Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 47 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 ... LastLast
Results 401 to 420 of 926

Thread: Watch Dogs

  1. #401 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Deja a iesit si primul review...

    Watch Dogs Review: Not Quite The Hacker We Hoped

    Nu stiu daca e pe bune sau nu.

  2. #402 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Deja e hammered in draci site-ul ala... Pana si CDN-ul e down

    Din cate am apucat sa citesc printr-un cache al paginii: "The visual fidelity is definitely not on point to E3 2012 – without big explosions which make sense – and the daytime looks bland and equivalent to Grand Theft Auto V (a last generation title which was highly optimized)." - l-au jucat pe Xbox One...

    Update: am reusit sa vad filmuletul (in reluare)... vai cum arata cand ploua

  3. #403 SP
    Member Buyk's Avatar
    Intr-adevar arata bine cand ploua dar ziua... nu asa de ok, banuiesc ca si apusul este demential.

    Am citit o parte din articolul ala care ma iritat.

    One huge caveat/punishment Ubisoft implemented is when you do turn off the Online Option, all your skills accumulated are reset to zero. You read that right. They all get reset to zero.

    Read more: http://wccftech.com/review/watch-dog...#ixzz320NUrKun

  4. #404 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Graphicss Comparison: E3 2012 Gameplay Vs. March 2014 Gameplay.


  5. #405 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asta nu-mi place si ma cam sperie...

    One huge caveat/punishment Ubisoft implemented is when you do turn off the Online Option, all your skills accumulated are reset to zero. You read that right. They all get reset to zero.

  6. #406 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Serios acum... Ce Online Option cand jocul nici macar nu e lansat? Cine stie ce beta version or juca oamenii aia (daca o fi si beta)...

  7. #407 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Imi place ca au pastrat ploaia cu incetinitorul. Sunt curios daca o sa fie la fel si pe current gen, sau doar X1/PS4/PC vor avea asta.


  8. #408 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Imi place ca au pastrat ploaia cu incetinitorul. Sunt curios daca o sa fie la fel si pe current gen, sau doar X1/PS4/PC vor avea asta.
    PS4/X1 sunt deja current gen.

  9. #409 SP
    Member Buyk's Avatar
    Hai ca imi place cum arata, m-a convins ca merita luat in format digital (de pastrat )

  10. #410 SP
    Member Kratos's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Yeah, am făcut pre-order pe PS4, glumesc, pe PC, dar păcat că variantele retail nu sunt steamworks. L-am luat până la urmă direct de pe Steam, dar în final tot îți bagă Uplay-ul pe gât. F*cken Ubisoft..
    Hazer esti cumva genul acela de masochist care se duce pe forumurile Android si le spune ce super telefon Apple si-a luat? Sau pe forumurile Audi si se lauda cu VW-ul? Intreb in ideea ca poate nu ti-ai dat seama inca de faptul ca aici suntem pe Console Club si nu PC bullsh*t. Prin urmare nu cred ca-i pasa cuiva ca ti-a bagat tie Ubisoft Uplay pe langa Steam si alte 50 de servicii bine meritate pe super calculatorul tau. Asa ca tine pentru tine te rugam 'glumele' sau posteaza linistit pe aria de PC unde cam bate vantul.

  11. #411 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Imi pare rau sa te dezamagesc, dar Audi apartine Volkswagen scuze de offtopic, dar nu ma puteam abtine

  12. #412 SP
    Member Kratos's Avatar
    Audi e acelasi lucru cu VW la fel cum si o consola poti spune ca e de fapt un PC. De fapt sunt mere si pere

    Ideea era alta si cred ca ai inteles-o. A inceput CG-ul sa se mareasca, ocazie cu care au inceput sa vina haterii de pe celalalt forum aici si sa mai arunce cate o mica bomba. Eu unul ma astept ca macar pe arie de Console sa nu dau de trolli care sa-mi explice cat de tare e PC-ul lor si ce fraieri sunt eu ca imi iau varianta de console. Daca vroiam asta, postam dincolo si rezolvam problema.

    Si pentru a reveni on-topic: Watch Dogs: PS4 Vs Xbox One Night Time Graphics Comparison

  13. #413 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Comparaţia ta ar fi mai degrabă: Ce preferi Mercedes sau VW ? Numai că în cazul asta Mercedes-ul ar fi mai ieftin, cred că asta voia să spună, nu că este troll.

  14. #414 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Revenim si noi la topic? Avem arie separata pentru auto unde puteti dezbate daca Audi e VW sau nu. Merci.

  15. #415 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  16. #416 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    All PAID* reviews will emerge at release.

  17. #417 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    aparent au deschis Altex si in Brazilia




    ---------- Post added 21-05-2014 at 11:57 ----------


  18. #418 SP
    Junior Member drakdivin's Avatar
    Intereseaza pe cineva acesta comanda ?
    Watch Dogs - DEDSEC Edition PS4

    JOCPS4WATCHDGDE 319,90 lei
    Comandat: 1
    319,90 lei Eu vreau sa renunt la ea . Voi fi plecat ceva timp de la sfarsit de luna . Voi verifica pe seara raspunsul . Pentru contact 0765646174

  19. #419 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  20. #420 SP
    Senior Member Zero's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 47 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 ... LastLast

Similar Threads

  1. Coperta Watch Dogs By CatalinTwist3R in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 26-06-2014, 21:05
  2. Watch Dogs - PC By MonkY in forum Jocuri PC
    Replies: 64 Last Post: 21-06-2014, 06:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts