Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 109 of 186 FirstFirst ... 9 59 99 107 108 109 110 111 119 159 ... LastLast
Results 2,161 to 2,180 of 3702

Thread: Destiny

  1. #2161 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    În loc de level faci mote of light, xp se adună şi la fiecare level îţi da un note of light, cu ele cumperi engrame de la xur.

  2. #2162 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Quote Originally Posted by b615dub View Post
    Ura l-am batut pe Xjor Noroc cu un user de avea un sniper misto rau, Icebreaker cred ca se numea

    Thorn baby !!! Sa vedem cat e de bun.

    P.S. Mote of Light are legatura cu Light level? Ca am tot ramas de ceva sapatamani la lvl 26 si nu-mi dau seama cum de nu cresc.
    Man, de la level 20 nu cresti decat daca faci upgrade-uri la armura. Cu armura legendara normala, ajungi la nivelul 29 maxim. Pentru 30, iti trebuie armura din raid, fiind singura (alaturi de exotice) cu 30 light.

  3. #2163 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by Kupy View Post
    Sau vrei vex mythoclast direct de pe orbita?!
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    ^ +1.
    @Rasko
    Postul tau implica putina ipocrizie , dar asta este doar parerea mea
    Alta ar fi ca ai sustinut parerea colegului nostru de forum iar el la randul lui a inteles gresit frustrarea lui Snowman , ceeeeea ce , la randul sau implica putina ignoranta.

    Cu totii avem job-uri si alte obligatii in afara orelor de ps4 , nu ai nevoie de o "scuza" ca sa te justifici cu checkpointul de la Atheon , toti il facem, inclusiv noi. Numai ca echipa in care ma aflu isi creeaza singura acel checkpoint si il foloseste pentru alt characters & friends , tu te numeri printre ei.
    Echipa ta a mai fost ajutata de echipa mea si va mai fi , chiar si dupa patch tot o sa vreti checkpointul de la Atheon sau ajutor pentru a-l termina, nu e atat de greu cum pare.

    Ca sa te fac sa intelegi mai bine , eu voiam si inca vreau pistolul de la primum boss , nu pica , ii pica lui Snowman incontinuu cum si el vrea arme care mie imi pica incontinuu . Lui Renegade abia saptamana asta i-au picat legs dar in schimb ii pica Headx2 de la Atheon , mie niciodata. Nu stiu daca ne intelegi frustrarea ?

  4. #2164 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Toata lumea e suparata ca nu a castigat la 6 din 49 ...chiar nu va inteleg. Eu fiind warlock l-am impins pe impiedicatul ala de cel putin 4 ori pt diversi oameni.Mie mi-a dat o nava si sharduri ,restul au luat cel putin 4 Vex Mythoclast,head,de toate. Acum ar trebui sa mananc din controller nu? C'est la vie,mama masii .

  5. #2165 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    A venit Xûr?

  6. #2166 SP
    Member Kupy's Avatar
    Trebuie sa te mulțumești cu ce ai. Și sa nu te plângi ca îți cade numai Monte Carlo și fatebringer când alții nici pe alea nu le au, după n ore de munca. Ma duc și eu în Somalia și încep sa urlu ca sunt sătul de tochitura.. Zi de zi numai tochitura frate..

  7. #2167 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Furtuna din pahar !
    cum naibi puteti sa omorati acelas boss de N ori cu aceeasi placere ?!
    crucible cred ca ramane singura ramura de viitor , restu'..

  8. #2168 SP
    Member Kupy's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Furtuna din pahar !
    cum naibi puteti sa omorati acelas boss de N ori cu aceeasi placere ?!
    crucible cred ca ramane singura ramura de viitor , restu'..
    Nu cred ca raidul mai oferă cuiva vreo plăcere, mate. Facem din necesitate sau pt alții

  9. #2169 SP
    Member Game101's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    A venit Xûr?
    Da, e langa Speaker.

  10. #2170 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Iar credeam ca alterneaza si el locurile...

  11. #2171 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Pai ar mai fi 4 minute pana apare,ai neamuri la Bungie de stii unde este cu 10 minute inainte ?

    ---------- Post added 24-10-2014 at 12:07 ----------

    cica e Suros la Xur haha

    Xur is in the Hall of Gaurdians on the right hand side with all the van guard people, he is selling
    the armamentarium
    Chest of alpha lupi
    Voidfang vestments (thank god)
    And Suros regime
    Arm engram
    Adica Titanu rulez frate haha doua grenade ca sa il impinga si el pe Atheon ca tot warlockul haha

  12. #2172 SP
    Member Game101's Avatar
    Quote Originally Posted by goguxxx View Post
    Pai ar mai fi 4 minute pana apare,ai neamuri la Bungie de stii unde este cu 10 minute inainte ?

    ---------- Post added 24-10-2014 at 12:07 ----------

    cica e Suros la Xur haha

    Xur is in the Hall of Gaurdians on the right hand side with all the van guard people, he is selling
    the armamentarium
    Chest of alpha lupi
    Voidfang vestments (thank god)
    And Suros regime
    Arm engram
    Adica Titanu rulez frate haha doua grenade ca sa il impinga si el pe Atheon ca tot warlockul haha
    Citisem pe un grup de pe facebook, nu era din experienta proprie

  13. #2173 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    am cumparat si eu jocul, cateva sfaturi ptr inceput?

  14. #2174 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, pune-l pe bazar

  15. #2175 SP
    Member popteodor's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    am cumparat si eu jocul, cateva sfaturi ptr inceput?
    Joaca jocul si spera sa ai noroc la random drops .

    Pana la level 20 e mai mult un training pentru chestii de level 20+. Sa nu uiti de bounties (apar la level 5) si sa nu uiti sa folosesti si a doua subclasa (deblocata la level 15).

    In rest, joaca cu prietenii, e de 1000 de ori mai distractiv decat singur .

  16. #2176 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Suros yes )) nu am avut noroc la ei, sa stiti ca bungie a intrebat pe twitter ce vrem saptamana asta al xur si toti au zis suros inclusiv eu au raspuns

  17. #2177 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    mai am nevoie de 2 strange coins ptr suros, any hints unde pica mai repede? am facut daily strike, weekly strike si nightmare strike sau cum ii zice, de acolo le-am luat deja...deci e vorba de random drops...

  18. #2178 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Weekly l28, nightfall si multe albastre din strikeuri.

  19. #2179 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    weekly si nightfall le-am facut deja o data, mai are rost sa le fac, sau sa fac direct tiger strikes ?

  20. #2180 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Cea mai sigura calea e sa mai cresti un personaj cu aceasi clasa, in 7-8 ore il duci la l20 si pui gearul si armele de la celalalt si mai faci o data weekly si nightfall, 9 atrange coinuri automat si poti sa faci raidul de doua ori saptamanal eu cred ca te va ajuta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 109 of 186 FirstFirst ... 9 59 99 107 108 109 110 111 119 159 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts