Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 31 FirstFirst ... 21 29 30 31
Results 601 to 610 of 610

Thread: Console Games - Donatii

  1. #601 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thanks LucKos. Respect!

  2. #602 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    No worries. Sper să menținem comunitatea în viață în continuare - cu un efort de echipă. Dc fiecare ar dona 10E pe an. Nu s-ar fi ajuns aici...
    O mână de oameni susțin proiectul financiar, dar foarte mulți beneficiază și atât...

    Sper să nu ajungem grup de facebook. Ar fi chiar trist

  3. #603 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu am vrut sa donez si mi s-a zis sa nu o mai fac, pentru ca nu mai rezista comunitatea. Pana la urma mai are sau nu rost sa donam?

  4. #604 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Dacă ne mobilizam are rost. 100 de insi dc își iau premium aia e. 100 din câte mii de membri?

  5. #605 SP
    Admin MonkY's Avatar
    razvanrazy: daca ne uitam la cum merg lucrurile, da... poti spune ca sunt sanse foarte mari sa nu reziste. Cat despre donatii, nu este nimeni obligat... dar pe de alta parte nici nu am oprit sistemul de donatii. Cine doreste, poate sa doneze si 10.000 EUR, nu cred ca avem limita

    LucKos: de cate ori am pus si eu oare aceeasi intrebare... mai ales ca suntem intr-o comunitate de gameri, unde... vorba aceea, 20 de euro am dat pe ultimul DLC, care a mai fost si foarte prost. Dar, asta e situatia... Momentan cred ca mai avem platite 2 luni or so.

  6. #606 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Eu propun ca forumurile de interes: alea in care întreabă lumea de TVuri de mii bune de RONi, alea de jocuri cu preturi bune, cele de decizii, sfaturi, bazar (toti care vor să posteze, inclusiv cumpărătorii care își arată interesul) să fie contra cost - ceva modic - 5 EUR pe an. Eu zic că "revergoram" forumul.

  7. #607 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    @MonkY, te-am intrebat atunci care este IBAN-u ca sa virez si mi-ai zis ca nu mai are rost.
    O fac cu mare drag, pentru ca in continuare intru zilnic. Dar cand mi-ai zis, mi-ai taiat elanul

    Ne auzim la salariu

  8. #608 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Acum sunt 33 de membri logati simultan. Chiar nu vad de ce un host shared super ieftin nu ar fi suficient pentru un forum mic. Ma rog, am mai zis, dar poate suntem prea elitisti pentru o solutie de buget.

    Primul result pe google https://www.a2hosting.com/vbulletin-hosting

  9. #609 SP
    Admin MonkY's Avatar
    razvanrazy: si mie mi-au taiat altii elanul.
    Espiritus: am purtat discutia asta de prea multe ori... daca nici pana acum nu ai inteles, nu am cum sa te ajut.

    Later edit: Best wishes goes to LucKos, PumaS, keanustar & mitnic!
    4 donatii in aceeasi zi! Must be Christmas!
    Respect!

  10. #610 SP
    Junior Member Ultranativ's Avatar
    Astept sa imi pot accesa bursa pana la finalul saptamanii si pun si eu 20 EUR

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 31 FirstFirst ... 21 29 30 31

Similar Threads

  1. If console games would be pr0n... By MonkY in forum Console Club
    Replies: 13 Last Post: 01-07-2011, 00:52
  2. Console Fighting Games By MonkY in forum Console Club
    Replies: 13 Last Post: 22-01-2009, 19:06
  3. Primul post pe Console Games... By MonkY in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 03-08-2008, 23:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts