Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 82 of 141 FirstFirst ... 32 72 80 81 82 83 84 92 132 ... LastLast
Results 1,621 to 1,640 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #1621 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Quote Originally Posted by Jacobi View Post
    Model 1887 te-roa-re. Am facut cu el chalengeurile Omoara toata echipa in mai putin de 10 secunde si Ia toate killsteakurile in mai putin de 20 secunde.

    ---------- Post added 17-12-2009 at 09:41 AM ----------

    Armele la care am facut Mastery: M4A1, ACR, Scar-H, M16A4, Barrett 50 Cal., Intervention, Wa2000

    Update in Test now: 1887s Balanced. Public "private" Match fix. Infinite Ammo fix. Prestige Hack on PS3 fix. Texture Hack on PC fix.

    Twitter / Robert Bowling: #MW2 Update in Test now: 1 ...

    Finally..

  2. #1622 SP
    Member Vami's Avatar
    Quote Originally Posted by Jacobi View Post
    Model 1887 te-roa-re. Am facut cu el chalengeurile Omoara toata echipa in mai putin de 10 secunde si Ia toate killsteakurile in mai putin de 20 secunde.

    ---------- Post added 17-12-2009 at 09:41 AM ----------

    Armele la care am facut Mastery: M4A1, ACR, Scar-H, M16A4, Barrett 50 Cal., Intervention, Wa2000
    Pe mine ma oftica challengeul acela cu sa omori prin perete cu FMJ 40 de oameni.

  3. #1623 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Intradevar... Foarte enervant. Cel mai greu a fost la WA2000. 3 Gloante prin perete cu stopping. Cred ca o sa fac si la AK47 (defapt sigur).

  4. #1624 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    ^ cel mai uşor le faci dacă tragi prin geamuri, e tot penetration kill, eu aşa am făcut la ACR

  5. #1625 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by Max View Post
    Update in Test now: 1887s Balanced.
    Adica?

  6. #1626 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    dap, cel mai usor e pe highrise. muulte ferestre. la fel daca vrei Xtended Mags e misto Favela (parca sunt din paie casele alea)

  7. #1627 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Ne strangem asta seara la niste meciuri pe PSN ? Pe la 20 asa....?

  8. #1628 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    +1

  9. #1629 SP
    Member kane86's Avatar
    Tocmai am jucat un Free-For-All (asta aparea la incarcare) pe Rust, 2 echipe a cate 9 oameni, Domination, munitie infinita (nu este o greseala ce am scris mai inainte). Toata lumea tragea cu GL-ul incontinuu (fara incarcare), iar cand venea un AC . A mai jucat cineva asa ceva?

  10. #1630 SP
    Member Imperatore's Avatar
    citeste ce a scris Max mai sus.

  11. #1631 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by kane86 View Post
    Tocmai am jucat un Free-For-All (asta aparea la incarcare) pe Rust, 2 echipe a cate 9 oameni, Domination, munitie infinita (nu este o greseala ce am scris mai inainte). Toata lumea tragea cu GL-ul incontinuu (fara incarcare), iar cand venea un AC . A mai jucat cineva asa ceva?
    Asta am scris si eu mai sus. Numai ca la mine era Demolotion pe Quarry lol

  12. #1632 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by Imperatore View Post
    citeste ce a scris Max mai sus.
    Pai am citit de asta am si postat. Apoi a urmat un FFA (precizez ca eu selectasem Domination) tot intre echipe (puteai sa omori coechipieri sau inamici nu conta) tot 9vs9, tot pe Rust(se pare ca harta asta are ceva probleme sau a fost o coincidenta). A fost un FFA in 18 oameni. Bineinteles ca mureai din spawn, nu am rezistat foarte mult. Ceva se intampla cu jocul asta in ultimele zile (cel putin la mine), la inceput totul era ok.

  13. #1633 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    E un hack de 360. Face lumea server pe privat si apare ca public. Cica trebuie sa iti modez 360ul ca sa mearga. Nu sa il crackuiesti, ci sa bagi nuj ce soft care schimba MW2, asta ziceau pe un forum de MW2.

  14. #1634 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by Wickyz View Post
    E un hack de 360. Face lumea server pe privat si apare ca public. Cica trebuie sa iti modez 360ul ca sa mearga. Nu sa il crackuiesti, ci sa bagi nuj ce soft care schimba MW2, asta ziceau pe un forum de MW2.
    Hai sa fim seriosi...

  15. #1635 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by Wickyz View Post
    E un hack de 360. Face lumea server pe privat si apare ca public. Cica trebuie sa iti modez 360ul ca sa mearga. Nu sa il crackuiesti, ci sa bagi nuj ce soft care schimba MW2, asta ziceau pe un forum de MW2.
    Cati ani ai? Mai crezi inca in Mos Craciun?

  16. #1636 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Cati ani ai? Mai crezi inca in Mos Craciun?
    Dar tu de SPOILER nu ai auzit?

    ---------- Post added 18-12-2009 at 04:44 AM ----------

    MW2 Unlimited Ammo Hack

    Acesta este hackul despre care tot se vorbeste.Tipul face pe putin 40 killstreak cu AC130.

  17. #1637 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Pe foarte putin. Crede-ma. Am jucat ieri si avea cineva de la 11 (AC130) la 88. Dar nu cred ca avea nuke echipat ca nu l-a dat

  18. #1638 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Bugul de munitie infinita se intampla numai pe 360. Da, trebuie o consola hackuita a unui jucator (intra in consola consolei ). Ideea e ca toti jucatorii care intra in party cu userul ala, vor avea aceeasi problema (munitie infinita). Totodata, se intra in private partyuri tot din cauza asta. De aceea se joaca in disperare FFA pe Rust. ceea ce in mod normal nu se intampla in matachmaking.

    La PS3 e un singur bug mai maricel, poti ajunge Prestige 10 foarte usor. Tot printr-un hack de consola.

  19. #1639 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Asta cu prestige ,pe PS3, a fost si la Call of Duty 4 si la 5.

  20. #1640 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    O intrebare:Vi se pare ca se campeaza la greu in jocul asta?Nu stiu de unde au astia rabdare sa astepte...
    Cred ca ma voi apuca sa daram copaci prin padure (vezi ELPRESADOR)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 82 of 141 FirstFirst ... 32 72 80 81 82 83 84 92 132 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts