e mai palpitant si mai frumos. Numa bine tuturor

  19. #2699 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Daca asa jucati voi (ca in filmuletul de mai sus) Mw2, atunci eu prefer sa ma las de jucat shootere...pai ce e aia???...nush dc naiba va trezesc interesul astfel de lucruri...jucati oameni buni asa cum se cuvine si sa vedeti ca e mai palpitant si mai frumos. Numa bine tuturor
    Nu inteleg cu ce te deranjeaza ,este private match eu cred ca fiecare poate sa faca ce vrea cat timp e private match...

    New vid Plese subscribe it helps a lot

  20. #2700 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    subscribed keep da muviz rolin' lads

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 135 of 141 FirstFirst ... 35 85 125 133 134 135 136 137 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts