Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 95 of 149 FirstFirst ... 45 85 93 94 95 96 97 105 145 ... LastLast
Results 1,881 to 1,900 of 2977

Thread: Battlefield: Bad Company 2

  1. #1881 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Same here, �n toate partidele jucate aseară cam 70% din inamici aveau SA și costumație nouă, care-i faza, de ce nu sunt unlocked pentru toată lumea?

  2. #1882 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Indoor UAV Wookie Whoops! - TinyGrab Ceva mai usor de pilotat cel din joc, dar merge

  3. #1883 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Same here, �n toate partidele jucate aseară cam 70% din inamici aveau SA și costumație nouă, care-i faza, de ce nu sunt unlocked pentru toată lumea?
    Deoarece trebuiesc cumparate de pe Store. Momentan sunt disponibile doar pe cel din UK.

  4. #1884 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Deoarece trebuiesc cumparate de pe Store. Momentan sunt disponibile doar pe cel din UK.
    Stii cumva cat costa sau cum se face rost de ele (cumparat cu banii din wallet sau prin ceva cod separat)? Nu-s acasa sa ma uit personal, is nerabdatoor

  5. #1885 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Stii cumva cat costa sau cum se face rost de ele (cumparat cu banii din wallet sau prin ceva cod separat)? Nu-s acasa sa ma uit personal, is nerabdatoor
    Se cumpara cu banii din wallet. Acestea sunt preturile:

    � SpecAct Kit Upgrade Bundle (contains the following kits which are also sold separately) (�3.99/�4.99)
    � SpecAct Assault Kit Upgrade Pack (�1.19/�1.49)
    � SpecAct Engineer Kit Upgrade Pack (�1.19/�1.49)
    � SpecAct Medic Kit Upgrade Pack (�1.19/�1.49)
    � SpecAct Recon Kit Upgrade Pack (�1.19/�1.49)

    Aceste DLC-uri sunt compatibile doar cu zona 2 a jocului.

  6. #1886 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Pfff, se plangea lumea ca Stimulus Pack e 15 dolari si baietii astia cer aproape 7 dolari numai pe costume. Phuck it, cumparam

  7. #1887 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Se cumpara cu banii din wallet. Acestea sunt preturile:
    Aceste DLC-uri sunt compatibile doar cu zona 2 a jocului.
    Dar sunt compatibile cu orice cont? I.e. le pot folosi pe contul de RO sau sunt locked pe contul de UK?

  8. #1888 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Din pacate, acest aspect nu il cunosc.

  9. #1889 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar



    K/D Ratio: 2.01
    Attached Images Attached Images dscf3700.jpg dscf3701.jpg dscf3676.jpg

  10. #1890 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Stiu ca nu am mai intrat de ceva vreme dar:

    Please don't do:
    XMB --> Friends --> ciprianoss --> --> delete -->

  11. #1891 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Noul sport la Panama Canal: zbor razant deasupra tancurilor inamice in timp ce un coleg detoneaza C4 de pe UAV Cel mai frumos kill de genul asta l-am prins cu alexbeltechi (traiasca skillurile lui de UAV Wopokie) in timp ce el urmarea cu UAV-ul doi baieti pe un ATV.

    Stiu ca e broken faza ca UAV-ul nu bubuie cand detoneaza colegul C4 pe el, dar iz fun

  12. #1892 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Hehe, azi am avut cel mai tare kill EVER

    Vad un sniper cocotat pe o stanca, mi-o si trasese de doua ori inainte... o iau frumos la picior ajung la el, vad ca n-am cum sa urc.
    Mai merg vreo 50 de m pana am gasit pe unde sa urc, ajung in spatele lui, scot tracer dart, ii trag una in cap si apoi i-o dau cu cutitul. Au aparut pe ecran in ordinea asta: 100 tracer plants insignia, 200 knife kills insignia, si gold star 4 la cutit.

    Epic

    Acum ca am terminat cu astea 2 insigne, pot reveni la modul meu preferat de a omora sniperi... counter-sniping cu RPG-ul.. MUHAHAHAHA

  13. #1893 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Legat de tracer dart, vad ca se poarta tracer dart pe propriul elicopter pentru cazul in care il ia inamicul. Cred ca ar fi mai palpitant sa sa apara tracerele ambelor echipe cand ai lansator, ar fi inginerii ceva mai responsabili

    ---------- Post added 15-05-2010 at 05:29 PM ----------

    Cum anume se fac Marksman headshots? Am cateva zeci de headshoturi cu sniperele dar numai 1 kill la insigna de Exemplary Marksman Combat.

  14. #1894 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Cred ca trebuie facute fara sa pui tinta, adica fara sa apesi L1

  15. #1895 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Marksman Headshot primesti atunci cand intre tine si inamic este o distanta de n metri (n fiind un numar destul de maricel, sa zicem minim 20 pt snipere si 40 pt celalalte arme). In functie de distanta dintre tine si inamic primeste un bonus de puncte. Daca inamicul este la 354 m departare de tine, tu vei primi 354 puncte bonus ( Killing an enemy +50 + Headshot+10 + Marksman Headshot Bonus +354)



    Now, that's what I call "bulan":

  16. #1896 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Dar nu inteleg cum a nimerit, a tras pe langa.

  17. #1897 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Mi s-a intamplat ceva de genu dar era UAV.
    DevilBringer : a tras pe langa dar elicopteru mergea inainte si gravitatia a tras glontul in jos.

  18. #1898 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    a tras pe langa dar elicopteru mergea inainte si gravitatia a tras glontul in jos.
    Haha. Aici gloantele reactioneaza dupa gravitatie ? foarte interesant .

  19. #1899 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Marksman Headshot primesti atunci cand intre tine si inamic este o distanta de n metri (n fiind un numar destul de maricel, sa zicem minim 20 pt snipere si 40 pt celalalte arme). In functie de distanta dintre tine si inamic primeste un bonus de puncte. Daca inamicul este la 354 m departare de tine, tu vei primi 354 puncte bonus ( Killing an enemy +50 + Headshot+10 + Marksman Headshot Bonus +354)



    Now, that's what I call "bulan": YouTube- EX3D 2SaiNt4U in episode: Did I do that? 475 meters. 585 points shot

    Cred ca ai vrut sa zici 20 la alte arme si 40 la sniper

  20. #1900 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Nu, am zis corect.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 95 of 149 FirstFirst ... 45 85 93 94 95 96 97 105 145 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts