Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 128 of 186 FirstFirst ... 28 78 118 126 127 128 129 130 138 178 ... LastLast
Results 2,541 to 2,560 of 3702

Thread: Destiny

  1. #2541 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Congrats. N-o vei folosi niciodata.

  2. #2542 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar



  3. #2543 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hai ca am ras cu lacrimi

  4. #2544 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  5. #2545 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Un level 30 pentru nightfall? Acum?

  6. #2546 SP
    Junior Member sup3rfly's Avatar
    Am si eu o mica intrebare legata de DLC-ul pentru Destiny. Am cautat pe mai multe site-uri dar nu am gasit nici un respuns concret. Momentan am un PS3 cu jocul Destiny Vanguard Edition si am cumparat online pe PSN UK Season PASS-ul. In viitorul apropiat as vrea sa fac trecerea la PS4...prin februarie. Stiu ca o sa trebuiasca sa imi recumpar jocul, dar nu stiu daca va trebui sa recumpar si Season Pass-ul. Are cineva idee ? Unii zic ca ca nu este nevoie sa il recumpar, unii ca da, altii ca trebuie sa ma loghez pana pe 15 ianuarie cu contul meu pe un PS4 si nu va mai fi nevoie. Multumesc

  7. #2547 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pt. season pass nu cred că este nevoie, ştiu că cei care fac trecerea la ps4 plăteau un preţ mai mic pt. joc, vb cu un prieten care are ps4 să se logheze pe contul tău şi vezi acolo mai exact ce condiţii sunt.

  8. #2548 SP
    Junior Member sup3rfly's Avatar
    Ideea este ca nu am nici un prieten care sa aibe PS4 si Destiny. O sa mai caut sa vad.

  9. #2549 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Roagă un admin de pe forum sunt sigur că o să te ajute

  10. #2550 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by sup3rfly View Post
    Am si eu o mica intrebare legata de DLC-ul pentru Destiny. Am cautat pe mai multe site-uri dar nu am gasit nici un respuns concret. Momentan am un PS3 cu jocul Destiny Vanguard Edition si am cumparat online pe PSN UK Season PASS-ul. In viitorul apropiat as vrea sa fac trecerea la PS4...prin februarie. Stiu ca o sa trebuiasca sa imi recumpar jocul, dar nu stiu daca va trebui sa recumpar si Season Pass-ul. Are cineva idee ? Unii zic ca ca nu este nevoie sa il recumpar, unii ca da, altii ca trebuie sa ma loghez pana pe 15 ianuarie cu contul meu pe un PS4 si nu va mai fi nevoie. Multumesc
    https://support.us.playstation.com/a...ny-information

    Aparent nu va trebui sa platesti nimic in plus, nici pentru joc si nici pentru Expansion Pass, daca ai cumparat editia digitala. Daca nu ti-ai luat varianta digitala, atunci va trebui sa recumperi jocul, dar Expansion Pass-ul tot poate fi upgradat gratis. Urmareste pasii din link si ar trebui sa mearga

  11. #2551 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Rumor - Major Destiny Expansion Planned For September, Includes 3 New Subclasses, 2 New Weapons, 1 New Location, and More - MP1st

    Se pare ca se tin de plan , la fiecare 3 luni un nou DLC pe care trebuie sa il platim, bineinteles.

  12. #2552 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Sa ma faca si pe mine cineva sa inteleg , data de lansare pentru DLCul asta neanuntat oficial "Comet" este undeve in septembrie 2015? Daca da, atunci care este data de lansare pentru DLCul nr. 2 "House of the Wolfes"?

  13. #2553 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Sa ma faca si pe mine cineva sa inteleg , data de lansare pentru DLCul asta neanuntat oficial "Comet" este undeve in septembrie 2015? Daca da, atunci care este data de lansare pentru DLCul nr. 2 "House of the Wolfes"?
    De fapt nu este la 3 luni cum am presupus, doar The Dark Below s-a lansat la 3 luni de la aparitia jocului. Daca graficul din poza este corect cred ca al doilea DLC va fi undeva la 4-5 luni fata de primul , "Comet" urmand a fi lansat tot cam la acelasi interval de timp. Asa ar avea sens sa apara in septembrie.
    Destiny 2 il vor scoate in 2016 , pana atunci Bungie vrea sa scoate dlc-uri ca sa nu se plictiseasca lumea prea tare.

  14. #2554 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Baciule - EP. 2: House of Wolves - Release Date: March 10, 2015 - nu e oficial, tot din poza respectiva.

    Pe reddit oamenii ziceau ca e in grafic cu contractul(usor decalat avand in vedere ca jocul a fost amanat putin) si ca planul ar fi cam asa:
    Destiny(sept 2014) - dlc - dlc - comet(sept 2015) - dlc - dlc - Destiny 2(sept 2016) - dlc - dlc - comet(sept 2017) - dlc - dlc - Destiny 3(sept 2018) si tot asa pana la Destiny 5.

  15. #2555 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Eu sunt curios cu ce o sa umple spatiul dintre al doilea DLC si Comet. Se asteapta ca lumea sa joace un raid 6 luni?

  16. #2556 SP
    Member Kupy's Avatar
    Lumea joaca aceleași misiuni și o omoară aceiași monștri de 4 luni... Fi sigur ca vor juca 6 luni la un Raid

  17. #2557 SP
    Member tzuik's Avatar
    Varianta HD la poza leak-uită cu DLC-urile. I'm not even mad.


  18. #2558 SP
    Junior Member relief's Avatar
    intrebare : se pierde vanguard commendation dupa o saptamana? sau nu?

  19. #2559 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Nu se pierde.

  20. #2560 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Hahahaha

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 128 of 186 FirstFirst ... 28 78 118 126 127 128 129 130 138 178 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts