Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 31 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 610

Thread: Console Games - Donatii

  1. #41 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thx Khan, Darcangel, DeathWings, Taw, muggs, richardm7, GreyhounD, rodarkone, RonanN1 & Crisstine ! Respect !

  2. #42 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    C'mon people, ConsoleGames.ro are nevoie de voi.

  3. #43 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    E criza mai grey ... ce vrei si tu acuma - ideal ar fi sa aveam un target lunar care sa apara pe prima pagina (avem nevoie de xxx EU/am strans xx EU)

  4. #44 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    C'mon people, ConsoleGames.ro are nevoie de voi.
    Nu toti avem card... daca ar aparea optiunea sms ar fi mult mai convenabil

  5. #45 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Trickz cred ca ti-am mai zis (sau am mai zis cuiva) .. la 10 EU donati prin SMS - 8 ajung la operator si 2 la cei pentru care donezi

  6. #46 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Nu toti avem card... daca ar aparea optiunea sms ar fi mult mai convenabil
    subscriu , eu am doar cardul de alocatii si nu merge

    darkone , pai nu poti sa faci o intelegere cu diferiti distribuitori din astai de telefonie mobila , ora... , voda si 8 sa ajunga la forum si 2 la ei ... ?

  7. #47 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Trickz cred ca ti-am mai zis (sau am mai zis cuiva) .. la 10 EU donati prin SMS - 8 ajung la operator si 2 la cei pentru care donezi
    Stiu.. eu vorbeam principial, in cazul in care se merita si pentru voi . De partea noastra ar fi un mare avantaj, se deschide un intreg public tinta: cei care nu au carduri de credit/ debit

  8. #48 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Trickz cred ca ti-am mai zis (sau am mai zis cuiva) .. la 10 EU donati prin SMS - 8 ajung la operator si 2 la cei pentru care donezi
    not true ! am gasit operator cu comision the other way around

  9. #49 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thx again RonanN1 !

  10. #50 SP
    Member DraZziW's Avatar
    Am un Mastercard BT MONDO si nu pot sa imi alimentez paypal-ul, cand dau sa confirme cardul imi apare asta: "We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card." Aveti vreo idee de ce apare? Ce pot sa gresesc? :-s

  11. #51 SP
    Member richardm27's Avatar
    Nu gresesti nimic, pur si simplu nu este acceptat de Paypal, am patit-o si eu !

  12. #52 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Respect Konsolar si shorinnn !

  13. #53 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cu aceasta ocazie ii avertizez pe cei care se "joaca" la sistemul de Donatii ca pentru noi acesta este un lucru foarte serios. Prin urmare, celor care spera ca daca tot apasa "Donate 1000 EUR" se va intampla ceva... le transmit ca s-ar putea sa aiba neplacuta surpriza de a nu mai putea intra vreodata pe acest site. Am activat sistemul de donatii la rugamintea prietenilor si echipei CG, ca o alternativa care sa tina in viata site-ul, dar asta nu inseamna ca se accepta orice. Multumesc anticipat !

  14. #54 SP
    Admin MonkY's Avatar
    RonanN1: third donation ! Wohooooo ! Thx in numele CG ! Pacat insa ca nu te putem clona

    Zaktan, sPiKeY: daca va mai scapa degetul pe donatiile de 1000 EUR... vedeti sa nu-mi scape si mie degetul pe butonul de ban...

  15. #55 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Zaktan, sPiKeY: daca va mai scapa degetul pe donatiile de 1000 EUR... vedeti sa nu-mi scape si mie degetul pe butonul de ban...
    Nu am dat 1000 de Euro,am dat doar 10,si dupa acea am realizat ca nu mai am bani pe card

  16. #56 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Da, si suma aia a bagat-o Zana Maseluta.

  17. #57 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Da, si suma aia a bagat-o Zana Maseluta.
    Posibil ca oi fi apasat doar sa vad ce si cum,etc..
    Dar jur ca nu fac chestii de astea

  18. #58 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Today thanks goes to felixxx !

  19. #59 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Respect DUMYMIX !

  20. #60 SP
    Junior Member kriegsmarine's Avatar
    Deci pana la urma, singura modalitate de a dona, pana in prezent, este cea prin Pay-Pal sa inteleg, nu? Eu din pacate nu am un card valabil pentru a ma putea inregistra pentru Pay-Pal insa exista si alte modalitati de a dona direct, ca sa spun asa? Adica sa ma intalnesc cu userul X sau Y(dintre cei care sunt administratorii forumului, de exemplu) si sa ii dau direct o anumita suma de bani...Stiu ca poate lumea se fereste in general de acest tip de donatii(directe) dar este si vorba de incredere aici, inainte de toate.
    Multumesc si astept un raspuns/opinii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 31 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. If console games would be pr0n... By MonkY in forum Console Club
    Replies: 13 Last Post: 01-07-2011, 00:52
  2. Console Fighting Games By MonkY in forum Console Club
    Replies: 13 Last Post: 22-01-2009, 19:06
  3. Primul post pe Console Games... By MonkY in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 03-08-2008, 23:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts