Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 141 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 76 126 ... LastLast
Results 501 to 520 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #501 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Cagematch, da' ce-i wrestling ?
    Oricum nu mi se pare ok sa ne apucam sa comparam un FPS cu un 3rd person.
    Eu zic ca sunt de jucat amandoua.

  2. #502 SP
    Senior Member tray's Avatar
    si ce ,daca uncharted 2 are king of the hill e tna? lol
    chiar nu e ok sa comparam jocurile,totul a plecat de la o certitudine ,ca mw2 va fi goty,ca mai se trezesc gen Raskolnikov1944 care nu contribuie la thread si defapt vin sa ne spuna nimic,asta este
    Attached Images Attached Images 3rdperson.jpg

  3. #503 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    si ce ,daca uncharted 2 are king of the hill e tna? lol
    chiar nu e ok sa comparam jocurile,totul a plecat de la o certitudine ,ca mw2 va fi goty,ca mai se trezesc gen Raskolnikov1944 care nu contribuie la thread si defapt vin sa ne spuna nimic,asta este
    Mi-am cerut scuze, am sperat ca voi fi iertat...Iarta-ma....

  4. #504 SP
    Senior Member tray's Avatar
    preorder charts:
    1 Call of Duty: Modern Warfare2 X360 1,653,246
    2 Call of Duty: Modern Warfare2 PS3 570,015
    (doar america)

  5. #505 SP
    Member reborn2603's Avatar

    Exclamation

    Quote Originally Posted by tray View Post
    preorder charts:
    1 Call of Duty: Modern Warfare2 X360 1,653,246
    2 Call of Duty: Modern Warfare2 PS3 570,015
    (doar america)
    Holy f$!@. (1,653,246+570,015) * 59.99 = 133,373,427.39 (sper sa nu fi pus un 0 in plus). Si asta daca calculezi doar jocul, fara Harden Edition sau Prestige Edition.
    Si acesta e doar inceputul. Pe langa toate vanzarile jocului inainte si dupa lansare vor mai iesii niste cifre rotunde din MW2 Crap(manete, casti, console)

  6. #506 SP
    Senior Member tray's Avatar
    da,si asta doar usa ,mai pune si europa si jap

  7. #507 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by reborn2603 View Post
    Holy f$!@. (1,653,246+570,015) * 59.99 = 133,373,427.39 (sper sa nu fi pus un 0 in plus). Si asta daca calculezi doar jocul, fara Harden Edition sau Prestige Edition.
    Si acesta e doar inceputul. Pe langa toate vanzarile jocului inainte si dupa lansare vor mai iesii niste cifre rotunde din MW2 Crap(manete, casti, console)
    Asa si?
    Echipa de dezvoltatori cu ce a fost platita?
    Sau credeti ca un joc de calibrul asta se face cu 5 indieni platiti cu 100dolari pe luna?

    Eu ma bucur ca scot atatia bani din joc, cat timp au muncit la el si au lansat un titlu valoros, fara graba.

  8. #508 SP
    Member reborn2603's Avatar

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Asa si?
    Echipa de dezvoltatori cu ce a fost platita?
    Sau credeti ca un joc de calibrul asta se face cu 5 indieni platiti cu 100dolari pe luna?

    Eu ma bucur ca scot atatia bani din joc, cat timp au muncit la el si au lansat un titlu valoros, fara graba.
    Cum de nu mam gandit la asta!? Ai dreptate. Defapt sunt in minus cu cateva milioane de dolari....

  9. #509 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    O sa fie FPS, doar ca anumite moduri online vor putea fi jucate in 3rd person.
    Eu nu prea inteleg asta cu FPS si TPS in one game. Presupunand ca jocul a fost gandit ca FPS, cu spatii si perspective ca atare unde ca sa faci peek trebuie sa iesi din cover, modul TPS se contureaza a fi paradisul camperilor...

  10. #510 SP
    Member Dante's Avatar
    Eu cred ca o sa fie un fiasco modul 3rd. ce jucator serios de FPS o sa joace vreodata serios modul ala? poate din curiozitate, vreo 10 min

  11. #511 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    Eu cred ca o sa fie un fiasco modul 3rd. ce jucator serios de FPS o sa joace vreodata serios modul ala? poate din curiozitate, vreo 10 min
    Ai dreptate...nu cred ca intereseaza pe multa lume modul respectiv.Eu cred ca e o prostie dar sa nu zicem hop pana nu am sarit gardul

  12. #512 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    Eu cred ca o sa fie un fiasco modul 3rd. ce jucator serios de FPS o sa joace vreodata serios modul ala? poate din curiozitate, vreo 10 min
    pe mine nu o sa ma incurce cu nimic.
    foarte bine ca exista si posibilitatea asta.
    daca tot au inceput, poate pun si un mode RFS, putin role playing nu a omorat pe nimeni .

  13. #513 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    daca tot au inceput, poate pun si un mode RFS, putin role playing nu a omorat pe nimeni .
    Auoleuuu...sper ca nu vb serios

  14. #514 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Daaa. Sa adunam banuti si sa luam perk-urile sub forma de ciuperci.

  15. #515 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

  16. #516 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    In linkul de mai jos aveti un film pe care cei de la Activision l-au scos de pe youtube. Nu stiu cati dintre voi au apucat sa il vada.

    LiveLeak.com - Redefining the Media

  17. #517 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    In linkul de mai jos aveti un film pe care cei de la Activision l-au scos de pe youtube. Nu stiu cati dintre voi au apucat sa il vada.

    LiveLeak.com - Redefining the Media
    nemaipomenit ... daca ar exista o astfel de misiune prin casa poporului ar fi ceva.

  18. #518 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

    lol

  19. #519 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Aveti grija cei care il veti lua incepand de astazi de prin magazinele warez. Daca vad vreun comentariu cu impresiile voastre despre acest joc, aveti ban permanent. Nu avem nevoie de laudele voastre ca il jucati deja.

  20. #520 SP
    Member HawK's Avatar
    vor exista sticky grenades ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 141 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 76 126 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts