Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 75 of 75

Thread: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3

  1. #61 SP
    Member Florix09's Avatar
    Quote Originally Posted by GrimmjowNo6 View Post
    e foarte misto facut jocul mi-a luat vreo 12 ore in total sa il termin.povestea e foarte detaliata,cu cutscenes aproape la fel de lungi ca-n metal gear 4 iar bataliile principale sunt foarte spectaculoase.e un joc destul de greu.am stat vreo 30 de min numai la ultima batalie ca nu faceam fata la toti aia.partea proasta e ca nu au inclus ca personaje the 7 swordsmen,si nici cei 4 kage.dezamagitor avand in vedere ca erau deja modelati si aveau si miscarile facute....era mai mult decat simplu sa ii bage in meniul de selectare...care face rost de joc sa-mi dea add poate facem un meci online
    cum pnm ai facut tu rost de el ca apare pe 8 in europa.. ma rog. am sa il am si eu vineri . daca vrei sa luptam sami zici

  2. #62 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    jucam jucam.pacat ca nu au revenit la teleportarile din storm 2.e enervant cu 4.care le foloseste primu practic a pierdut meciu,s-a cam dus naibii online-u.e mai naspa cu spamu ca inainte.mai nou se practica triunghi+o pana ramai fara teleportari si dupa triunghi+x combo pana mori.iar awakeningurile nu prea mai ajuta cu nimic.daca n-ai teleportari nu mai poti nici sa misti

  3. #63 SP
    Member Florix09's Avatar
    Quote Originally Posted by GrimmjowNo6 View Post
    jucam jucam.pacat ca nu au revenit la teleportarile din storm 2.e enervant cu 4.care le foloseste primu practic a pierdut meciu,s-a cam dus naibii online-u.e mai naspa cu spamu ca inainte.mai nou se practica triunghi+o pana ramai fara teleportari si dupa triunghi+x combo pana mori.iar awakeningurile nu prea mai ajuta cu nimic.daca n-ai teleportari nu mai poti nici sa misti
    nu prea am inteles in ce limba ai vorbit.. si nici nu mi-ai raspuns la intrebarea pe care am sa ti-o mai adresez din nou. de unde ai tu jocul la ora asta ?

  4. #64 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Florix09 View Post
    nu prea am inteles in ce limba ai vorbit.. si nici nu mi-ai raspuns la intrebarea pe care am sa ti-o mai adresez din nou. de unde ai tu jocul la ora asta ?
    Probabil se refera la UNSG,nu la UNS 3.

  5. #65 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Se refera sa substitution jutsu,ca acum il poti activa de 4 ori si dupa aceea astepti sa se reincarce.Pe el il nemultumeste acest cooldown deoarece in lupta online cine ramane fara ele a pierdut meciul. In UNSG 2 aveai substitutionu infinit,asta daca prindeai momentul potrivit.Si cu acele combouri se refera ca lumea foloseste ninjutsu ( + sau + ) ca sa ramai fara subtitution. Sper ca ai inteles acum .

  6. #66 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Spam era si in UNS2, ideea e sa gasesti jucatori cu care se te bati ca lumea si sa stii cand sa te folosesti de alea 4 substitution-uri. Mie mi se pare mai strategic asa

  7. #67 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    e mai strategic daca ai cu cine sa joci.dar daca joci cu oricine pe ranking e mai greu sa te feresti de spam fara teleportari.singurul noroc este ca acum se consuma ceva mai repede chakra si mai ai timp sa respiri dupa o repriza de spam.e tare in schimb modul de turnament.ai diferite conditii care se aleg aleatoriu cate 2 la fiecare runda si face jocu mai distractiv.eu am nimerit un meci in care aveam ambii jucatori awakening de la inceput ca o prima conditie.a doua conditie era sa pierdem viata cand ne incarcam chakra.e destul de fun modul,dar poate fi si frustrant uneori.au nimerit unii niste conditii.....no substitutions si guard break

  8. #68 SP
    Member Florix09's Avatar
    frateeee... sa imi zica si mie cnv dc puii mei nu am si codul pt cele 5 costume care trebuia sa fie.in pachet.. il am doar pe goku.. mentionez ca e luat de la altex. plus ca ei miau zis ca o sa aiba dlc ul 5 costumes includes naruto samurai.. si nu am decat cu goku.. vai . nu mai pot. de ceee :??
    ma poate ajuta cnv cu un cod ? ma refer daca doreste sa faca cnv share la cod... as fi recunoscator. imi doresc mult tare acele costume..

  9. #69 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    De ce nu suni sau te duci la ei sa ii intrebi unde e codul pentru toate costumele ?

  10. #70 SP
    Member Florix09's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    De ce nu suni sau te duci la ei sa ii intrebi unde e codul pentru toate costumele ?
    le-am dat deja email... sper ca o sa ma rezolve.. daca nu ma supar urat de tot pe ei..

  11. #71 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    sa-mi zici si mie cand ai chef de un joc

  12. #72 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 - IGN Review


  13. #73 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    https://www.facebook.com/photo.php?v=10200308478173490 meci de la otaku.got spammed my deidara

  14. #74 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    mi-am luat si eu Naruto Shippuden Ultimate ninja storm 3..daca doriti sa jucam multiplayer PSN:malpraxis06

    ---------- Post added 31-05-2013 at 11:22 PM ----------

    cum naiba se presupune ca ar trebui sa castig in multiplayer avand in vedere ca astia ma bat flawless?

  15. #75 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Naruto: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. Replies: 2 Last Post: 22-07-2012, 11:17
  2. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 By Xcessive in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 3 Last Post: 29-10-2010, 20:17

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts