Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 141 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 79 119 ... LastLast
Results 1,361 to 1,380 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #1361 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    LOL, am dat tactical nuke si la toti din echipa mea si adversa le-a dat o caruta de puncte iar mie mi-a dat 200.

  2. #1362 SP
    Member DRAGOS10's Avatar
    sal ,baietii cu ps3 cand va strangeti deobicei la MW2 , ca vreau sa ma bag si eu , dati add la DRAGOS05, sau dau eu add dar unii au lista full

  3. #1363 SP
    Member Nonelito's Avatar
    New love: TAR sau M4A1 cu Holographic!

    PS - Cui i se mai pare ca se campeaza in draci in jocul asta? Dau lejer 5 cutite/harta la n00bi astia care stau pe burta sau crouch prin boshcheti. Ce inseamna sa faci run-and-gun

  4. #1364 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    asa am reusit sa dau si eu 9 cutite(record personal) pe meci la pomanagi!!!buni baieti!!

  5. #1365 SP
    Member Dante's Avatar
    da, se campeaza mult. unii asteapta ca sa faca kill streak-uri sa dea cu elicoptere & ****.

  6. #1366 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Uraaaaaaaaaaaa! Am K/D ratio peste 1 (1.08)

  7. #1367 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Uraaaaaaaaaaaa! Am K/D ratio peste 1 (1.08)
    Lol...

    Ultimele meciuri:
    Attached Images Attached Images img167.jpg img169.jpg img176.jpg img178.jpg

  8. #1368 SP
    Member justamodel's Avatar
    Am jucat pe pc mp cu o maneta de xbox. ) Ce am luat`o in freza

  9. #1369 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    La Crysis este o optiune cand cauti meciul sa fie numai jucatori cu gamepad, ma mir ca nu e si aici.

    Cel mai corect ar fi la sfarsitul meciului la COD sa se fie kill minus death.Nu suport sa am multe morti decat victorii.

  10. #1370 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Lol...

    Ultimele meciuri:
    Bravo. E in Xlink Kai? Stiu ca ai luat ban

    P.S.: Asemeanea scor pe Quarry e epic... daca nu cumva ai campat

  11. #1371 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Lol...

    Ultimele meciuri:
    bravo ,dar pe kai joci mereu cu aceasi 10-20 de oameni,e ca si cum ai fi campion pe sate

  12. #1372 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Nu campez deloc, folosesc acele pachete de la 8 killstreak(+hardline) si crede-ma ca sunt multtt mai bune decat chopperu si ac30 de la 11kill.Faci usor cu ele 10+ kill.

    Mai jucam si cu ungurii pe kai si sunt multi care sunt foarte buni.Pe kai din pacate nu da XP bonus la sfarsit dar ai un avantaj foarte mare fata de xbox-live ca poti pune tu ce setari vrei.Search and Destroy imi place foarte mult iar pe live nu poti pune 12 runde pe harta, sunt default 4 iar cand iti intri si tu in mana atunci se temrina meciul.De fapt poti pune in meci privat dar nu da XP.

  13. #1373 SP
    Member maweryck's Avatar
    nu pot sa va pricep p'astia cu FFA, ce v-o fi placand la modul ala de joc ...

  14. #1374 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Mereu prind lista si mere fac 20+ kills
    Exceptie fac meciurile in care intru pe la jumate

  15. #1375 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    nu pot sa va pricep p'astia cu FFA, ce v-o fi placand la modul ala de joc ...
    Mie imi palce FFA in 4 oameni maxim dar nu tot timpu se nimereste sa fac eu server.Cel mai mult imi place Sabotage si Search and Destroy.

  16. #1376 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    nu pot sa va pricep p'astia cu FFA, ce v-o fi placand la modul ala de joc ...
    haosul si adancul simtamant de neputinta

  17. #1377 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Acum incerc si CTF. Dureaza prea putin

    Totusi foarte distractiv iar customul de la joc cu UMP e perfect pentru capturat

  18. #1378 SP
    Member justamodel's Avatar
    I`m in luv with the sniper!
    Si apropo pt cel care se simte, nu dau nume daca eu pazesc un punct in domination, nu trebuie sa te superi pe mine pt campare, asa se joaca. L2P

  19. #1379 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    I`m in luv with the sniper!
    Si apropo pt cel care se simte, nu dau nume daca eu pazesc un punct in domination, nu trebuie sa te superi pe mine pt campare, asa se joaca. L2P
    man ....nu ma supar ...decat daca cineva triseaza , ceea ce cred ca e imposibil pe ps3 ( nu consider cheat mouse-ul ). Nu m-am suparat absolut deloc ....comentam mai mult ca sa fac atmosfera . Oricum desteapta faza cu tactical insertion-ul ala acolo sus ....plus ca ma ofticam ca nu reuseam sa ajung acolo sus la tine . Nu am nimic nici cu camparea .O vad ca pe o strategie ca oricare alta . Si daca nu stii sa campezi ...degeaba o faci ca-tzi dau toti cutit .

    Oricum GG

    Nu reusesc deloc sa ma obisnuiesc cu sniper-ul de pe consola ....mai ales la MW2 unde ttre sa-tzi tzii respiratzia . Ce vremuri cand jucam cod4 cu sniperul pe pc...

    LE : Ma gandeam , daca se poate un thread de MW2 pe sectiunea de PS3 . Unde sa vorbim noi astia cu PSN , sa mai punem la cale cate un meci ...una alta . Sa nu ne mai intrebam p'aici ....dar il joci pe ps3 sau pe xbox360 ??Iar aici sa discutam in general despre joc

    Bafta

  20. #1380 SP
    Member Vami's Avatar
    Attached Images Attached Images opqxpc.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 141 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 79 119 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts