Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 78 of 141 FirstFirst ... 28 68 76 77 78 79 80 88 128 ... LastLast
Results 1,541 to 1,560 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #1541 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Voua nu vi se pare ca ACOG-ul este mult mai aiurea decat in MW1? Acolo il foloseam pe unele harti, aici mi se pare o porcarie.

  2. #1542 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Eu dupa ce am schimbat de pe ACOG pe Holographic am ramas uimit de felul in care am evoluat. Nu stiu de ce, dar jucam foarte prost cu ACOG-ul, desi mi se parea bun.

  3. #1543 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Eu dupa ce am schimbat de pe ACOG pe Holographic am ramas uimit de felul in care am evoluat. Nu stiu de ce, dar jucam foarte prost cu ACOG-ul, desi mi se parea bun.
    Si eu am patit acelasi lucru cu ACOG. Merge ceva mai bine cu Faster ADS, dar prefer RedDot sau nimic (in cazul in care tinta e ok, de ex AUG Hbar).

  4. #1544 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Am exact aceeasi parere. ACOG-ul mi se pare infiorator, nu m-am putut obisnui deloc cu el. Am Holographic pe SCAR, in rest joc cu arma cheala + FMJ sau grenade launcher.

    PS: Holographic arata foarte urat pe unele arme. L-am incercat aseara pe AK47 dar rezultatul a fost dezastruos ca design ca sa zic asa. Mi se pare ca cel mai bine se portiveste cu SCAR si ACR.

  5. #1545 SP
    Member kane86's Avatar
    Eu nu inteleg care e diferenta intre Holographic si RedDot....

  6. #1546 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Am exact aceeasi parere. ACOG-ul mi se pare infiorator, nu m-am putut obisnui deloc cu el. Am Holographic pe SCAR, in rest joc cu arma cheala + FMJ sau grenade launcher.
    + ala de mai mult damage la explozie (am uitat cum ii zice) + Javelin glitch + HBS = n00b tube?

  7. #1547 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by kane86 View Post
    Eu nu inteleg care e diferenta intre Holographic si RedDot....
    E diferenta doar de design, de preferinta vizuala. In rest nu e nici o diferenta.

    ---------- Post added 09-12-2009 at 01:52 PM ----------

    Quote Originally Posted by Nonelito View Post
    + ala de mai mult damage la explozie (am uitat cum ii zice) + Javelin glitch + HBS = n00b tube?




    Am uitat: cea mai mare dezamagire din punct de vedere al armelor prezente in multiplayer este ca nu pot sa joc cu M21 chel. Era arma mea preferata in COD4: M21+grenade launcher = LOOOOVE

  8. #1548 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Da,nici eu nu joc bine cu ACOG,mi-o fur de numa mai ales pe plansele alea urbane aglomerate unde mai mult ma incurca.Red dot baby all the way,in afara de AUG care chiar nu are nevoie de mai nimic in afara de grip

  9. #1549 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    cea mai buna arma e dualshock-ul meu intr-un hardcore tdm

  10. #1550 SP
    Member Dante's Avatar
    daca joci hardcore da un add si la mine

  11. #1551 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Thermal + Bullet(+damage) = The best combination! Arma: SCAR-H

  12. #1552 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Mai joaca cineva pe PS3 ? Ca vad foarte putini , 2-3 .. ne strangem in seara asta ?

  13. #1553 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Foarte putini ai tu in lista care-l joaca,insa eu de cand l-am luat nu a existat seara in care sa nu vad cel putin vreo 5 care sa-l joace.Pacat ca sistemul de party e stricat pe PS3 si e f greu sa joci pt mai mult timp cu prietenii in acelasi squad,fiindca tot timpul se gaseste sa schimbe hoastul si sa scoata pe cate 2-3 afara.Vai de capul lor,6 patch-uri au scos pana acuma si nici acu nu functioneaza cum trebuie

  14. #1554 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    N-am deloc putini in lista koba , pur si simplu nu vad ca joaca lumea impreuna , anyway , daca jucati 2night , poate dati invite si la un amarat de lvl 30 .

  15. #1555 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Pai am zis mai sus de ce nu joaca lumea impreuna,fiindca e f enervant cand la fiecare al 3-lea sau 4-lea meci jocul te scoate afara din party,si atunci fiecare isi cauta un mod care-i place si se joaca singur de nebun.Binenteles ca poti da join pe un server unde joaca alti romani da e nasol cand vezi ca 3 prieteni sunt intr-o echipa si tu singur printre straini impotriva lor in cealalta echipa.

  16. #1556 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pai party leader-ul poate da foarte frumos back, invite la cei care au "scapat" si rejoin la joc. Nu vad unde-i problema. Sau este greu sa se dea back, ca atunci e alta mancare de peste

  17. #1557 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Stai linistit ca si cu back tot am patito,chiar aseara.Party leader-ul daduse back si pe mine m-a bagat intr-un total alt meci fata de cel care se incarca la inceputlol.Bine am iesit de acolo si am intrat inapoi in party ca i-mi trimisese invite din nou dar am incercat pe ground war sa intram de vreo 5 ori si de fiecare data cate 2-3 se pierdeau pe drum si trebuia sa deie back iara.Pana la urma am intrat in domination ca acolo a mers.

  18. #1558 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Cred ca tine foarte mult de conexiunea fiecaruia. Si pe Live mai face figuri de genul, dar de obicei la cei cu net mai varza (se stiu ei Mika, nu? ).
    Solutia: back de cate ori e nevoie si rejoin.

  19. #1559 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Mai, nu stiu cat de varza mi-e netul,dar am vazut situatii si destul de des in care ne scotea pe toti afara in meniu si zicea "conection tu game hoast lost" deci aia nu cred ca era de la netul meu.Faza e ca la nici un alt joc online ce l-am jucat nu am intalnit atatea probleme ca la asta,deci pe undeva e si de la ei problema.

  20. #1560 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Cred ca tine foarte mult de conexiunea fiecaruia. Si pe Live mai face figuri de genul, dar de obicei la cei cu net mai varza (se stiu ei Mika, nu? ).
    Solutia: back de cate ori e nevoie si rejoin.
    Hai ca Mika se tine bine cu netu lui, Dummy a iesit aseara fara sa vrea cred, i-a picat netu. Nu ai mai vrut sa intrii Grey dupa meci, am mai stat cu Scroom si Kane pana pe la vreo 3 .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 78 of 141 FirstFirst ... 28 68 76 77 78 79 80 88 128 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts