Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 186 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 88 138 ... LastLast
Results 741 to 760 of 3702

Thread: Destiny

  1. #741 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Chiar mai devreme, spuneau ca imediat cum Australia "paseste" in ziua de 9 serverele sunt on pt toata lumea. Lumea care pune mana pe joc mai repede, desigur. Poate Altex...

  2. #742 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    undeva pe la ora 14-15 (8 septembrie) ar trebui sa dea drumul la servere. sunt reguli extrem de stricte cu jocul asta pentru toti retailerii si nu cred ca o sa-l vedeti mai devreme de 9 la raft.

  3. #743 SP
    Junior Member Dranir's Avatar
    Deci cea mai rapida solutie e varianta digitala...

  4. #744 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Va astept la un concurs pentru Destiny: http://www.consolegames.ro/forum/f79...-media-galaxy/. Good luck!

  5. #745 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Cred ca m-am razgandit in privinta pre-orderului de pe UK, iese mult prea scump. Stiti cumva cum pot sa dau cancel? Vreau sa-l cumpar de pe US, preturile sunt mult mai mici si precis vor aparea si o gramada de DLC-uri pe care nu am de gand sa platesc o caruta de bani.

  6. #746 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sper sa te ajute, doar pe UK poti sa anulezi precomanda http://www.playstationing.com/ps4/ho...ers-online/792

  7. #747 SP
    Member Kupy's Avatar
    O sa apară și dlc - uri, și pachete de arme, armuri, etc. Asa ca e mai convenabil din state.

  8. #748 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai la $90 cat e digital guardian edition iti intra si acel season pass si nu-ti mai faci griji pentru dlc-uri. Eu zic ca e foarte bun pretul, fara de cat e pe UK.

  9. #749 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Nu e season pass, include DOAR primele două pachete.

  10. #750 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ma rog, e mini-season pass

  11. #751 SP
    Member Atrium's Avatar
    Si pe site-ul lor ofera Pass in care sunt disponibile primele 2 expansion-uri. Poate doar 2 vor fi disponibile ?

    Destiny Game Editions | Official Site of Destiny the Game

    Eu unul chiar nu stiu ce versiune sa aleg...

  12. #752 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Eu am o alta dilema nu stiu daca sa-l iau digital (guardian edition) sau retail de la noi, fiind la acelasi pret, problema e ca eu am jucat beta pe ps3 si nu m-a impresionat deloc si l-am lasat balta, dar fiind atat hype si citind cat mai mult despre joc chiar vreau sa-l joc, dar daca e retail pot sa-l vand si sa-mi recuperez banii daca nu-mi place ce naiba fac . Mai ales ca am amanat fifa 15

  13. #753 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai si de ce nu il iei retail?

  14. #754 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Ca digital e o oferta mai buna

  15. #755 SP
    Admin MonkY's Avatar
    AndRewqp: daca nu esti sigur, mergi pe retail. Vorba ta, mai recuperezi niste bani de pe el (desi nu stiu exact cum va fi cu codul de activare de pe disk, daca va mai putea fi folosit si pe o alta consola fara a se achizitiona un alt key).

    Eu il voi lua digital, probabil varianta cea mai ieftina (de 59.99$) de pe US. La cat timp liber am eu, sigur n-o sa apuc eu sa vad DLC-uri, Season Pass-uri si alte alea. Desi ma tem ca din start nu va fi suficient content sa merite... dar, vedem.

  16. #756 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Asteapta câteva recenzii

  17. #757 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    si eu mi-as luat season pass-u pentru ca merita, dar sper sa fie si pe cd nu numai digital la fel ca infamous: first light.

  18. #758 SP
    Junior Member ionmarius16's Avatar
    In afara de a recupera ceva bani la revânzare nu vad alt avantaj pt a achiziționa retail. Eu am luat format digital de 89.99$ cu toate ca ma voi putea juca doar seara dupa servici si ieșit in parc cu copilul si sper la mai mult gameplay in weekend.

  19. #759 SP
    Senior Member Minimize's Avatar

  20. #760 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Destiny Planet View

    http://bit.ly/1u8VJaQ

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 186 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 88 138 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts