Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 149 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 79 119 ... LastLast
Results 1,361 to 1,380 of 2977

Thread: Battlefield: Bad Company 2

  1. #1361 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    La mine laguna Presa e deja harta favorita. O ador pe orice mod de joc. Urmeaza Val Paraiso si apoi acea cu zapada noapea.

  2. #1362 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by Wickyz View Post
    La mine laguna Presa e deja harta favorita. O ador pe orice mod de joc. Urmeaza Val Paraiso si apoi acea cu zapada noapea.
    nelson bay

  3. #1363 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    La mine Port Valdez e preferata , nu ma plictisesc niciodata de ea . De azi Laguna Presa e pe locul 2 . Pe 3 Nelson Bay . Eu nu suport conquest ,rush e cel mai bun !

  4. #1364 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Conquestne genial c�nd ambele echipe sunt echilibrate si ştiu sa joace. Dacă nu e asta o echipa imediat ajunge sa domine harta. Pe Rush nu prea se vad at�t de accentuat diferentele �ntre echipe. Eu regret ca nu pot sa dau play la Squad Rush, nu �mi apare in lista. Sper sa bage ceva mai multe harti cu elicopter de atac. Blackhawkul e destul de ineficient la killereala. Pe hardcore in schimb face ceva mai multa treaba.

  5. #1365 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Pntru mine, War Machine este cea mai tare harta. Upss. Am gresit jocul. Laguna Presa.

  6. #1366 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Cum obtinem unlockul ??? Sau se produce automat ?

  7. #1367 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Se deblocheaza automat la fel ca 1st day DLC

  8. #1368 SP
    Member ramusg's Avatar
    Ne-au cam tepuit cu cele 2 "DLC-uri", si hartile acestea cu modurile de joc sunt de fapt tot pe disk dar pt a arata cat de repede se misca EA si DICE pt acest joc, ne-au dat acces la ele cu taraita si chipurile gratis cand noi am platit contentul achizitionand disk-ul

    Ma astept,ca la urmatorul sa avem acces la jumatate de joc( harti, arme, floricele) si pe parcurs ce trece timpul sa ne deblocheze restul pic cu pic sub forma de DLC-uri

  9. #1369 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Eu nu suport conquest ,rush e cel mai bun !
    Neah, killareala e tot ce conteaza, restul sunt doar pretexte. Asa ca SDM pe hardcore in Isla, White Pass si Arica all the way!!

  10. #1370 SP
    Member Asghaar's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    La mine Port Valdez e preferata , nu ma plictisesc niciodata de ea . De azi Laguna Presa e pe locul 2 . Pe 3 Nelson Bay . Eu nu suport conquest ,rush e cel mai bun !
    Aprob acest mesaj catre multime

  11. #1371 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    Ne-au cam tepuit cu cele 2 "DLC-uri", si hartile acestea cu modurile de joc sunt de fapt tot pe disk dar pt a arata cat de repede se misca EA si DICE pt acest joc, ne-au dat acces la ele cu taraita si chipurile gratis cand noi am platit contentul achizitionand disk-ul

    Ma astept,ca la urmatorul sa avem acces la jumatate de joc( harti, arme, floricele) si pe parcurs ce trece timpul sa ne deblocheze restul pic cu pic sub forma de DLC-uri
    Mda. La cat de fun poate sa fie acest joc, pe atat mi-e frica ca se transforma intr-un nou MW2. In prima faza unu ma tot urmarea pe harta cu un amarat de neostead 2000 si imi dadea headshot din fundul gradinii. Apoi altul care era mai rapid decat ATV-ul meu. initial am crezut ca si el e tot calare pe un ATV, dar nu, pur si simplu alerga.

  12. #1372 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Treaba cu ATV probabil era de la LAG. Shotgunurile sunt un pic aiurea dar nu prea am patit sa ma ia cineva cu ele intr'un mod repetitiv si agasant. Am jucat vreo 2 Gold Star cu SAIGA in acel build si a fost fun pe Hardcore. Pe normal e cam slabuta. Incearca sa joci tu cu acele arme si o sa observi ca nu e usor deloc.
    Treaba cu DLCul Kepzy nu stiu de ce te deranjeaza. Doar nu ai platit nimic in plus (ai VIP code). Aceasta 'mecanica' a fost introdusa pentru a mai stopa din vanzarea Second Hand a jocurilor si a creste vanz ce lor sigilate.

  13. #1373 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Ok. Dar ti se pare normal sa ma impuste unu de la mama dracu din fundul hartii? A mai facut si misto de mine si de fiecare data mi-a dat headshot, ca nu cumva sa scap

  14. #1374 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Quote Originally Posted by SeikQ View Post
    Ok. Dar ti se pare normal sa ma impuste unu de la mama dracu din fundul hartii? A mai facut si misto de mine si de fiecare data mi-a dat headshot, ca nu cumva sa scap
    Nu zic ca e ceva care ar trebui sa ramana asa cum este, ce incerc sa spun este ca respect pentru jucator daca avea tintata atat de precisa si reusea sa iti puna Xul pe cap. Nu e chiar atat de usor sa iei pe cineva, posibil in miscare, posibil camuflat in 20 de tufe, direct in cap (nu omoara decat la close range din un foc in piept. Ideea este ca acel shotgun, pe cat de enervant a fost pentru tine era un handicap pentru jucatorul care il folosea, treaba i-ar fi fost mult mai usoara cu un Barret sau un Type 88. Nu am auzit nimic despre shotgunuri dar stiu ca M60, Colt 1911, AN-94 Abakan si mortarul vor fi schimbate (nerfate probabil).

    Din nou referitor la DLC, am incredere in DICE ca primul DLC pe care cei posesori de cod VIP vor trebui sa il plateasca v-a aduce imbunatatiri substantiale si content nou. Si la urma urmei, aceasta treaba cu codul VIP si aceste doua DLCuri e un fel in care DICE opreste un pic pierderele majore pe care le are orice companie producatoare datorita vanzarilor SH (nu m-ar surprinde daca primul DLC substantial le va include si pe acestea 2 . Nici jucatorii care cumpara jocul SH nu isi iau o mare "teapa" deoarece primesc campania single si desigur acestia pot juca multiplayer cat le duce inimioara, doar ca nu au acces la 2 harti la rush si 2 harti la con7uest.

  15. #1375 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by Wickyz View Post
    Nu am auzit nimic despre shotgunuri dar stiu ca M60, Colt 1911, AN-94 Abakan si mortarul vor fi schimbate (nerfate probabil).

    .
    Care este sursa ta ?

  16. #1376 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Poate cineva sa faca un scan la coperta si sa o posteze ? Am nevoie de coperta de la PS3. Thx in advance !

  17. #1377 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Care este sursa ta ?
    WingsOfRedemption si sursa lui este Twitter Si a fost mentionata pe forumurile oficiale, dar nu am gasit link spre Twitter. Mie mi se pare ciudata schimbarea pentru AN-94. Nu prea vad pe nimeni jucand cu arma asta, cel putin dintre romani doar eu si Denveris o folosim. Intr-un meci normal cu straini in 50% din cazuri sunt singurul de pe server cu Abakan, majoritatea folosesc M16A2. Poate o sa buffeze arma

  18. #1378 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    acum 1 luna am facut preorder. abia saptamana trecuta mi-a ajuns (italieni retardati, scuzati pleonasmul), dar era carcasa facuta praf. am desis sa-l trimit inapoi. cel nou trebuia sa ajunga vineri. azi e marti... italieni retardati...

    heh... l-am achitat acum o luna, nici acum nu pot sa-l joc. life is so ****ing beautiful sometimes.

  19. #1379 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by Wickyz View Post
    WingsOfRedemption si sursa lui este Twitter
    Same here

  20. #1380 SP
    Member ramusg's Avatar
    Quote Originally Posted by Wickyz View Post
    Treaba cu DLCul Kepzy nu stiu de ce te deranjeaza. Doar nu ai platit nimic in plus (ai VIP code). Aceasta 'mecanica' a fost introdusa pentru a mai stopa din vanzarea Second Hand a jocurilor si a creste vanz ce lor sigilate.
    Financiar nu m-a deranjat dar odata achizitionat, un bun, de orice natura , imi da dreptul sa-l folosesc asa cum vreau si in principiu si sa-l dau mai departe, pe bani sau fara , EA nu are dreptul sa-mi limiteze drepturile de folosinta pe care le-am platit in totalitatea celor oferite de acest joc,

    E ca si cum ai cumparat o masina noua si nu o poti vinde pt ca firma producatoare iti limiteaza acesul la unele servicii daca o instrainezi si ei pierd o vanzare noua , cel care cumpara doreste sa aiba aces full la tot ce inseamna produsul respectiv( masina) si nu o sa achizitioneze SH.

    Dreptul de folosinta si toate drepturile dobandite dintr-un bun dobandit se numeste uzufruct ( izvor de drept) . Daca faceau DLC-ul separat era altceva, era ceva optional nu inclus in produs, platit dar deblocat doar pt unica folosinta.

    Maine poimane o sa scoata astia si masini de spalat cu inregistrare amprentala, daca vinzi masina de spalat si amprenta nu e amprenta initiala o sa spele semi-automat nu automat pt ca nu vrea nimeni sa piarda din vanzarea SH si asa nu o sa ti-o cumpere nimeni( daca mor si imi ramane jocul mostenire fiului meu el o sa dea bani sa deblocheze ceva ce tatal lui a platit deja , sa nu-mi spuneti ca foloseste acelasi cont ca se pot intampla multe cu el, banari etc.). Stiu ca exemplele par aiurea dar mie nu-mi suna corect smecheriile cu blocarea contentului pt disk pt a nu avea pierderi in vanzari.

    scuze pt postul lung

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 149 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 79 119 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts