Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 141 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 82 132 ... LastLast
Results 621 to 640 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #621 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    in fine, ramane la aprecierea lui disk jockey MO,cat despre cod 6 inarmati-va cu rabdare de otel ca am sa va distrug !!

  2. #622 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by georgepas View Post
    despre cod 6 inarmati-va cu rabdare de otel ca am sa va distrug !!
    Cred ca tu vei avea nevoie de rabdare de otel ca sa ne poti distruge...nu vom fi (unii dintre noi) chiar asa usor de nimerit asa ca mai antreneaza-te pana atunci la cod4 sau 5 lol

  3. #623 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    will see soon soldier!!!

  4. #624 SP
    Member slabunator's Avatar
    voi ce sensivity folositi? eu in sp si mp folosesc 2(medium) iar pt nazi zombie, unde inamicii vin aproape, folosesc sens 3 .

  5. #625 SP
    Member Dante's Avatar
    eu folosesc frag fx deci nu e edificator. oricum maxim din joc si 5 din controller

  6. #626 SP
    Member slabunator's Avatar
    ai acuratete long range buna la 5 din controller? ma gandeam sa cresc si eu cu cateva pct.

  7. #627 SP
    Member Dante's Avatar
    am zic ca folosesc frag fx. nu cred ca se aplica aceiasi scara ca la sixaxis. eu tintesc cu mouse-ul, in timp ce la sixaxis tintesti cu stickul din dreapta. poate raspunde cineva care joaca cu controller normal.

  8. #628 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Eu foloseam 7 si in campanie 3.

  9. #629 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    am zic ca folosesc frag fx. nu cred ca se aplica aceiasi scara ca la sixaxis. eu tintesc cu mouse-ul, in timp ce la sixaxis tintesti cu stickul din dreapta. poate raspunde cineva care joaca cu controller normal.
    pai ai zis ca folosesti 10(maxim) din mouse si 5 din controller(default fiind 2)
    eu am intrebat cum te descurci la long range cu 5 din controller.
    mouse-ul cam e cheat, mai ales in MP. e ca si cum la o cursa de Dacii ai participa cu un Lamborghini.

  10. #630 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Faza cea mai naspa la Cod(4,5) este sensibilitatea la sniper, daca o pui 4 mi se pare foarte bine pentru rifle/smg dar cand pui tinta la sniper se misca mult prea incet.

  11. #631 SP
    Member Dante's Avatar
    eu am fost ani de zile jucator addict de cod pe PC. nu pot juca fara mouse. oricum oricine poate cumpara frag daca vrea.
    pai faza e ca pt long range ai un buton care se numeste 'frag' si daca il ti apasat incetineste semnificativ miscarea tintei

    @teododotheone daca joci sniper trebuie sa adopti alt stil de joc. la inceputul "carierei" mele la cod obisnuiam sa joc sniper si sa alerg ca un nebun pe harta si astfel mi-am dezvoltat fara sa vreau o abilitate sa trag fara zoom la apropiere. insa nu asta era calea pt sniper, muream destul de mult. asa ca am inceput sa ma rotesc in cam 3 locuri pe harta, dupa fiecare kill schimbam locul stand cat mai stealth si tragand doar cand eram sigur de kill. deci daca tragi de la distanta faptul ca se misca un pic mai incet tinta pe zoom nu e chiar o tragedie

  12. #632 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Sper ca nu e Spoiler
    Attached Images Attached Images dsc01016x.jpg

  13. #633 SP
    Senior Member tray's Avatar
    stai linistit ca in ziua lansarii se reseteaza

  14. #634 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Am mai auzit si cred ca e doar un zvon... dar ma-s bucura

  15. #635 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Un zvon lansat de Community Manager-ul Infinity Ward, Robert Bowling aka fourzerotwo.

  16. #636 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Sper ca nu e Spoiler
    Tu nici n-ai jocul nu?

  17. #637 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  18. #638 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Tu nici n-ai jocul nu?
    Nu, il iau original de la Gameshop

  19. #639 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  20. #640 SP
    Member maweryck's Avatar
    sweeeeetttt

    ---------- Post added 05-11-2009 at 01:56 AM ----------

    Modern Warfare 2 breaks GameStop preorder record - News at GameSpot

    ---------- Post added 05-11-2009 at 02:11 AM ----------

    "I bet it holds one of the top records as most canceled PC pre-orders though. " ))

    ---------- Post added 05-11-2009 at 03:23 AM ----------

    oricum e trist ce au facut cu versiunea de pc si cu lipsa serverelor dedicate

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 141 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 82 132 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts