Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 129 of 186 FirstFirst ... 29 79 119 127 128 129 130 131 139 179 ... LastLast
Results 2,561 to 2,580 of 3702

Thread: Destiny

  1. #2561 SP
    Junior Member sup3rfly's Avatar
    Salutare, gasesc cateva persoane care joaca pe PS3 si sa ma ajute cu VOG ? Nu l-am facut niciodata. Aiurea este ca nu am microfon pe PS3, dar stau langa mine cu tutorialul pe youtube sau pot sa intru pe skype. PS3 -id: musicintructor1 - Hunter lvl 30(cu 4 shots la golden gun). Pot in orice seara dupa ora 23:30

  2. #2562 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Va recomand calduros The Saterienne Rapier de la vanzatorul de Crucible. Firefly owns.

  3. #2563 SP
    Member tzuik's Avatar
    Câteva referințe și teorii foarte interesante.


  4. #2564 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Au bagat Control pe hartile noi de crucible.

  5. #2565 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Destiny giving everyone a legendary item this week | Polygon


    Probabil 2-3 sharduri in opinia maestrului Rahuul

  6. #2566 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Eu am primit Up For Anything, dar o mai aveam. O dau altui caracter, cand mi l-oi face.

  7. #2567 SP
    niz
    Junior Member niz's Avatar
    Am facut o prostie azi-noapte, obosit fiind. Am cumparat modulul Expansion I de pe store-ul US, discul meu fiind pt zona 2, bineinteles ca nu merge. Acum, nu e vorba de vreo avere, dar pot cere refund sau ce variante am? Ms!

    EDIT: am uitat sa precizez, joc pe PS4.

  8. #2568 SP
    Member tzuik's Avatar
    Quote Originally Posted by niz View Post
    Am facut o prostie azi-noapte, obosit fiind. Am cumparat modulul Expansion I de pe store-ul US, discul meu fiind pt zona 2, bineinteles ca nu merge. Acum, nu e vorba de vreo avere, dar pot cere refund sau ce variante am? Ms!

    EDIT: am uitat sa precizez, joc pe PS4.
    Poți încerca să rulezi jocul de pe contul de US, instalezi DLC-ul pe el, și poate când îl rulezi din nou de pe contul de UK/RO/zona 2, îl va vedea ca fiind activat.

    Nu sunt sigur dacă va funcționa, dar știu că înainte de lansarea Dark Below, un amic care avea jocul pe zona 2 pe PS3-ul lui, a intrat să se joace pe PS4-ul meu cu Destiny US cu expansion pass activ, și i-a deblocat tumbler-ul (deci poate e suficient ca DLC-ul să fie activ pe un user account de pe același sistem).

    ...dar înainte încearcă să le dai un mail pentru un refund, dar din câte am auzit nu prea dau refund-uri în situațiile astea.

  9. #2569 SP
    niz
    Junior Member niz's Avatar
    Eu joc de pe contul de US si tot pe acel cont am instalat si DLC-ul. Daca cumpar alt DLC de pe cont RO sau UK voi putea juca pe cont de US?

  10. #2570 SP
    Member tzuik's Avatar
    Da, important e să cumperi și să instalezi DLC-urile mai întâi pe contul cu aceeași regiune cu jocul inițial, după aia poți juca și de pe alt cont.

  11. #2571 SP
    niz
    Junior Member niz's Avatar
    Am luat DLC-ul de pe store RO, instalat pe contul de RO si apoi jucat fara probleme de pe contul de US. Multumesc pt ajutor!

  12. #2572 SP
    Senior Member Minimize's Avatar

  13. #2573 SP
    Member Atrium's Avatar
    E cineva disponibil pentru ultima lupta din raid-ul Crota's end ? Nu am prea avut noroc cu lfg.com in a-mi gasi coechipieri.

    Add PSN PS4 : prestarium

  14. #2574 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Scoate cablul , promotia expira maine la reset.

  15. #2575 SP
    Junior Member kent4nzw0w's Avatar
    salut, am si eu o intrebare : se poate juca numai PvP si sa obtii cam aceleasi arme ca si cand ai face PvE ? intreb pentru ca nu prea imi place PvE si n-as vrea sa fiu dezavantajat fata de ceilalti care fac raiduri si ar avea arme mai bune, etc

  16. #2576 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Level 32 faci numai din Crota plus unele arme specifice rapidului.

  17. #2577 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Pot sa joc si fara ps+ cu voi in raid sau imi trebe neaparat abonament?

  18. #2578 SP
    niz
    Junior Member niz's Avatar
    Ooof, tare complex si complicat mi se pare jocul asta... imi prind urechile rau in el!

    1. Ieri am intrat si eu in clanul CG, am ajuns fericit acasa crezand ca o sa joc cu ai nostri, dar de unde?! Tot cu cine vrea serverul ma match-uieste. Cum fac sa joc cu cei din clan?

    2. De cateva zile nu mi se updateaza levelul deloc, s-a incapatanat sa ramana blocat la 20. Unde gresesc? Daca aveti chef si dispo sa ma ajutati cu cateva sfaturi, ACESTA e profilul meu.

    PS: am DLC-ul Expansion I cumparat.

  19. #2579 SP
    Member faxiu's Avatar
    Dupa lvl 20 vei primi doar Mote of Light. Este o moneda pe care o folosesti la Xur. De la 20 cesti in nivel prin gear (casca, maini, piept si picioare). Se poate ajunge level 31 maxim cu iteme din Vault of Glass si/sau cumparate de la crucible si vanguard. Deasemenea exotice, de la Xur.
    Pentru party va trebui sa faci parte dintr-un fireteam, depinde cum te intelegi cu jucatorii din tower.

  20. #2580 SP
    niz
    Junior Member niz's Avatar
    Ok, multumesc de raspuns. O sa aplic diseara cele invatate azi, dupa care revin cu alte intrebari

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 129 of 186 FirstFirst ... 29 79 119 127 128 129 130 131 139 179 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts