Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 186 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 86 136 ... LastLast
Results 701 to 720 of 3702

Thread: Destiny

  1. #701 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Pentru ce platforma sunt? Merg folosite de mai multi useri sau?
    Da, codurile au numar nelimitat de folosire.

  2. #702 SP
    Member Hansel31's Avatar
    orice platforma.. si pot fi folosite de oricine! sunt 17 coduri in total.. eu le-am bagat acum 5 min pe toate

  3. #703 SP
    Junior Member Dranir's Avatar
    Salut. Voi juca si eu Destiny. ID: Dranir
    Add me for raids & stuff

  4. #704 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by Hansel31 View Post
    orice platforma.. si pot fi folosite de oricine! sunt 17 coduri in total.. eu le-am bagat acum 5 min pe toate
    pai putem baga toti aceleasi coduri? si ce sunt aceste coduri defapt ? aaand unde trebuie pe ps store sau undeva la bungie?

    P.S. o sa va adaug pe toti care au scris in ultimele pagini care vor sa faca co-op/raids in viitorul apropiat (now that the store is back i hope)

    L.E. nvm am gasit raspunsurile mai sus long day at work

  5. #705 SP
    Junior Member Dranir's Avatar
    Mai am o saptamana de concediu si frec menta la greu. Pacat ca nu prea am ce sa joc. Imi omor timpul cu The Last of us.

  6. #706 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    btw are cineva vreo idee daca o sa iti poti schimba talentele pe parcurs? si vei putea folosi toate sau va trebui sa fiu atent ce imi aleg ca dupa aia sa nu regret gen skyrim

  7. #707 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    btw are cineva vreo idee daca o sa iti poti schimba talentele pe parcurs? si vei putea folosi toate sau va trebui sa fiu atent ce imi aleg ca dupa aia sa nu regret gen skyrim
    Nu ai jucat Beta ? Iti poti schimba talentele. Ai skillurile de baza la fiecare coloana (tree) care alea oricum le vrei , + cate o optiune pe care o alegi din mai multe disponibile, la fel , pe fiecare tree.
    Cel putin asa am inteles eu din Beta.

  8. #708 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    am jucat si alfa si beta dar nu am stat foarte mult sa vad fiecare chestie in joc ca nu prea am avut timp si am uitat sa verific fix chestia asta

  9. #709 SP
    Junior Member ionmarius16's Avatar

    Join the clan

    Cine vrea sa formam un clan pentru co-op/raids & lot of fun aveti aici PSN ID ionmariusNextGen. Add me cu descriere "Join Destiny Clan"

  10. #710 SP
    Member Kupy's Avatar

  11. #711 SP
    Junior Member ionmarius16's Avatar
    Merci de invitatie. Am dat acum join la clan. Mai sunt si in clanul de la ConsoleGames, insa am văzut ca sunteți 5 membri si cum e o plăcere sa joc alături de voi, de acum vom fi 6. Tocmai bine pentru raiduri

    Ne vedem in Tower pe 09/09/14!
    Toate bune!

  12. #712 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    as dori si eu sa intru intr-un clan pentru co-op/raids o sa fiu on non stop in primele 5 zile dupa lansare dupa aia back to work si dupa aia orar normal de la 8 seara pana la 1-2

  13. #713 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Poti intra in clanul ConsoleGames: Bungie : Clans : Console Games Romania : Forum | Bungie.net. Este deschis pentru oricine. Sigur gasesti pe cineva cu care sa joci.

  14. #714 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    poti sa fii in mai multe clanuri ?

  15. #715 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Da, poti.

  16. #716 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Destiny EXCLUSIVE PLAYSTATION DETAILS ANNOUNCED |…:

  17. #717 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Interesant sa vedem cat mai multi oameni care vor sa joace in raids dar nu stiu daca toti au inteles exact cum e un raid, cat dureaza si ca e nevoie de multa coordonare. Daca unul singur din cei 6 nu isi face treaba , ceilalti 5 nu au sanse.

    Ascultati cu atentie de are de spus "the man" cu privire la Destiny si de ce au mers pe ideea de a putea face raids numai cu cei din friends list. De fapt cam raspunde la toate intrebarile si asteptarile care le avem de la joc.


  18. #718 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    sunt obisnuit cu raiduri stiu la ce sa ma astept am jucat wow o gramada de ani deci as putea spune ca am ceva experienta si stiu cum sa abordez raidurile plus inveti din fiecare greseala si asa inveti mai multe si tot asa termini o data.

    L.E. foarte fain clipu de mai sus sunt total de acord cu tot ce a zis si mai ales la raiduri. Mie imi place ca nu e pentru toata lumea raidu adica iti face join cu oricine ca e plin de trolli si tot felu de ratati care intotdeauna iti *** meciul asa macar te organizezi cu niste oameni si apuci sa le faci. Pe langa asta e fain ca o sa fie un raid momentan unu-l singur si tare cu mai multe parti unde esti tu 9 septembrie?

  19. #719 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Damn man, foloseste virgula si punctul!

  20. #720 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Damn man, foloseste virgula si punctul!
    yeah i know cateoda ma apuc sa scriu si ma ia valu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 186 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 86 136 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts