Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 145 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 ... LastLast
Results 1,801 to 1,820 of 2881

Thread: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #1801 SP
    Junior Member Cristache CdinT's Avatar
    imageuploadedbytapatalk1426155541.823399.jpg

    Battlefield 4 a fost cel mai dificil...
    Si acum ma lupt din greu cu cele 168 de campionate din Forza Horizon 2, probabil 3 luni il termin si p-asta!!

  2. #1802 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar


    + The Evil Within - The Assignment DLC (PS3) - 2/10 - 100% [P] - Cel mai bun DLC imo dupa Left Behind, modul stealth este foarte misto. Collectibles au puzzleuri dinamice, trebuie sa cauti coduri, patternuri ca sa deschizi "seif"-urile (familiar face huh). Kurayami mode nu e greu, dar bezna totala e un pic enervant. Recomand cu caldura.

    Attached Images Attached Images kurayami.png imag0364.jpg

  3. #1803 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    GG bromigo , job well done Abia astept sa joc si eu

  4. #1804 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ce site ii ala? ca vreau sa-mi fac si eu cont ^_^ sa le am in lista.

  5. #1805 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Gata si cu FC4: Valley of the Yetis. Si inapoi la 100% cu Far Cry. Foarte usor de luat cele 7 trofee (1/10). L-am facut de doua ori in 24 de ore. Fun, fun, fun


  6. #1806 SP
    Member solaru's Avatar
    TrueAchievements - Xbox Achievement Tracking si exista si varianta cu trofee pt PS.

  7. #1807 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar


    + The Order: 1886 - {P} 100% - Un joc superb, foarte underrated, iar ca bonus trofeele sunt foarte usoare.
    + Dying Light - {P} 100% - It's like Dead Island except it doesn't suck. Joc foarte distractiv, mai ales in co-op. Dar in schimb trofeele sunt infernale, nu pt ca ar fi grele dar o groaza sunt buguite si sunt pline forumurile de plangeri...

    EDIT: + FC4: Valley of the Yetis - Simpatic DLC-ul, chiar ofera o continuare valida si leaga povestea lui Yalung.
    Attached Images Attached Images 20150225000940.jpg 20150313171928.jpg 20150314001845.jpg

  8. #1808 SP
    Junior Member Cristache CdinT's Avatar
    Atentie mare la inscrierea pe TrueAchievements... Pentru ca provoaca dependenta!
    Au si o aplicatie free pentru consola.

  9. #1809 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by solaru View Post
    TrueAchievements - Xbox Achievement Tracking si exista si varianta cu trofee pt PS.
    Ah ei? Meh. Mie mi-au dat ban (sau ceva de genu acum ~ 4 ani - mereu apar cu 0) pt. ca am folosit un glitch in Dead Island ca sa imi multiplic/clonez 5 arme

  10. #1810 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    lol

  11. #1811 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar



    30. Far Cry 3 100% [P] (3/10) Multi au zis ca FC4 e doar o copie dupa FC3. Mie mi s-a parut 4 o varianta mult imbunatatita a lui 3. Totusi si asta destul de fun de jucat, si usor de platinat overall. Doar putin mai mult CO-OP.


    PS: AM mai terminat si platinat si FC4 inca o data (de data asta pe contul de RO). Plus Valley of the Yetis de doua ori intr-o zi. Jocul ala chiar e distractiv.






  12. #1812 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar


    + Infamous: First Light - {P} 100% - dupa ce am jucat si First Light sper din tot sufletul sa mai scoata cate un joc si pentru celelalte side-charters din Second Son.
    Attached Images Attached Images 20150315202703.jpg

  13. #1813 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar


    + Shake Spears! (PS3/PSV) - 1/10 - 100% - L-am jucat foarte mult pe iOS, nu e greu doar ia ceva timp.
    + Grand Theft Auto V - Grand Theft Auto Online: Heists DLC (PS3) - 6/10 - 100% [P] - Ce porcarie de DLC. Nu doar ca au bagat trofee, dupa cum stim, celor de la R* Games le plac trofeele MP tampite. Un trofeu aiurea e sa cheltui 8 milioane de $ pe masini necesare Heist-uriilor...am avut noroc ca putem cumpara masini si revinde si asa nu trebuie sa avem 8 milioane pe cont. Ultimul trofeu tampit e 25 platinum medals, si acolo cerinta sa se termine cu aceeasi echipa, fara ca cineva sa moare 1x, toate cele 5 Heist in aceeasi sesiune (gen AWP in GTA IV)...cu randoms nicio sansa sa faceti trofeele, trebuie o echipa buna si coordonata.
    + DRIVECLUB™ - Ingnition DLC (PS4) - 4/10 - 53% [P] - Unele curse sunt nasoale. Lykan Hot Lap, Renault Twin Run si X-Bow Rally.
    + LittleBigPlanet™2 (PS3) - 5/10 - 100% [P] - Sunt mare fan LittleBigPlanet, primul si al treilea a fost mult mai fun, insa si LBP2 e bunicel.

    Attached Images Attached Images shake.png gta-heists-dlc.png dc-ingnition.png lbp2.png

  14. #1814 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar


    + Grim Fandango Remastered (PS4/PSV) - 1/10 - 100% [P] - Un joc foarte placut, cu story exceptional si glume care mi-au placut foarte mult.

    Attached Images Attached Images grim.png grim-fandango.jpg

  15. #1815 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Update:

  16. #1816 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Fix pentru trofeul buguit la Hotline Miami 2 :

    A box full of sharp objects - trophy fix! - PlaystationTrophies.org

    ^^^Testat de mine, functioneaza.

  17. #1817 SP
    Junior Member Cristache CdinT's Avatar
    Mda, sint stricti, au in regulament ce considera ei cheating (de ex. Boostingul nu e nici folosirea unor glitchuri existente in joc).

  18. #1818 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar


    + Hotline Miami 2: Wrong Number (PS4/PS3/PSV) - 7.5 - 100% [P] - Genial jocul, absolut genial. Soundtrack de exceptie, mult mai greu fata de primul, si misiuni care dau batai de cap. Glitchul cu folosirea tuturor armelor se poate remedia prin stergerea salvarii si a jucarii de tot offline si a dezactivarii optiunii cross-save, care este si cauza glitchului trofeului. 50k de kills se pot farmui in capitolul 17.

    Kill farming :

    Genocide Trophy: Fastest Method Yet (24k/Hour) - PlaystationTrophies.org

    Attached Images Attached Images hm2.png hotliemiami2.jpg

  19. #1819 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar


    #24. NBA Live 15 - 100% [P] (7/10)

    Attached Images Attached Images 1le592bf.png

  20. #1820 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    UPDATE:


    #104+RAGE - 100%[P] (5/10) - One Big , Crazy Awesome Shooter Un joc foarte bun , in o lume post apocaliptica.Story foarte bun , in afara de finalul dezamagitor si faptul ca caracterul tau este mut...Mare minus pentru mine asta...Totusi faptul ca ai masini gen mad max , preferatea mea fiind ultima monarch upgradata ca un tank cu minigun , rachete si plasma canon Semi open world un lucru foarte bun si lvl design superb.Jocurile de noroc foarte fun si modalitate foarte buna sa faci bani Varietate foarte buna de arme , turete , robotei si rc bomb cars fac jocul sa fie si mai bun Cursele foarte fun , desi rally points cam annoying ... Subway town a fost foarte cool facut si misiunile au fost mai bune acolo Mie mi-a placut foarte mult mutant bash tv unde ai 4-5 camere cu inamici si foarte misto facuta varietatea acolo Dlc a fost bun si iti ofera posibilitatea sa faci free roam dupa ce termini jocul , dar urasc trofee cu diff mai mare puse in dlc.Mersi lui @JeNeI pentru guides pentru ultra nightmare Un joc foarte bun , dar din pacate cum am spus finalul lasa de dorit , mai ales ca primesti o arma cool si te astepti la un boss gen DooM 3 ... Ma bucur ca l-am jucat pana la urma.Recomand.

    Attached Images Attached Images 1l8d7097.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 145 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 ... LastLast

Similar Threads

  1. Trophy Boosting By k1du in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 541 Last Post: 16-06-2015, 09:56
  2. 100% Completionists Thread (PC) By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 31-07-2013, 02:27
  3. Trophy By killlemalll3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 464 Last Post: 12-06-2013, 23:38
  4. Ajutor MC: L.A Trophy By morea2love in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 06-01-2010, 22:13
  5. Far Cry 2 Achivements By GeOKeR in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 17-09-2008, 14:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts