Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 145 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 98 ... LastLast
Results 941 to 960 of 2881

Thread: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #941 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar


    + Splinter Cell: Blacklist.

    Un joc de stealth foarte bun care nu trebuie ratat + un multiplayer distractiv, deja sunt pe al treilea play just for fun.
    Attached Images Attached Images 1lf07711.png

  2. #942 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    M-am gandit sa pun si eu mica mea colectie de platine. Are ea timp sa creasca, incet, incet.

    Acum imi omor degetele cu Mirror's Edge, dar nu cred ca am mai pus mana pe un joc asa de greu de ani buni...

  3. #943 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    daca faci 100% la Mirror`s Edge te adaug la prieteni...

  4. #944 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Mirror's Edge numai e o platina asa grea , sunt n videos de ceva timp care te ajuta enorm.Acum 2-3 ani era mai grea platinaAsta nu inseamna ca nu este o proud plat , dar mult mai usoaraAm sa o fac si eu cand EA va reduce dlc-ul

    OEE grats pentru Blacklist , a facut platina si un amic care mi-a spus ca perfectionist diff. nu e asa de grea si a fost dezamagit ca jocul nu a fost mai greu...A spus totusi ca e un joc superb si foarte fun , sp si mpBtw ai facut dlc-ul la Infinite?Daca nu astept sa schimbi

  5. #945 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    daca faci 100% la Mirror`s Edge te adaug la prieteni...
    Daca asta e o conditie obligatorie pentru a intra pe lista ta de prieteni inseamna ca ai o lista scurta.

    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Mirror's Edge numai e o platina asa grea , sunt n videos de ceva timp care te ajuta enorm.Acum 2-3 ani era mai grea platinaAsta nu inseamna ca nu este o proud plat , dar mult mai usoaraAm sa o fac si eu cand EA va reduce dlc-ul
    Platina e "aproximativ" usoara. Dar sa obtii 100% e alta mancare de peste. Trofeul "Superstar" e belea.

  6. #946 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by cristi-dinu View Post
    Platina e "aproximativ" usoara. Dar sa obtii 100% e alta mancare de peste. Trofeul "Superstar" e belea.
    Chiar daca time trials sunt mai grele, in adevaratul sens al cuvantului, decat speedruns pentru capitole, as prefera sa fac 90 de stele decat sa mai trec prin chapter 9. Daca gresesti la un time trial, pierzi maxim un minut. Daca gresesti la un speedrun, iti va lua 6-7 minute sa ajungi din nou acolo.

    Cred ca jocul in sine e dificil pentru ca e intr-un stil unic, nimic mai mult. Cu un shooter, de exemplu, toata lumea se descurca, tocmai pentru ca a mai jucat altele inainte si sunt asemanatoare, chiar daca nu indentice.

  7. #947 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by cristi-dinu View Post
    Daca asta e o conditie obligatorie pentru a intra pe lista ta de prieteni inseamna ca ai o lista scurta.
    Nu e obligatorie, dar intr-adevar pe xbox sunt mult mai selectiv la adaugarea prietenilor( nu adaug pe nimeni care nu se recomanda, sau care are in lista doar FIFA, CoD, Battlefield si GTA). Pe PS3 adaug pe oricine imi cere prietenia...

  8. #948 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    cristi-dinu good one cu Kragod hahaAm sa vad si eu care e treaba cu Mirror's Edge la anul , daca astia de la EA se gandesc sa faca o reducere la dlc...

  9. #949 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  10. #950 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Bv Ronan.

    Ce ribbon ti s-a parut cel mai dificil?

  11. #951 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Ce ribbon ti s-a parut cel mai dificil?
    Defeat two enemies with a possessed rocket turret

    ...crima si pedeapsa sa vezi tu cum parca in ciuda nu veneau

  12. #952 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Eu i-am tras pe toti de pe barca cu undertow, si am asteptat, i-a omorat imediat, cred ca am avut noroc.

  13. #953 SP
    Senior Member kragod's Avatar


    Update:

    Dead Space 3 1250/1250

  14. #954 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Platina la Mirror's Edge + prietenia lui Kragod. Nu am xbox, dar ma voi multumi cu adaugarea ta in lista de pe forum.

  15. #955 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Grats manBe proudCe a fost mai greu la el btw?

  16. #956 SP
    Member sahara's Avatar
    Skyrim 1550/1550

    In sfarsit!

  17. #957 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Singurul lucru care mi s-a parut cu adevarat greu, pana la urma, a fost speedrun pentru fiecare capitol al jocului... In mare parte pentru ca trebuie sa inveti 10 minute de nivel pe de rost si sa il treci fara sa mori deloc. Am stat 3 ore sa-l rezolv pe ultimul.

  18. #958 SP
    Member b615dub's Avatar
    Far Cry 3 (2/10) - 100%, foarte misto jocul din pacate cam prea multe buguri in MP care devin enervante. Povestea chiar mi-a placut, mai ales antagonistul era Insane dar intr-un mod amuzant.



    1lb6376a.png

  19. #959 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar


    + Dragon's Crown.

    Dragut jocul, trofeele enervante.
    Attached Images Attached Images 1l84a87b.png

  20. #960 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar


    + Uncharted 1 - 100%

    Dupa nu stiu cat timp am zis sa termin jocul si pe Hard (iar...).
    Attached Images Attached Images 1l3abb56.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 145 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 98 ... LastLast

Similar Threads

  1. Trophy Boosting By k1du in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 541 Last Post: 16-06-2015, 09:56
  2. 100% Completionists Thread (PC) By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 31-07-2013, 02:27
  3. Trophy By killlemalll3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 464 Last Post: 12-06-2013, 23:38
  4. Ajutor MC: L.A Trophy By morea2love in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 06-01-2010, 22:13
  5. Far Cry 2 Achivements By GeOKeR in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 17-09-2008, 14:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts