Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 141 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 77 127 ... LastLast
Results 521 to 540 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #521 SP
    Member Wargasm's Avatar
    NU.
    Sticky grenades au fost specifice celui de-al doilea razboi mondial, fiind un tipic de grenada folosit impotriva tancurilor.
    In nici un caz nu cred ca ar fi normal sa le bage in mw2.

  2. #522 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Aveti grija cei care il veti lua incepand de astazi de prin magazinele warez. Daca vad vreun comentariu cu impresiile voastre despre acest joc, aveti ban permanent. Nu avem nevoie de laudele voastre ca il jucati deja.
    lipsit de orice relevantza. abuz de functzie clar!!!

  3. #523 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Nu e abuz de functie, are dreptate daca tot folosesti jocuri piratate macar taci

  4. #524 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by georgepas View Post
    lipsit de orice relevantza. abuz de functzie clar!!!
    Sa inteleg ca vei fi primul care isi va da drumul la taste si va lua ban.

  5. #525 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Abuz de functie lol ... dictatorule "care esti".

  6. #526 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Is deacord cu Dj Mo. Refuz sa ma uit la video-uri cu gameplay pana ce apuc sa pun mana pe el.
    Dar totusi, is convins ca nu o sa dai ban permanent la cei care il vor juca inainte de release ca doar nu suferi de "admin"...iar...

  7. #527 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Daca citesti atent ce am scris cu rosu, poate ai sa intelegi ce spun acolo. Dar nu inteleg de ce stau sa dau explicatii. Joci pirat, fa-o in liniste. Nu veni pe forum sa ne povestesti ce faci tu intr-un joc ce va fi lansat peste 2 saptamani. Ce imi place mie este ca deja v-ati ridicat tocmai voi cei ce piratati.

  8. #528 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    pai cine vroiai sa se revolte? e retoric

  9. #529 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    in primul rand il voi achizitiona in original pe ps3 dar cu toate astea imi ramane dreptul de a-l incerca pe xbox360,caci cu sigurantza nu-l fur pe nici unul dintre voi cei care mi-ati sarit in cap shi chiar ash avea curaj sa pariez ca vreodata in viatza asta ati jucat un joc pirat deci suntetzi la fel de vinovatzi!!!

  10. #530 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Nu mai stiti sa cititi in limba romana? Am scris clar ca anuntul este pentru cei care au obiceiul sa vina sa se laude pe forum cu ce fac ei in jocul respectiv. Nu ne intereseaza ce faceti in ograda voastra.

  11. #531 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Retoric?

    Chiar va rog sa nu faceti spoil! Ador povestea din COD si senzatia de a nu stii ce te asteapta la urmatorul colt.

  12. #532 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    oricum am mai fost executat odata pe nedrept(banul de la flashpoint dj mo stie) ,zic eu, postand despre un joc exact in ziua lansarii iar eu imi amintesc ca am facut precomanda la frontlines fuel of war shi l-am primit exact in ziua in care a fost lansat deci...... in fine imi cer scuze de offtopic,dar simteam nevoia de a-mi spune oful!!!

  13. #533 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Off-ul la ce? Pentru faptul ca ai luat ban pentru piraterie? De curiozitate. In momentul acesta ai jocul pentru care ai luat ban, original?

  14. #534 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ce oameni
    OOOOOH DA THX UP
    moama cu 11 zile inainte d release
    bitt rules!!!
    WOW!?!Deci sunteti cei mai tari................jocul apare pe 10.11.2009.....sunteti niste zei) in cat timp il puneti si pe ala de pc?

  15. #535 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Am auzit ca nici nu merge... Deci... Ghinion

  16. #536 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    nu vreau sa te mint,deci nu-l am multzumita xbox-ului am putu face alegerea shi nu te supara dar apelez la gesturile astea neortodoxe(piraterie) pt ca sti bine cat e salariu minim pe economie in romania shi cat costa un joc!!!deci nu-mi permit sa pierd bani aiurea!!!

  17. #537 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    "Sa pierzi bani aiurea" ?

    Asta inseamna sa cumperi jocuri. Damn it, daca stiam mai din timp.

    Exact asta vroia sa zica Dj Mo. Nu te opreste nimeni sa il iei pirat, dar dupa aceea nu veni si te lauda cum ca l-ai terminat sau ca e varza sau alte chestii de genul. Exact de asta ai luat ban pt. Op. Flashpoint; ai recunoscut si aici ca nu ai jocul, dar nu te-ai putut abtine sa nu-ti dai cu parerea.

  18. #538 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Am auzit ca nici nu merge... Deci... Ghinion
    Nu ti'a mers nici tie, nu?

  19. #539 SP
    Senior Member tray's Avatar
    super discutii on topic

  20. #540 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 141 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 77 127 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts