Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 186 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 78 128 ... LastLast
Results 541 to 560 of 3702

Thread: Destiny

  1. #541 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Am mai pregatit un giveaway masiv pentru coduri de Beta - o sa va rog sa postati aici cererea voastra (sunt 20 de PS4, 10 de PS3 si 8 de Xbox 360): http://www.facebook.com/ConsoleGames.ro.
    E asa greu sa va uitati la cateva posturi in urma?
    Mai sunt vreo 5 coduri de PS3, 20 de PS4... vedem daca mai facem rost de ceva pt. Xbox 360 (s-au terminat ca painea calda).

    P.S. Am mai primit inca 3 coduri de Xbox 360... Cine vrea, sa posteze pe FB (sorry, incercam sa promovam un picut si pagina aceea).

  2. #542 SP
    Junior Member DIDE's Avatar
    Pentru Xb1 imi poate oferii si mie cineva un beta key ? Multumesc

  3. #543 SP
    Member madskills's Avatar
    am dat sa downlodez jocul după ce am dat add la mișto în cos, deși am zero lire în wallet și niciodată n am avut mai mult. s au downlodat vreo 5 giga parca am dat install și am făcut o misiune. acu sunt la ttower, mi am luat arme și m a ddus nava iar in old Russia. Întrebarea mea este unde selectez modul multiplayer și unde bag codul de ps3? nu trebuia sa mi-l ceara mai devreme?

  4. #544 SP
    Member chesterb's Avatar
    dacă dai preorder, nu îţi mai cere cod. ce poţi să faci acum este să dai cancel preorder.
    settings - psn - account information - wallet - purchase history - destiny - cancel preorder
    pentru multiplayer(pvp) alegi crucible acolo unde selectezi planetele (unde ai tower, earth şi moon) --în dreapta.

  5. #545 SP
    Member Emeraldu's Avatar
    Destiny Beta Xbox One (Global):

    34744-2HWXD-XQD6V-72MP2-6DKFZ

    Ma anuntati cand/cine foloseste codul.

    Enjoy !

    Attached Images Attached Images destiny-xbox-one-xone-box-art-02.jpg

  6. #546 SP
    Member madskills's Avatar
    TRET-GCNF-GREJ - ps3

    ms mult Chesterb. dacă tot nu mai am nevoie de cod, ofer un cod ps3. Mulțumiri echipei console games de pe Facebook pentru codul oferit. Cine îl ia, sa spună.

  7. #547 SP
    Member chesterb's Avatar
    Spor la joacă!

  8. #548 SP
    Member felixxx's Avatar
    Pentru XboxOne
    XH3HK-PK7MX-VFCY9-PVJFK-XDY3Z
    VCWJ2-GQRD4-HG2YF-H4QGH-J3THZ

  9. #549 SP
    Junior Member LEADER PLESCAR's Avatar
    al 2-lea cod l-am folosit eu, multumesc!

  10. #550 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    Rrb7-qmn9-blt5
    6e2c-h3n9-ll2b

    ps3

  11. #551 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by malpraxis06 View Post
    Rrb7-qmn9-blt5
    6e2c-h3n9-ll2b

    ps3
    Am luat eu pe al doilea.Ms.

    ---------- Post added 23-07-2014 at 22:19 ----------

    Actually nu merge...wtf people?..e greu sa spuneti cine il ia?

  12. #552 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Am mai spus-o si o repet: avand in vedere ca paginile acestea sunt vizibile si de catre cei care NU au cont aici (inclusiv pentru boti), este imposibil sa ai garantia ca cel care a luat codul este inregistrat. E suficient sa spui ca dispui de un cod pe care vrei sa-l oferi si ca astepti PM de la cel care-l doreste.

  13. #553 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Eu asta fac de obicei cand am cod...
    Am solicitat sa fiu anuntat si prin pm, insa nimic.

  14. #554 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    NRAL-44NL-8T3N

    26HC-2TNA-62AC

    Pt. PS3.

  15. #555 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Te cred, eu am lasat mesaj ca am cod pentru PS4 si cateva posturi mai jos cineva intreba "cine are un cod de ps4?". Este evident greu sa citesti cateva posturi anterioare...

  16. #556 SP
    Member vallio's Avatar
    Salut, primul cod de la felixxx l-am luat eu. THX.

  17. #557 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    imageuploadedbytapatalk1406147728.092199.jpg

    Niște beta

  18. #558 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Sa-mi spun si eu parerea dupa ce am jucat vreo 3 ore de Crucible. (pe X360)

    Voi vorbi in general despre Crucible, pentru ca asta conteaza, dupa mine.

    In primul rand, cred ca nu trebuia facut pentru last-gen, deoarece se vede clar ca hardware-ul este depasit. Grafica nu este cea mai rea, dar pentru un joc din 2014 este destul de dezamagitoare. Sunt sigur ca arata mult mai bine pe current-gen.

    In al doilea rand, multiplayer-ul este mai distractiv decat, spre exemplu, Battlefield 4. Cel mai mult m-am distrat cand faceam combo-uri shotgun + melee, sau assault rifle + throwing knife.

    Pana aici sa zicem ca este destul de bine, grafica acceptabila, gameplay distractiv...

    Partea foarte rea din Destiny este balancing-ul armelor, care este aproape inexistent. Pentru a continua, trebuie sa spun ca sun un jucator foarte bun de Battlefield 4, dar prima oara cand am intrat in Crucible abia faceam un kill, si nu era din cauza ca nu trageam din inamic, era din cauza ca eu abia apucam sa-i iau armura si eram deja mort.
    Dupa ce am ajuns la lvl 8 si am deblocat o arma cu damage 51, am inceput sa-i rup pe toti, indiferent de nivel.

    Astfel, cred ca dupa 2 saptamani de la lansare, toti vor folosi aceeasi arma/acelasi loadout.


    Varianta TL;DR: distractiv, dar destul de rau gandit

  19. #559 SP
    Member vallio's Avatar
    Aveti idee de pe cat % se poate juca? Au trecut cam 30 de min si abea 26%.... merge bine conexiunea ce pot sa zic

  20. #560 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    NRAL-44NL-8T3N

    26HC-2TNA-62AC

    Pt. PS3.
    L-am luat eu pe al doilea.Multumesc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 186 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 78 128 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts