Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 31 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 81 to 100 of 610

Thread: Console Games - Donatii

  1. #81 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Solozaur: Multumim pentru suport. Respect !
    Zaice si mihaikid: "multumim" si voua. Aveti un mic warning pentru cele 2000 de EUR pe care ati incercat sa le donati... Apreciem "gestul". Inteleg ca pentru unii e o distractie ce se intampla aici. Pentru altii insa e pasiune, munca, e un loc special, de care nu ne batem joc. O zi buna !
    Zaice sincer nu parea genul care sa faca asa ceva, dar pentru astfel de "glumeti" there's only one way....
    Attached Images Attached Images banhammer2.jpg

  2. #82 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sa fiu sincer, nu ma deranjeaza atat de mult faptul ca trebuie sa ma chinui sa le sterg incercarile din baza de date, cat gestul in sine. Stiu, a fost fun o data, de doua ori... dar nu vreau sa-mi fac un obicei

    huber: multumim pentru suport. Sper sa se intoarca la tine inzecit

    Hai ca am reusit sa strangem 10%

  3. #83 SP
    Senior Member huber's Avatar
    mersi man , a fost placerea mea si promit ca nu e ultima dar e criza peste tot

  4. #84 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    MonkY ultima donatie desi am facut-o eu, este de fapt meritul lui DonAdryan pentru ca in contul donatiei am rezolvat o datorie

  5. #85 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    MonkY ultima donatie desi am facut-o eu, este de fapt meritul lui DonAdryan pentru ca in contul donatiei am rezolvat o datorie
    Vaaai, ce combinatii... stai sa vad cum dreg situatia, ca ti-au intrat tie punctele. Oricum respect to both of you

  6. #86 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    El n-are paypal asa ca m-am pus eu la inaintare.
    Cred c-ar trebui sa-mi fac anunt la Publicitate: fac donatii in numele vostru!

  7. #87 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    El n-are paypal asa ca m-am pus eu la inaintare.
    Cred c-ar trebui sa-mi fac anunt la Publicitate: fac donatii in numele vostru!
    Gata. Solved. Pai, de-aia am facut si cont bancar pentru cei care nu au PayPal, nu ?

  8. #88 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Gata. Solved. Pai, de-aia am facut si cont bancar pentru cei care nu au PayPal, nu ?
    Imi cer scuze, nu am mai urmarit thread-ul, si nu am observat ca exista si cont!
    Anyway, 10x Khan pentru ajutor!

  9. #89 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thx goes this time to... L0G1X !

  10. #90 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Merci de suport Snake. Punctele vin imediat

  11. #91 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thx SisterRay !

    ---------- Post added at 11:52 PM ---------- Previous post was at 08:42 PM ----------

    Diabolik - respect !

  12. #92 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Studentul, thx a lot !

  13. #93 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    man totusi acel script cu cat ar trebui sa se adune ar fi foarte bine venit si pus la vedere. cu siguranta va stimula pt ca altfel este foarte clar pt toata lumea ca nu se va mai putea merge mai departe.

    cheers

  14. #94 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am activat si bara de goal, insa sincer va spun ca nu-mi place. In plus, se activeaza pentru toate forumurile. Eu am incercat sa fac site-ul cat mai compact, ergonomic... Asta este, daca nu se vrea sa se continue, nu putem continua impotriva vointei celorlalti. In plus, sa fim seriosi... nu poti dona pentru ca nu ai bara de goal ammount ?

    P.S. Asta este exact ca la partea cu "MonkY, nu avem PayPal, poti face un cont ca sa donam acolo ?". Si dupa ce m-am agitat sa-l fac, n-a donat nimeni (pardon, o singura persoana). Acum se vrea bara de goal ammount, data viitoare se vrea pus pe homepage, si tot asa... Motive, motive... Cine vrea doneaza, ci nu - nu ! Nu suntem genul de comunitate sa ne plangem. Facem ce putem cu ce avem...
    Attached Images Attached Images 2009-05-19_204356.png

  15. #95 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    MonkY,eu am promis,imi cer scuze ca inca nu am reusit dar chiar m-a lovit criza acum,nu mai am luat niciun joc in ultima perioada...primi bani sunt pt. CG si sper sa reusiti sa platiti hostul.Voi dona eu si k1du cand strangem banii

  16. #96 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Stai linistit... daca se poate bine, daca nu, iarasi bine. Ne urmam destinul

    trickz, respect man ! Thx for your help...

  17. #97 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thanks for the support BoDoPSX

  18. #98 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hopa sus (ca se apropie deadline-ul)

  19. #99 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thanks a lot/again RonanN1 !

  20. #100 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Urmatorul donator primeste un cod pentru Battlefield Heroes Beta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 31 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. If console games would be pr0n... By MonkY in forum Console Club
    Replies: 13 Last Post: 01-07-2011, 00:52
  2. Console Fighting Games By MonkY in forum Console Club
    Replies: 13 Last Post: 22-01-2009, 19:06
  3. Primul post pe Console Games... By MonkY in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 03-08-2008, 23:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts