Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 18 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 201 to 220 of 356

Thread: Dragon Age: Inquisition

  1. #201 SP
    Banned asperas's Avatar
    Blackwall Hinterlands, Iron Bull Storm Coast..

  2. #202 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Nu ma asteptam la prea multe de la jocul asta, dar m-a luat prin surprindere si chiar cred ca e cel mai bun joc de anul asta. Ma asteptam sa joc cu un party fix dar personajele sunt atat de bine scrise incat sunt curios sa joc si sa dialoghez cu toti. Chiar daca combat-ul nu e dragons dogma, iar open world-ul nu e f. dinamic, jocul m-a captivat total. Recomand cu usurinta.

  3. #203 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    apare pe undeva scris timpul de joc?
    e o curiozitate personala... tot vad ba pe unii ba pe altii cu fraze de genul: "am jucat 48h... sunt la x procent din joc" ...
    nu prea stau cu cronometrul langa mine... asa ca habar n-am cat timp trece... mai ales asa precis.

  4. #204 SP
    Member Kupy's Avatar
    La salvările de la joc îți arată. Dă-i Load Game de curiozitate și o sa vezi.

  5. #205 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    ah, atunci se explica... nu am bagat decat 2h... nu am ajuns sa ii si dau un load.

    thx.

  6. #206 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Sunt si eu curios sa aud pareri legate de storytelling si companions in mod special. Eu am trecut de primul act al jocului si pana acum Solas, Blackwall si Iron Bull sunt echipa mea dar toti sunt interesanti, mai putin Dorian si Vivienne.

  7. #207 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu s-a plans nimeni de cutscenes. Sau doare mie imi merg greu? Am un fps foarte mic in cutscenes, sunetul nesincronizat si mult texture pop-in. In rest jocul ruleaza decent, nu ma plang. In cutscenes insa e jale mare. Pe PS4 joc.

  8. #208 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Nu s-a plans nimeni de cutscenes. Sau doare mie imi merg greu? Am un fps foarte mic in cutscenes, sunetul nesincronizat si mult texture pop-in. In rest jocul ruleaza decent, nu ma plang. In cutscenes insa e jale mare. Pe PS4 joc.
    Doar tie. Eu zic sa il vinzi ca oricum ai inceput cu stangul.

  9. #209 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Eu am intampinat altceva ( PS3 ) ... in Oasis ( stanga harta ) ... am inceput sa am niste drop=uri de framerate ( sacadari grave ) ... I-am dat un travel to camp -- la fel -- dat travel in alta parte -- s-a rezolvat ...
    Ideea e ca pe anumite zone unde sunt foarte multe chestii se pare ca are un bug cam dubios si intra intr-o sacadare continuua

  10. #210 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Nu s-a plans nimeni de cutscenes. Sau doare mie imi merg greu? Am un fps foarte mic in cutscenes, sunetul nesincronizat si mult texture pop-in. In rest jocul ruleaza decent, nu ma plang. In cutscenes insa e jale mare. Pe PS4 joc.
    http://forum.bioware.com/topic/52115...all-cutscenes/

    PS: Alien Isolation a mai avut problema asta, au reparat jocul printr-un patch.

  11. #211 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai ultimul patch are 350mb si nu a rezolvat nimic. E pacat, fura din experienta. Ma asteptam daca sunt probleme sa fie invers, in timp ce joc si ai nebunii pe ecran, nu in cutscenes.

  12. #212 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Exact asa am gândit când ma jucam Alien.

    LE: vad ca patch-ul din decembrie repara problema audio
    http://blog.bioware.com/2014/12/08/u...or-dragon-age/

  13. #213 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    REVIEW Zon@ IT

  14. #214 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Va rog nu mai ziceti nimic rau de aceasta minuatie tehnica doar e jocul anului nu?
    Sa poata sa joace @koba linistit.

  15. #215 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Spune ceva interesant nenea ala de la Zona IT? Nu prea imi plac recenziile de-acolo. Poate au mai evoluat

  16. #216 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    http://www.consolegames.ro/forum/f46...e-inquisition/ <- review marca CG.
    Sper sa va ajute sa va faceti o idee de baza asupra jocului.

  17. #217 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Pe digi au o emisiune in care au reviewuri foarte bune la jocuri, am vazut unity, fc4 si dragon age, recomand

  18. #218 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Spune ceva interesant nenea ala de la Zona IT? Nu prea imi plac recenziile de-acolo. Poate au mai evoluat
    cam multa vorbarie si prea putina substanta.
    spre final mai mult m-a plictisit.

    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Pe digi au o emisiune in care au reviewuri foarte bune la jocuri, am vazut unity, fc4 si dragon age, recomand
    cand e?

  19. #219 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Dragon Age Inquisition review 2.0 Digi

  20. #220 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Deci vreau sa spun ca jocul asta e cel mai frumos joc pe care l-am jucat pana acum dpdv grafic. Trecand peste faptul ca fetele caracterelor sunt de c*cat, efectele, luminile, fumul (in sfarsit vad fum care arata a... fum) sunt superb realizate. This feels like new-gen indeed.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 18 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Dragon Age Inquisition - Multiplayer By Crosy in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 4 Last Post: 11-02-2016, 17:34
  2. EA anunta Dragon Age 3: Inquisition By Sadismek in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 18-09-2012, 12:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts