Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 112 of 186 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 162 ... LastLast
Results 2,221 to 2,240 of 3702

Thread: Destiny

  1. #2221 SP
    Member b615dub's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    )) le* wtf
    Asteptam urmatorul patch care va contine o plasa de siguranta

  2. #2222 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Gata si cu Atheon pe Hard post-patch:



    Am reusit sa-l facem chiar daca am intampinat ceva dificultati: Snowman a murit pe parcurs iar la a doua teleportare s-a buguit si a trimis doar 2 persoane, a trebuit sa ma duc si eu prin portal sa ajut.

    Mie unul mi-a placut mai mult asa boss fightul, cu teleportari random. A adus un plus de varietate ce a facut lupta mai distractiva, din punctul meu de vedere. Nu a fost asa mult haos in chat cum ma asteptam. Am reusit sa ne intelegem si sa ne adaptam situatiei din mers.

    Mult succes si celorlalte echipe care mai incerca! Nu va dati batuti ca nu este chiar asa greu de facut.

    (cu ocazia asta am testat si uploadul direct de pe PS4 pe YouTube.)

  3. #2223 SP
    Member goguxxx's Avatar
    E mai grea faza intermediara de dinainte decat Atheon.La fel si la Templar. Mie sincer mi s-a cam luat,astept de 4 saptamani cu doua caractere warlock sa-mi pice picioarele,no luck.Si cum fara 2-3 lvl 30 nu prea merge pe hard,facem raidul pe normal ca poolele saptamana dupa saptamna,se strang sharduri si energy cu zecile,de farmat farmezi ca o omida,cresti arme,same old boring ****e sincer . Eu nu dau quit,mi-am luat si season pass,dar parca prea ne foote RNGESUS asta

  4. #2224 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pe mine m-a deconectat jocul aseara de cel putin 10 ori in timpul raidului, ceva eroare ciudata cum ca n-as avea PS Plus sau ca altcineva imi foloseste contul. A fost minunat. Una dintre deconectari a fost EXACT in timp ce deschideam unul din chesturi. Ain't that just dandy?

  5. #2225 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    stie cineva daca expansionul va fi si pe Retail sau numa digital? Si pe langa asta imi place foarte mult ideea asta cu random teleport la Atheon e mult mai "challenging" si fun. Trebuie numa putina comunicare si il faci la fel de usor.

  6. #2226 SP
    Member blondutzu's Avatar
    expansionul vine sub forma de DLC, ma indoiesc sa scoata disc pentru 2 planete, 5 arme si un raid

  7. #2227 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    expansionul vine sub forma de DLC, ma indoiesc sa scoata disc pentru 2 planete, 5 arme si un raid
    Plus doua strikeuri,din care unul exclusiv PS haha . Cam mult 19 pounds cat platim noi pe uk,dar asta e, si frumusetea costa

  8. #2228 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Dlc-ul poate fi dat si la alte persoane? Am cumparat pass-ul si as vrea sa-l mai dau si unui amic.

  9. #2229 SP
    Junior Member phaze0r's Avatar
    Nu, va fi downloadat si instalat pe contul tau. Atentie ca daca ai CD de EU si cont de US, daca iti ie DLC-ul din PS Store de US, nu va functiona. DLC-urile nu sunt region free.

    In alta ordine de idei, eu de 2 saptamani nu ma pot loga in joc pentru ca marionberry Bungie n-are nicio solutie, si nici ISP-ul meu. Inca 3 zile si CoD, pfew!

  10. #2230 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Da reset la router si scapi de marionberry.

  11. #2231 SP
    Junior Member phaze0r's Avatar
    Iti dai seama ca a fost primul lucru pe care l-am facut Nimic. Port forwarding, DMZ, wireless, wired, nimic nimic nimic. Nici cu ISP-ul in telefon n-am rezolvat nimic. Si Bungie tace, zice ca de vina sunt routerele (faulty hardware sau faulty firmware).

  12. #2232 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Quote Originally Posted by phaze0r View Post
    Nu, va fi downloadat si instalat pe contul tau. Atentie ca daca ai CD de EU si cont de US, daca iti ie DLC-ul din PS Store de US, nu va functiona. DLC-urile nu sunt region free.

    In alta ordine de idei, eu de 2 saptamani nu ma pot loga in joc pentru ca marionberry Bungie n-are nicio solutie, si nici ISP-ul meu. Inca 3 zile si CoD, pfew!

    Ok. Mersi pt raspuns. Ma gandeam ca DLC-urile sunt tratate la fel ca pe PS3.

  13. #2233 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    E cineva interesat de un weekly/nightfall/raid weekendul asta?

  14. #2234 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Un raid pe normal si unul pe hard pana la templier. Dar maine, daca vrei.

  15. #2235 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    maine e perfect sa mi dai un invite pe PSN: Andreiu26. Cred ca te am la friends deja.

  16. #2236 SP
    Banned asperas's Avatar
    L-am gasit la un pret bun ! Ma gandesc sa-l iau dar am avut o problema cu castile si le-am rupt ( sony gold) ,am calcat pe ele din greseala si acum am ramas cu cele venite in pachetul ps4 ! Il iau si joc singur ori ma abtin..multumesc baieti!

  17. #2237 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    am niste colegi care folosesc castile alea mici ptr chat si eu ii aud foarte bine, deci ia-ti cu incredere jocul ca o sa il poti juca ok

  18. #2238 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Azi vă strangeti la un raid pe level 26 după ora 16.

  19. #2239 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Eu voi fi online

  20. #2240 SP
    Member Joystick's Avatar
    Hard mode este ”useless” ... am crapat ca un noob deoarece facea splash damage prin bula. insa in partea finala puteti admira cum primesc ascendant shard ascendat energy si XVO TIMEBRAKER iar pretenasul meu primeste VEX MITHOCLAST ... i love the RNG dropping sistem in this game,,, its so damn fair i can”t stand it

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 112 of 186 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 162 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts