Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 72 of 73 FirstFirst ... 22 62 70 71 72 73 LastLast
Results 1,421 to 1,440 of 1460

Thread: Battlefield 4

  1. #1421 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    De cand cu noul FW 4.0 uni nu se mai pot conecta la serverele EA..
    Mi-am dat seama, doar ca threadul devenea boring

  2. #1422 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Bai da s-a schimbat mult jocul asta. N-am mai intrat de câteva luni sa joc un meci întreg. Nu-mi mai place. Parca se simte si un downgrade la grafica.

  3. #1423 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Mie imi pare ca sa inbunatatit chiar ieri am jucat o harta din ultimul addon (cele cu zapada) si am observat ca ningea ! Am jucat harta aia de multe ori inainte de update firware 4.0 si jur ca nu am observat fulgii de zapada

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  4. #1424 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    ba da, ningea si inainte.. insa daca e sa compar la grafica BF4 cu For Honor .. e ca si cum as compara PS4 cu PS3 (for honor alpha)

    chiar , alpha si beta de la BF1 au avut undeva la 6Gb , in timp ce for honor are 12 Gb .. ma gandeam ca o sa vad ceva frumos , dar de unde

  5. #1425 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Ce-ai facut Bobita? Pai Bf4 e scos in 2013 chiar inaintea lansarii Ps4 ! Normal ca nu se compara 😊

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  6. #1426 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    pai nu se compara.. Bf4 e mai misto (la grafica/ rezolutie)

    joc foarte aproape de tv si texturile la BF4 se vad cat se poate de clar pt 900p uscalat , in timp ce for honor (ne lansat oficial inca) se vede in 720p neupscalat .. asta ca si o comparatie din topor

    marog , astept cu interes PRO + BF1 sunt tare curios de rezultat.

  7. #1427 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    si un up , asta cand nu joc cu avionu' (noua pasiune din BF4 )
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  8. #1428 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    UP

    Autoaim abuse much?

  9. #1429 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by SepticEye View Post
    Autoaim abuse much?
    How can you not.

  10. #1430 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    cel mai misto este autoaimul de pe tanc / lav / rcb / avion sau elicopter , iar la elicopterul de atac fie ca ai un pilot bun , fie ca ai un gunner bun

    ca de exemplu ( au fost mai multe tichete aici )
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  11. #1431 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Pff...auto-aim? This saddens me. Cred ca sunt printre putinii fraieri care inca incearca shooterele online fara auto-aim, desi m-ar ajuta mult avand in vedere ca sunt afon cu controllerele.

  12. #1432 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    autoaimul este viata , adevarul si calea !

    nu mai sta pe ganduri , hai ! incearca ! si afonul din tine o sa-si ia ramas bun !

  13. #1433 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Hai ca nu-i nici un autoaim. E aim assist si nu-i chiar asa rau. Autoaim e ce folosesc loserii aia incapabili de pe PC care-și baga cheaturi.

  14. #1434 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    da bre,aim assist.. dar lasa !

    asimov aka septiceye e suparat ca il tot scot din friends list

    Khufu cred ca nici nu a verificat in optiuni daca-l are activ sau nu

  15. #1435 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Am verificat de cand l-am instalat acum mult timp, si m-am asigurat sa fie off. Deci, cu siguranta nu am parte de acest ajutor. Cum ziceam, asta fac la fiecare shooter online pe care il mai incerc. Aim-assist este tot un tool care te ajuta, nu precum un auto-aim cand sare tinta nesimtit de bine pe capul unui adversar, dar tot ceva care nu tine de skill-ul unui jucator.

    Eu asa ma gandesc, ca mai bine dau eu de analoagele alea pana nu mai pot decat sa faca un cod asta pentru mine (bine, din cate stiu, chiar daca e pe off, tot mai trage un pic). Macar stiu ca fac niste kill-uri pe ce pot eu. Putine, cate or fi. Dar asta e alta discutie.

  16. #1436 SP
    Member blondutzu's Avatar
    depinde cum e implementat. In Halo e destul de finut, tot pe umerii tai cade sa iti nimeresti adversarul, in schimb in COD este foarte nesimtit. Ce-i drept se preteaza datorita 3C-urilor mai rapide comparativ cu Halo insa cateodata te lupti cu el sa renunte la a mai urmari tinta.

  17. #1437 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Khufu fiecare joaca cum ii place , atata timp cat este o optiune este perfect "legal" , in acelasi timp si blondutzu are dreptate , cand dai de 2-3 oameni in fata aim assist mai rau te incurca daca nu cazi la pace cu el pe tinta spre care vrei tu sa tragi si atunci esti mai bun tu ,fara

    cert e ca da , este un ajutor in BF ,dar nu atat de mare precum s-ar crede si in acelasi timp toata lumea joaca cu el , deci nu stiu cat avantaj este in final..

  18. #1438 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Desigur, nu am zis ca este ceva "ilegal", doar este bagat in optiuni si fiecare are aceasta alegere. Inteleg si de ce este bagat, nu se va compara niciodata acuratetea pe un controller cu cea de pe un soarec. It's a gimmick menit sa ajute uneori. Nu ma deranjeaza ca altii il folosesc impotriva mea, daca eram asa ofuscat, probabil ca il foloseam si eu. Dar avand un background solid de PC gaming, mi se pare putin "neortodox" pentru mine personal.

  19. #1439 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    ADS cu sau fata aimassist nu mai are nici o importanta cand joci cu DAO-12.

  20. #1440 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    sau XM25 airbrust saiga cu gloante explozibile..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 72 of 73 FirstFirst ... 22 62 70 71 72 73 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts